"Coś Z Niczego" tekst piosenki

Tymek & Distroke Lyrics

"Coś Z Niczego"

Ej, lubię muzykę poranku
Może przyniesie więcej niż w plecach noże (w plecach noże)
Lubię zapach gotówki, koszę (gotówkę koszę)
Zielony trawnik na moim dworze
Na moim dworze, droga w jedną stronę mi powtarza
Że nie mamy już do czego wracać
Pod stopami plaża się ugniata
Ona na sobie ślady wyuzdania

Zrobiłem coś z niczego, to życie nie ma reguł
Nie chcę już słuchać przemów, więc proszę nic nie mów
Zrobiłem coś z niczego, na stole kredki leżą
To życie w pełnym biegu, jest warte wszystkiego
Zrobiłem coś z niczego, to życie nie ma reguł
Nie chcę już słuchać przemów, więc proszę nic nie mów
Zrobiłem coś z niczego, na stole kredki leżą
To życie w pełnym biegu, jest warte wszystkiego
Zrobiłem coś z niczego, zrobiłem coś z niczego
Zrobiłem coś z niczego, zrobiłem coś z niczego

Daj trochę miejsca, bym poczuł smak
Zamknięte serca, miłości brak
Wygląda swymi oknami świat, ooo
Wpatrzony tylko na ciebie, tak bardzo sam
Tak bardzo sam, wśród tylu prawd
Jednego pewien, wśród tylu zdań
Wśród tylu kłamstw, wśród tylu zmian
Jednego pewien

Zrobiłem coś z niczego, to życie nie ma reguł
Nie chcę już słuchać przemów, więc proszę nic nie mów
Zrobiłem coś z niczego, na stole kredki leżą
To życie w pełnym biegu, jest warte wszystkiego
Zrobiłem coś z niczego, to życie nie ma reguł
Nie chcę już słuchać przemów, więc proszę nic nie mów
Zrobiłem coś z niczego, na stole kredki leżą
To życie w pełnym biegu, jest warte wszystkiego
To życie w pełnym biegu, zrobiłem coś z niczego


You May Also Like
Jan-Rapowanie & Nocny - "Stare Czasy (Uff)" Słowo, dałbym wiele, żeby nie być sobą Żeby stać się inną osobą Wybrać losowo, a jest wiele osób, które chciałyby być mną I nie widzą wad, życia, które jest na zewnątrz wspaniałe A w środku...
Sokół - "Jednorożec" No ja nie wiem, mordo, co ty żeś tam widział, co ty żeś ćpał, że ty mówisz, że kiedyś było lepiej Nie wiem, to jakaś mityczna kraina, chyba tam Z tym koniem ze szpikulcem... Jak on się nazywa?...
Guzior - "KUSHKOMA" Palę blanta, senny jestem - kushkoma Pierdolę ciśnienie, co zgniata łeb jak puszkomat Dom to mój azyl, a najważniejsze - to łóżko mam I jestem bykiem, więc gdy mały metraż - duszno nam Hej,...
Qry - "NÓŻ" (Ya ya, o) Z biegiem czasu tylko nowe konsekwencje I chyba się nie łudzę, że cokolwiek będzie wieczne Bo co znaczy na zawsze, gdy kończy się tak, jak zawsze I co oznacza słowo kocham, jeśli nie...
Hodak & 2K - "Nieważne" Pamiętasz tekst? Nie patrz się tak na mnie, bo mnie stresujesz Jesteś w mojej wyobraźni Chcę Cię na zawsze Nie tylko doraźnie, wiesz Weź mnie na poważnie Później weź mnie gdzie chcesz To nieważne...