"NAWET LEPIEJ" tekst piosenki
"NAWET LEPIEJ"
Nie ma za czym płakać, nie, nie ma po czym cierpieć
Nie ma dokąd wracać, nie, więc przed siebie biegnę
Jak się rozjebało, mordo, nawet lepiej
Padnie ściana za ścianą, coś zrozumiesz, wyżej wejdziesz
Nie ma za czym płakać, nie, nie ma po czym cierpieć
Nie ma dokąd wracać, nie, więc przed siebie biegnę
Jak się rozjebało, mordo, nawet lepiej
Padnie ściana za ścianą, coś zrozumiesz, wyżej wejdziesz
Nie widzę lojalności, tylko hajs i instynkty
Pierwotne zachowania, prawa dżungli, rządzi silny
Nie widzę tych gości i tych dup, tylko liczby
Od wschodu do zachodu tylko zera i jedynki
I przestałem pościć, dla przyjemności te linijki
Ty wrzucaj to na głośnik i wypierdol szyby wszystkim
Jak nie możesz mocniej, to, mordo, oddaj miejsce innym
Jak mogę powiedzieć prościej, ty umieraj albo żyj tym
Póki jeszcze bije serce życie kręcę do odcięcia
Jeszcze jedna zwrotka po niej jeszcze jedna pętla
Za dużo sobie nie wkręcaj, bierz te fakty i je zjadaj
To dobrze zapamiętaj, a dla byłych ziomów papa!
Nie ma za czym płakać, nie, nie ma po czym cierpieć
Nie ma dokąd wracać, nie, więc przed siebie biegnę
Jak się rozjebało, mordo, nawet lepiej
Padnie ściana za ścianą, coś zrozumiesz, wyżej wejdziesz
Nie ma za czym płakać, nie, nie ma po czym cierpieć
Nie ma dokąd wracać, nie, więc przed siebie biegnę
Jak się rozjebało, mordo, nawet lepiej
Padnie ściana za ścianą, coś zrozumiesz, wyżej wejdziesz
Dla wszystkich z rozbitych rodzin, rozjebanych domów
Żyjących bez rodziców lub z rodzicami w nałogu
Też z rodzicami do zgonu zapatrzonymi w pracę
I bez czasu dla ciebie, twoich emocji i strachu
To dla aktualnych ćpunów co chcą być tylko na high’u
Z przyjaciółmi od ćpania i w ogóle bez przyjaciół
To dla wszystkich moich ludzi, co mieli przejebane
Szacunek za ten trud i ból, i pracę, i odwagę
Dzisiaj nie wiele nas ruszy i ze wszystkim damy radę
Więc kurwa zamknij pizdę i patrz jak rozpierdalamy!
Nie ma za czym płakać, nie, nie ma po czym cierpieć
Nie ma dokąd wracać, nie, więc przed siebie biegnę
Jak się rozjebało, mordo, nawet lepiej
Padnie ściana za ścianą, coś zrozumiesz, wyżej wejdziesz
Nie ma za czym płakać, nie, nie ma po czym cierpieć
Nie ma dokąd wracać, nie, więc przed siebie biegnę
Jak się rozjebało, mordo, nawet lepiej
Padnie ściana za ścianą, coś zrozumiesz, wyżej wejdziesz
- AZLyrics
- W
- Wac Toja Lyrics
You May Also Like
Kaz Bałagane - "Trendsetter" Cała szafa jebie chrzanem
Ej, ej, ej
Cała szafa jebie chrzanem, może cię to boli
Małe suty, ciemne, a u twojej pepperoni
Mam na sobie nowy sweter, Jaca trendsetter
Wszystko fituje mi jak parma do...
DJ Decks, Paluch & Slon - "Siedem" Weź się zastanów
Który DJ w kraju ma legendy ze Stanów
DJ Decks, siódmy mixtape, to hejterom zamknie pizdę
Ciary masz już patrząc na tracklistę
Wrzucam wersy na bit, by zabić, a ty je cytuj
Mi...
Kizo - "Art" Wyglądamy jak dzieła sztuki
Nasze złoto w nocy lepiej widać, niż złote łuki, ej
Lubimy narkotyki i ciuchy
Welurowy dres, flex, syrop i dobre buchy, ej
Nie jest sztuką za buchy narobić sobie długi...
Malik Montana - "Mordo Wez" Mordo weź
Moët to kiedyś, dzisiaj Ace of Spades
Mordo weź
To jest Brioni, a nie Philipp Plein
Mordo weź
Co to amnezja, tylko Alien Cake
Mordo weź
Made in Italia, a nie AliExpress
Mordo weź
Front na...
Sitek & Gedz - "Nie Zasnę" Nawet nie wiem kiedy zaszło słońce
Nawet nie wiem kiedy zniknął dzień
To moja strefa, mój moment
Więc dzisiaj nie zasnę, nie zasnę (nie, nie) Dzwonię tylko po szamę (wow)
Kruszę, zwijam to palę...