"Syndrom" text
"Syndrom"
A nebejt tebe, baby, já přísahám, že nebylo by vůbec nic
To auto mění pruhy ve čtyři ráno, jak kdyby jsem chtěl umřít
To je můj syndrom (Impostor)
To je můj syndrom (Impostor)
Zas mám v hlavě stavy jak dřív, dřív
Krvácim, jak kdybych se říz, říz
Já táhnu se, jak kdybych pích, pích
Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp
Čtyři pruhy, mělo by jich bejt míň
Cejtim se, jak kdybych vypil šest vín
Rozmazaný ulice a v nich stíny
Čtyři dny po sobě, zase mám splín
Můj opičí mozek zase nespí
Napadlo mě, co bych dělal bez ní
Přišla paranoia zpátky a řekla si, že u mě pár dní přespí
Myslim si, jak jsem okay, ale pak jedu sto v jinym pruhu, koukej
Všechno je fajn, nejsem hloupej, jenom na to neumim přehodit brain
Mozek v minulosti, hraje mi Cypress Hill – Insane in the Membrane
Bojim se to fixnout, říkám si, o čem by ty tracky potom měly asi bejt (Bejt, bejt, bejt)
Já nemám v hlavě svoje wins, i když pořád jdeme vejš
Nejsem na dobrý zvyklej, mámo, furt nejsem fixlej
Oddaluju si to pixelama ve hře, nebo tim životem píšu esej
Zdálo se mi, že už nemám ani tebe, babe
A nebejt tebe, baby, já přísahám, že nebylo by vůbec nic
To auto mění pruhy ve čtyři ráno, jak kdyby jsem chtěl umřít
To je můj syndrom (Impostor)
To je můj syndrom (Yah)
Zas mám v hlavě stavy jak dřív, dřív
Krvácim, jak kdybych se říz, říz
Já táhnu se, jak kdybych pích, pích
Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp
Dřív, dřív
Krvácim, jak kdybych se říz, říz
Já táhnu se, jak kdybych pích, pích
Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp
Mám to tak rád, bro, mám to tak rád
Protože jsem na to zvyklej a miluju chaos
To vypadá, že nenávidim radost
To vypadá, že nenávidim radost
Koukej, tati, jak jsem z toho vyrost
Koukej, mami, jak jsem z toho vyrost
Jedno, jestli děláš dvacet nebo děláš kilo
Nikdy nevymažeš to, co bylo, yah
Mám to tak rád, bro, mám to tak rád
Protože jsem na to zvyklej a miluju chaos
To vypadá, že nenávidim radost
To vypadá, že nenávidim radost
Koukej, tati, jak jsem z toho vyrost
Koukej, mami, jak jsem z toho vyrost
Jedno, jestli děláš dvacet nebo děláš kilo
Nikdy nevymažeš to, co bylo, yah
Writer(s): Viktor Dundych, Dominik Moravec, Matej Dlouhy
- AZLyrics
- V
- Viktor Sheen Lyrics
album:
"Impostor Syndrom" (2024)
You May Also Like
STEIN27 - "Naděje" Utírám slzy s myšlenkou na lepší zítřek
Všechna ta špína nesmaže tolik vzpomínek
Ale i přesto všechno nic se neděje
Vždyť poslední co umírá je naděje
Mohlas mě nenávidět, mohlas mě i milovat
Spíš...
Gleb - "feRRa" Prídem raz na Ferrari
Ako sa moje dievča zatvári?
Prídem raz na Ferrari
Ako sa moje dievča zatvári?
Komander wassup
Big zoo
Hasta la vista, nahrávam viac jak futbalista
Netreba Rolexy, netreba...
Calin - "Santé" Za zády hoří město, jarní vzduch voní deštěm
Nevíš, kdo má nůž v kapse, proto se nikdy nesměj
Neslyším slova, jsi ještěr, píčo, chráním si svýma pěstma místo
Dělaj že neví, kdo jsem, ví to, čím dál...
Smack - "Další Rok" Uh, raz dva, yeah yeah yeah, okay
Nepotřebuju toho moc
Jenom noc, jenom stage, jenom lidi, který nemaj nikdy dost
Nepotřebuju toho moc
Jenom mic, jenom bass, je to sick, ale žádná nemoc
Potřebuju...
Samey - "stale hladam" Taomi, bro
Oh, yah
S časmi mám pokoj (Hey)
Lebo stále som to ja (Stále som to ja)
Z časti som okay
No z druhej stále hľadám, stále hľadám
Okay (Okay)
Lebo stále som to ja (Stále som to ja)
Z časti...