"Nostalgie" text
"Nostalgie"
Jako malej místo seriálu jsem čuměl do prázdný, otevřený lednice
Trochu jsme vyrostli, čumim, jak vyhazujeme otevřený krabice
Krabice od věcí, co balej nasraný lidi ve tři ráno na lince
Taky jsme nasraný balili po šichtě v smradlavý ulici palice
Tohle pro mě neni ten kruh, koukat jak mi hladoví crew
My si jdeme pro tu krev, teď zaraž mi do srdce kůl (Ah)
Zabij mě nebo řekni mi, kde máme ten loot (Kde je ten loot?)
Já vracim se v čase, mý hodiny jedou dokola jak loop
Teď vemu si půl, budu tam v půl (Vemu si půl, budu tam v půl)
A za půl hodiny jsem letěl na malej vůz (Na malej vůz)
Nostalgie do mě bodá svůj nůž
Já vracim se zpět, hraje mi rap, hraje mi blues
Řekni mi, dělá na tebe dojem můj vůz nebo to, co jde z mejch úst?
Teď co z toho si vezmu s sebou tam?
V hlavě čekám na autobus i když už jsem ušel kus
I když už se vozim jenom jako pán
Hraje hudba, zažívám trans
Veme mě na místa, co znám
Stále těžší dostat se tam
Něco končí, začíná teď
Já v tichu slyšim něco hrát (Co?) - nostalgie umírá
Mami, koukej, jak se časem vezu já
Jedem dolů, co se asi může stát?
Já slyšim noty, slyšim svý hodiny hrát
A nostalgie umírá
Mami, koukej, jak se časem vezu já
Jedem dolů, co se asi může stát?
A slyšim noty, slyšim svý hodiny hrát
Všechny ty klišé kecy jsou pravda
Ale nesmíš je říkat nahlas, pak stává se z nich sranda
Spíš cringe, přemejšlet nad minulostí můj standard
Přijde ti, že bylo líp i když skoro nebylo co jíst
Máme krásnej další den - bouchlá varna
Já stojim ve vchodě jak dilino, protože na ruce zůstala barva mi
A bába mi říká to, že viděla to, že jsem vandal, asi píčo hanba mi
A když jdeme ven, je to jako by po roce do města dorazil jarmark
Pardon, omluv můj žargon
Chtěl jsem jen BMW M3 v Need For Speed Carbon
V autě mám Harman Kardon, žádný Lambo
Furt jsem ten zmrd, co sedí na kávě jak Karlo
Slyšim něco hrát - nostalgie umírá, pojď si se mnou něco dát
Spíš si vzali, odpojili drát, co se asi může stát pak?
Já v tichu slyšim něco hrát - nostalgie umírá
Mami, koukej, jak se časem vezu já
Jedem dolů, co se asi může stát?
Já slyšim noty, slyšim svý hodiny hrát
A nostalgie umírá
Mami, koukej, jak se časem vezu já
Jedem dolů, co se asi může stát?
A slyšim noty, slyšim svý hodiny hrát
Writer(s): Viktor Dundych, Gabriel Radiqué
- AZLyrics
- V
- Viktor Sheen Lyrics
album:
"Příběhy A Sny" (2021)
You May Also Like
EGO, Sima & Ben Cristovao - "Pumpa" Ja aj čávo žijeme na pumpách
Tvoja pumpa to je čistá žumpa
Zákaz vstupu so psom neber punťa
Na mojom krku tak jedna unca
Blokuješ hadicu, brácho suň sa
Cíga, mínus tri a v aute bunda
Najväčší dym...
Nik Tendo - "Malá Biš" Niko
Haha
Hej malá B
Jeje
Uů
Hej malá bitch, líbíš se mi moc tak pojď ke mně blíž, ah
Jsi tak hrozně hot a celá hoříš, yea
Chci tě teď hned, nechci to nechat na příště
Hej malá biš, malinkatá,...
Samey - "breeze" Ah, yeah
Zacina sranda
Prid blizsie, voniam ako santal
Ako cash a slava
V talianskych alpach sedim na sankach
Thai masaz a finska sauna
Nealko drink, ziadna slamka
Big time shit, hrame saula
Drel...
Kontrafakt - "Pocity" Miko Floso nabíhá, představí genesis
Prvá kniha zákonná a potom prišiel Krist
Robil som to vždy aj keď som nemal z toho zisk
Zdravím tvojho brácha no a zdravím svoju sis Sú to pocity, každý z nás...
EGO, Ben Cristovao & Gyza - "Vozíme" Keď sa vozíme my, tak je to ulicami a nikdy sme neni sami
Keď sa vozíme my, sledujem okolie a pred očami mení sa mi
Pri písaní
Šoferujem, duchcím, občas vyhulujem, musím, tuším, dovolujem si moc, asi...