Текст пісні "треба йти"
"треба йти"
Стіни і стіл чорні, наче твої очі
Стеля закриє нас від тих, хто нас хоче
Руки у обличчя створюють маленький світ
Не тільки моя - тобі вже час йти
Просто чекай, далі буде твоя черга
Ні, не питай, я ж з тобою не даремно
Так я кохаю, що земля іде з-під ніг
Тільки ще не твоя, вибач, знаєш, треба йти
Тільки темніє - повинна піти
Ти від мене знову
На згадку - погляд, на тілі сліди
І до нього знову
Тільки темніє - повинна піти
Ти від мене знову
На згадку - погляд, на тілі сліди
І до нього знову
І до нього знову
І до нього знову
І до нього знову
Тіло на тіло, м'ята, свіжа мокра постіль
Сіль на губах, в пальцях плутане волосся
Обійми на прощання, усмішка, а вдома він
Так, потім буду твоя, зараз час йти
Попіл і гнів в м'язи всотується смачно
Пил у очах зі словами про кохання
Моє кожне так на важке коротке ні
Я вже майже твоя, зараз вибач, треба йти
Тільки темніє - повинна піти
Ти від мене знову
На згадку - погляд, на тілі сліди
І до нього знову
Тільки темніє - повинна піти
Ти від мене знову
На згадку - погляд, на тілі сліди
І до нього знову
І до нього знову
І до нього знову
І до нього знову
Writer(s): Гудков Володимир Ігорович, Кукрі Антон
- AZLyrics
- V
- Volodymyr Dantes Lyrics
You May Also Like
Max Barskih (Макс Барских) - "Місто Дощів" Де тебе знайти? Як дістати із думок?
Засинаю наодинці кожну ніч
Я не загубив віру у любов
Навіть якщо треба через біль
Дай знак, де ти і як
В мене на квартирі знову бардак
Не вилажу з ліжка
Тиждень...
POSITIFF - "Спалахи" Ти пам'ятаєш, як
Були щасливі?
Раділи сонцю так
І теплій зливі
Вже потьмяніли фарби
На світлині
То напевно марні
Поцілунки та обійми
Прошу я don't call me
Додаємо в бренді колу ми
І з випадковими...
KHAYAT - "Зорепад" Так
Ми загадаємо у зорепад
Не обирати кожен шлях наосліп
Бо вже не повернутися назад
Туди де всі малі тепер дорослі
Дай Боже бачити у небі знак
Що буде радити на кожнім кроці
Бо вже не буде як...
Antytila (Антитіла) - "ДИВИСЬ У МІЙ ЕКРАН" Крем шматками на вустах
Давно знайомий смак
І козир твій - це страх
Вистава для невдах
Вдаєш, що ти хижак
І ніби влада ти
Вона в твоїх руках
Блеф!
Нутро твоє пусте
І сила не росте
І все, що досі...
Jerry Heil & YARMAK - "З якого ти поверху неба?" Я не знаю, з якого ти поверху неба
Ти ж до мене спускалась десятками років!
Щоб зі мною відчути людські потреби
Ти навіщось свої крила змінила на кроки
Я не знаю, з якого ти поверху неба
Ти ж до...