"Wszystko Warte Tego O Co Walczymy" tekst piosenki
"Wszystko Warte Tego O Co Walczymy"
Chcą mi wejść na łeb, kurwa mać, jakim prawem?
Jebać ten sztuczny uśmiech
What the fuck, to napad, czy to rak mnie trawi?
Koi mnie mrok, znowu szlugi
Bo, chcą mi wejść na łeb, kurwa mać, jakim prawem?
Jebać ten sztuczny uśmiech
What the fuck, to napad, czy to rak mnie trawi?
Goi mnie mrok, znowu szlugi
Każdy ma w sobie trochę żalu
Kręcę te interesy — dużo szmalu
Każdy ma w sobie trochę winy
Ale wszystko warte tego, o co walczymy (Aaaaa)
Każda porażka jest wygraną
Bo ręce opadają Ci, znowu wstajesz
Ciężko przyznawać się do winy
Ale wszystko warte tego, o co walczymy (Aaaaa)
Uahaaaa, uaaaa
Haaaa, uahaaaa, aaaaa
Chcą mi wejść na łeb, kurwa mać, jakim prawem?
Jebać ten sztuczny uśmiech
What the fuck, to napad, czy to rak mnie trawi?
Koi mnie mrok, znowu szlugi
Bo, chcą mi wejść na łeb, kurwa mać, jakim prawem?
Jebać ten sztuczny uśmiech
What the fuck, to napad, czy to rak mnie trawi?
Goi mnie mrok, znowu szlugi
Każdy ma w sobie trochę żalu
Kręcę te interesy — dużo szmalu
Każdy ma w sobie trochę winy
Ale wszystko warte tego, o co walczymy (Aaaaa)
Każda porażka jest wygraną
Bo ręce opadają Ci, znowu wstajesz
Ciężko przyznawać się do winy
Ale wszystko warte tego, o co walczymy (Huuuu)
Writer(s): Bucki Tymoteusz, Piworowicz Maciej
- AZLyrics
- T
- Tymek Lyrics
album:
"Tytuły Dwa" (2024)
You May Also Like
chillwagon - "jeden jeden" Chyba znów strzeliłeś gola, mordzia, ja strzeliłem siedem
No, i w takiej sytuacji wcale nie jest 1:1
1:1, 1:1, 1:1, 1:1
Ciągle tak tu jest, ciągle jeden krok od ciebie, hej
Chyba znów strzeliłeś...
Słoń & Mikser - "Love Forever" Był stałym bywalcem klubu, do którego właśnie przyszła
Wyższa liga, jej ciało mógł mieć jedynie w myślach
To było jak wystrzał, na jej widok doznał szoku
Zostali tylko we dwoje, nie było nikogo...
Kabe & Miszel - "Bajlando" Bailando, bailando
Amigos, adiós, adiós, el silencio loco Bailando z moją bandą, robimy ten sos
Przeliczamy go, cały czas jest loco
Bailando z moją bandą, robimy ten sos
Przeliczamy go, nie poddaj...
KęKę & Grizzlee - "Ty Do Mnie Przyszłaś" Byłem tu sam, ty do mnie przyszłaś
Wzięłaś za rękę, sam już nie jestem
Byłem tu sam, ty do mnie przyszłaś
Dałaś mi serce, dlatego sam już nie będę Pamiętam czasy, gdy kradli tu ciuchy
Za zła...
Zeamsone - "Kominiarka Nike" Zeams, one to lubią (K4pel)
Na, na, na, na, na, na (K4pel, K4pel)
Bawię się z nią na półpiętrze, a mówią do mnie: "Chodź się baw"
Ty chwyć mnie za rękę, ucieknijmy ostatni raz
Bo będę tu tańczył we...