"Oddaj" tekst piosenki
"Oddaj"
(feat. Natalia Szroeder)
Oddaj, to co zabrałaś mi oddaj już, bo za długo to masz
Sołtys wybudował drogę, więc mogę przyjść
Przyjdę i odbiorę, nie zostaje na herbatę
Pogaduchy o tym, jak to kiedyś było pięknie
Skoro jestem, to Ci powiem u mnie nieźle
A teraz swoim palcem wskażesz miejsce
Powiedz, w której z szkatułek
Jaki kolor i na której z półek znajdę swoje imię
Na pudełku, co w nim jest
Zaufanie me, mam po ojcu i po mamie
W końcu się uwolnię
Nie odnajdziesz śladów, prowadzą do oceanu łez
Bez Ciebie będzie lżej
Na powierzchni płynę
Wiem, że nigdy więcej już, nie pozwolę
Wolę mieć kontrolę i oddać Tobie mogę jedynie gniew
Nie, patrz co za bezsens
Ty i ja i ta kłótnia na wiecznie
Będę pamiętała, że wybór mój wybrałam źle
I mnie połamało wtedy, byłam zepsuta długo
Oczy otwarte, na krótko przed drugą
Czekając na sen, aż uratuje mnie
Pomóż mi i nie uśmiechaj się za grosz
I oddaj zanim zgubisz, to na
Zawsze, kiedy Cię widzę to mam pasztet, a nie mózg
Chciałeś nie mówić już, usta na klucz
Daj torbę, a do niej wrzucę, co Twoje
Zanim czas znów stanie i zrobi mi z bani pranie
Nie chcę biec, a Ty stoisz człowiek-kamień
Jakby nic Ciebie nie intere
Czy Ty wiesz, ile walczę ze sobą?
A czy Ty wiesz, ile ja mam za sobą?
Nie odzywaj się
Trzymam Cię za słowo
Uważaj na siebie i żyj zdrowo
Bo ja zamierzam iść do przodu
W jedną stronę bez powrotu
Pozostawiam po mnie na oczach Twych pył
Życzę Ci byś żył(a) tysiące lat
A mijają nam bez siebie
Nijak
- AZLyrics
- V
- Vito Bambino Lyrics
album:
"Poczekalnia" (2020)
You May Also Like
Ralph Kaminski - "Wszystkiego Najlepszego" Hej, hej, hej, hej
Myślę wciąż o Tobie
Hej, hej, hej, hej
Czy myślisz jeszcze o mnie
Czy mieszkasz nadal
W swoim pokoiku
Czy chowasz w drzewach
Słodkie tajemnice
Każdego lata złoci Twoje włosy...
Pawbeats - "Niemożliwość Pożegnań" Pogubiony w codzienności czas
Znajduję już z rzadka
By usiąść z tobą
Swobodnie na dłużej
Nie sprawdzając ciągle zegarka
Jedyne formy bliskości
Spojrzenia aż ciężkie od znaczeń
Mówiące wszystko czego...
Bonson - "Noc Polarna" Może za bardzo wierzyłem
Być może chciałem za bardzo
Się może zgubiłem przez chwilę
Odnaleźć już nie tak łatwo
Może skłamałem, gdy pierwszy raz mówiłem ci co mam w planach
Może ufałaś za bardzo,...
Dawid Podsiadło - "Bela RMX Czarny HiFi" Mieszkam na Ochocie, minął wrzesień, maj
W przedpokoju stoi szwedzkie łóżko
Mam już plan, bo przecież nie każde łóżko musi mieć swój cel
Z góry z balkonu woda leje się
Mówię dużo rzeczy, w które...
Margaret - "Introwersje" Nie jestem dobrym mówcą
Brak mi słów
Odkładam dziś na jutro
Taki mood
Kładę nuty bez namysłu
Nie wiem, jak długo jeszcze będę tu
Plany biorę w cudzysłów
Pomału łapie wdech
Żeby nie stracić zmysłów...