"OD SK DO SASKIEJ" tekst piosenki

"OD SK DO SASKIEJ"
(feat. HAŁASTRA)

Lil Santiago...
Yeah, yeah, yeah
Big vkie, yeah

Od SK do Saskiej, to się bujam na talencie
Szmaty mnie zlewały, to je wziąłem na patencie
Szara-bura suka to ta, w której topisz pensję
Ruszam się bez planu, każdy krok ma pierdolnięcie
V-vkie, yeah, vkie — daj więcej
Płuca rozjebane mam, śląskim powietrzem
Tu gdzie wydaję monety, codziennie
Wydaję na wolno, suko, bo przyjdą kolejne
Nie jesteśmy w błędzie
Jesteśmy na górze, także celują na szczękę
Upierdole sobie rękę za to, że nie zmięknę
Co drugi dzień sztos, suko, kontroluję szczęście
Jak-jak-jak-jak-jak dam z siebie sto procent, to ich popierdoli (Tak jest)
Suko nie będę kontaktem w twojej Motoroli (Motoroli)
Pospawane kory, wiesz, to od Zozoli (Od Zozoli)
Jestem na studio WWA, znaczy coś się kroi (Yeah)

Ja to robię dla mych ludzi
Niech to wjeżdża bracie do soplicy, nie bieługi
Łatwy becel, bo tu każdy przecież czymś się trudzi
Ale jak coś tu nic nie wypłynie, jak ze studni
Ty gadasz więcej od papugi, to Cię zgubi, mordo
To, kurwa, różowa feta, a nie tusy, mordo
Ciągle gadasz o tym zysku, chcesz przytulić mocno
Przez swą krótkowzroczność widzisz tylko długi nonstop, oh
Tu gdzie większość jest za chwilę
Kolega chciał bombę i od wczoraj wali szpryce
Znów szykuję torbę, nie chcę się wjebać na minę
Nie wiem, gdzie leży granica, póki jej nie minę

Jestem dżentelmenem, ona poszła przodem bo ma kozacką dupeczkę
Wchodzimy na loże, tylnym wejściem przez zaplecze
Wiem do czego dojdzie potem na apartamencie
Myślę o rentierce, żyje na freestyle'u (Bang)
Robię pro-akcyjkę, to jest trap najlepszy w kraju
Robię bark i biceps i widuję honorarium
Tobie jak nie idzie no to może się przebranżuj
Cash-cash-cash i skinny, Clyde benzyna
Od rana pracuję łepetyna
Nie borcham od rana już zielicha
Nie interesuję mnie cieciówa ani widlak, kieruję mnie ambicja

Tu-tu-tu-tu-tu


You May Also Like
WHITE WIDOW - "Diego" Ze mną parę głów, w kieszeni parę stów i co z tego? Dopóki będą ze mną oni nie braknie niczego Dlatego czasem czuję, że życie jest jak niebo Choć każdy boje co dzień toczy swoje jak Diego Ze mną parę...
Deemz - "Papi Papi" D-Deemz ma ten sos Papi papi, papi chulo Mami mami, vaffanculo Jaka wifey, do kolacji Szkło w górę i nie pamiętam tej sytuacji Papi papi, papi chulo Mami mami, vaffanculo Jaka wifey, do kolacji Szkło...
Kinny Zimmer - "WINDA" Grali w radiowęzłach, grali też mnie w Radio Esce Pierwsze miejsce w święta, jakbym przyszłym prezydentem był Nic nie ucieszyło tak, gdy chcieli pierwsze zdjęcie W tym basenie nie ma syren, w...
Benito & Aleshen - "GALAKTYCZNE HALO" Willy, kurwa, mamy to! Miasto traci gwiazdę, jak wyjeżdżam z miasta Chwilę jest po czwartej, widzę to w jaskrawych barwach Ze mną energia nie gaśnie, a w sumie to narasta Raczej tu nie zaśniesz,...
chillwagon - "ziarnko do ziarnka" Lokomotyw targa jeden wagon pełny baku Drugi pełny braku, mam trochę w łapu Trzeci pełny trapu, płynie nie zatopisz statku Gram koncert w Spodku, za kilka ładnych Władków Do mej bluzy mam przyszyte...