"DNI LEPSZE NIŻ TEN" tekst piosenki

"DNI LEPSZE NIŻ TEN"

W kubku mieszamy emocje, później wlewam je w tekst, ze mną już tak jest
Chodź tu z prawdy weszło mocniej, zbij ze mnie stres, połóż mu kres
Czy rozumiesz mnie chodź trochę? Kiedy znów nade mną chmury przysłaniają mi sens
Rozwiniemy je na dobre, dni lepsze niż ten, lepsze niż ten
Dawaj mi wszystko co masz, albo zabieraj się stąd
Może gdzieś wśród gwiazd, jest kompatybilny ktoś
A może się wciąż mijamy, może to czas na zmiany
Jak w lato dotyk trawy, ukoi cię mój głos

Głód wielki jak wilk, tłum wyje, jakby widział księżyc
Cały czas mało mi, prowadzę wyścig bez uprzęży
Kupmy parę dni, bo nie potrafię ich oszczędzić
W tym miesiącu sprzedałem wszystkie weekendy
Biorę za to w kurwe pieniędzy i co?
Trudnych wyborów multum, ogrom zburzonych struktur, to cena za sauce
Siedziałem w Mińsku na murku, skumałem to ludku, że w środku mnie siedzi ten gość
Dzisiaj przeglądamy lookbook, moja kompozycja to coś, czego możesz nie skumać
Pod sceną czeka na mnie 10k typa, więc powiedz, jak ja mam się kurwa nie wczuwać
Albo mnie zrobi to legendą, albo mnie zabije (dziwko)
Nieważne ile mnie będzie to kosztować, nieważne ile linijek (dziwko)
Więc jeśli chcesz być tego częścią, oddaj temu serce
Ja pożyczę je i oddam ci jeszcze więcej

W kubku mieszamy emocje, później wlewam je w tekst, ze mną już tak jest
Chodź tu z prawdy weszło mocniej, zbij ze mnie stres, połóż mu kres
Czy rozumiesz mnie chodź trochę? Kiedy znów nade mną chmury przysłaniają mi sens
Rozwiniemy je na dobre, dni lepsze niż ten, lepsze niż ten
Dawaj mi wszystko co masz, albo zabieraj się stąd
Może gdzieś wśród gwiazd, jest kompatybilny ktoś
A może się wciąż mijamy, może to czas na zmiany
Jak w lato dotyk trawy, ukoi cię mój głos

Prawie minąłem się z powołaniem, goniąc za momentem
Dopaminę tym uzupełniałem, jebać sztuczne szczęście
Im więcej słów na kartce, tym mniej już wkurwia hejter
Więc takie zwrotki jak te, chyba muszę pisać częściej
Zrozumiałem to dopiero, jak poleciałem na drugi ziemi koniec
Ale chyba całe życie moje ma pojebane tempo, jak w sajgonie
Trochę poeta, trochę pojeb, trochę FL'a, trochę w Abletonie
Nieważne, co wymyślicie sobie, jebie serio, co myślicie sobie
Rolls Royce, Lambo, Bentley, Aston, każdy z nich wygląda tak jak moje przyszłe auto
Na to jak opisać, to co czuję czasem mordo mi brakuje słów
Może to dlatego znów

W kubku mieszamy emocje, później wlewam je w tekst, ze mną już tak jest
Chodź tu z prawdy weszło mocniej, zbij ze mnie stres, połóż mu kres
Czy rozumiesz mnie chodź trochę? Kiedy znów nade mną chmury przysłaniają mi sens
Rozwiniemy je na dobre, dni lepsze niż ten, lepsze niż ten
Dawaj mi wszystko co masz, albo zabieraj się stąd
Może gdzieś wśród gwiazd, jest kompatybilny ktoś
A może się wciąż mijamy, może to czas na zmiany
Jak w lato dotyk trawy, ukoi cię mój głos

Lala schowaj dupę, jak chcesz mi zaimponować
Lepiej pokaż, jak umiesz, że jesteś unikowatowa
Mam tak pełny portfel, a tak pełny obaw
Że nie uda ci się do tego przekonać mnie
Gdzieś nad brzegiem oceanu w Abu Dhabi
Siedzę z ziomem, z którym kiedyś wspólnie zaczynałem marzyć
Mówi tylko jedno zdanie: Tak miało być
Ja wiem to doskonale, bo ten gościu nigdy nie bał śnić


You May Also Like
Zeamsone - "5 INFLUENCEREK" - Wydałem dziesięć koła dziesięć minut temu - A kto pytał? - W sumie to jedenaście - No cóż... Zeams, one to lubią (jasne) Wiesz, nie musimy się znać Żebyś przyszła do mnie w nocy i zmieniła mój...
Otsochodzi - "New York Freestyle" Stylówa taka gruba, że nie mieści mi się dupa w moim Coupé Chyba muszę kupić SUV'a, Supa mi sprzedaje OG Ma w Nowym Yorku Diament mi sprzedaje A$AP Eva w Nowym Yorku Nie wiesz o czym mówię, no to weź...
Fukaj & charlie moncler - "PADA DESZCZ" Drugi miesiąc siedzę w oknie Nigdy tak bardzo samotnie Się nie czułem Lecą krople mi po oknie Lecą krople mi na dłonie Znaczy łzy, znaczy ból Krople spadają w dół Tak jak ja, spadam w dół I wiem, że...
Guzior - "FALA" Czekam na fale jak blok Setki ton, by nas zabrało Wciągnie wnet pod wodę prąd Chwyć mą dłoń Zniknijmy z radarów Czekam na fale jak blok Setki ton, by nas zabrało Wciągnie wnet pod wodę prąd Chwyć...
bambi - "BIG BIG GIRL" Złota płyta jak Baby Bambi Rozpierdalam jak Playboi Carti Jaki K-pop? Ja nie jestem z Azji Ty konia walisz i nie czaisz fazy Duża dziewczynka jak Lizzo Pęknięty telefon i bidon Ty chciałbyś mieć ze...