"Syndrom" text

"Syndrom"

A nebejt tebe, baby, já přísahám, že nebylo by vůbec nic
To auto mění pruhy ve čtyři ráno, jak kdyby jsem chtěl umřít
To je můj syndrom (Impostor)
To je můj syndrom (Impostor)
Zas mám v hlavě stavy jak dřív, dřív
Krvácim, jak kdybych se říz, říz
Já táhnu se, jak kdybych pích, pích
Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp

Čtyři pruhy, mělo by jich bejt míň
Cejtim se, jak kdybych vypil šest vín
Rozmazaný ulice a v nich stíny
Čtyři dny po sobě, zase mám splín
Můj opičí mozek zase nespí
Napadlo mě, co bych dělal bez ní
Přišla paranoia zpátky a řekla si, že u mě pár dní přespí
Myslim si, jak jsem okay, ale pak jedu sto v jinym pruhu, koukej
Všechno je fajn, nejsem hloupej, jenom na to neumim přehodit brain
Mozek v minulosti, hraje mi Cypress Hill – Insane in the Membrane
Bojim se to fixnout, říkám si, o čem by ty tracky potom měly asi bejt (Bejt, bejt, bejt)

Já nemám v hlavě svoje wins, i když pořád jdeme vejš
Nejsem na dobrý zvyklej, mámo, furt nejsem fixlej
Oddaluju si to pixelama ve hře, nebo tim životem píšu esej
Zdálo se mi, že už nemám ani tebe, babe

A nebejt tebe, baby, já přísahám, že nebylo by vůbec nic
To auto mění pruhy ve čtyři ráno, jak kdyby jsem chtěl umřít
To je můj syndrom (Impostor)
To je můj syndrom (Yah)
Zas mám v hlavě stavy jak dřív, dřív
Krvácim, jak kdybych se říz, říz
Já táhnu se, jak kdybych pích, pích
Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp

Dřív, dřív
Krvácim, jak kdybych se říz, říz
Já táhnu se, jak kdybych pích, pích
Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp

Mám to tak rád, bro, mám to tak rád
Protože jsem na to zvyklej a miluju chaos
To vypadá, že nenávidim radost
To vypadá, že nenávidim radost
Koukej, tati, jak jsem z toho vyrost
Koukej, mami, jak jsem z toho vyrost
Jedno, jestli děláš dvacet nebo děláš kilo
Nikdy nevymažeš to, co bylo, yah
Mám to tak rád, bro, mám to tak rád
Protože jsem na to zvyklej a miluju chaos
To vypadá, že nenávidim radost
To vypadá, že nenávidim radost
Koukej, tati, jak jsem z toho vyrost
Koukej, mami, jak jsem z toho vyrost
Jedno, jestli děláš dvacet nebo děláš kilo
Nikdy nevymažeš to, co bylo, yah


Writer(s): Viktor Dundych, Dominik Moravec, Matej Dlouhy
You May Also Like
STEIN27 - "Naděje" Utírám slzy s myšlenkou na lepší zítřek Všechna ta špína nesmaže tolik vzpomínek Ale i přesto všechno nic se neděje Vždyť poslední co umírá je naděje Mohlas mě nenávidět, mohlas mě i milovat Spíš...
Gleb - "feRRa" Prídem raz na Ferrari Ako sa moje dievča zatvári? Prídem raz na Ferrari Ako sa moje dievča zatvári? Komander wassup Big zoo Hasta la vista, nahrávam viac jak futbalista Netreba Rolexy, netreba...
Calin - "Santé" Za zády hoří město, jarní vzduch voní deštěm Nevíš, kdo má nůž v kapse, proto se nikdy nesměj Neslyším slova, jsi ještěr, píčo, chráním si svýma pěstma místo Dělaj že neví, kdo jsem, ví to, čím dál...
Smack - "Další Rok" Uh, raz dva, yeah yeah yeah, okay Nepotřebuju toho moc Jenom noc, jenom stage, jenom lidi, který nemaj nikdy dost Nepotřebuju toho moc Jenom mic, jenom bass, je to sick, ale žádná nemoc Potřebuju...
Samey - "stale hladam" Taomi, bro Oh, yah S časmi mám pokoj (Hey) Lebo stále som to ja (Stále som to ja) Z časti som okay No z druhej stále hľadám, stále hľadám Okay (Okay) Lebo stále som to ja (Stále som to ja) Z časti...