"Jak To Jest" tekst piosenki
"Jak To Jest"
Więcej, widzisz więcej, we mnie częściej, niż ja
Te zachody patrzą na nas, w centrum miasta
Ty nie widzisz moich wad, to nie ta ja, co ja ma w odbiciu szkła
Za dużo tu, a za mało tam, więc bądźmy razem zatopieni w snach
Zawsze dajmy sobie ten magiczny czas
Powiedz tylko...
Jak to jest, że jak patrzysz, nagle widzę sens?
Jak to jest? Z Tobą nie potrzeba zmian
I już wiem, to więcej niż ja mogłam chcieć
Ciebie mieć, tak to jest (ooo)
Lepiej, może lepiej, z każdym wdechem mi tak
Powiedz tylko czy to piękno jest na pewno?
Ty nie widzisz moich wad, to nie ta ja, co ja ma w odbiciu szkła
Za dużo tu, a za mało tam, więc bądźmy razem zatopieni w snach
Zawsze dajmy sobie ten magiczny czas
Powiedz tylko...
Jak to jest, że jak patrzysz, nagle widzę sens?
Jak to jest? Z Tobą nie potrzeba zmian
I już wiem, to więcej niż ja mogłam chcieć
Ciebie mieć, tak to jest (ooo)
Z Tobą nie potrzeba zmian
Ciebie mieć, tak to jest (ooo)
Writer(s): Carla Fernandes, Kumor Patryk Krzysztof, Buczkowski Wojtaszek Dominic, Zborowski Piotr, Frank Bo, Marissa Jones, Weronika Sowa
- AZLyrics
- W
- WERSOW Lyrics
album:
"Wersow Store" (2023)
You May Also Like
Daria Zawiałow - "Ballada O Niej" Trzecie piętro, stare drzwi
Pokój mi pachnie ciastem, pieczesz mi
Znów jakiś hit
Miałaś rzucić fajki dziś
Uśmiechasz się wciągając w płuca dym
W fotelu śpisz
Rano czekam aż mi wyślesz
Cyberkartki...
BLACHA - "Jolie Jolie" Nie mogę ci obiecać że będe do końca
Zapisz mój numer jako "przygoda Bali"
Wszystko układa sie tylko w pierwszych miesiącach
Dlatego znikam jeszcze przed motylami
Bo boję się miłości, boje sie...
Sylwia Grzeszczak - "och i ach" Siadam, bo już się zaczął film
Zobaczmy go do końca dziś
Nasze historie z kilku lat
O czym to jest? No, powiedz sam
Ten dla dorosłych świat nas zwiódł
Co chwilę chciał coś mieć na już
Jaką przeciw...
Dawid Kwiatkowski - "Taki Jak Ty" Zatrzymam się, po drodze
W ciszy zatopię myśli
Ostatni fiolet nieba trwa
Lecz zaraz koniec
Pali mnie serce, może
Jeszcze zatańczy kiedyś
Tańczyłem, gdy się kończył świat
A może to nie koniec?
A może...
GENZIE - "GirlZ" La-la-la-la-la
Cieszę się, że was tu mam
La-la-la-la-la, la
Moje besties, czuję się bez nich sama
La-la-la-la-la
Z nimi czuję ten vibe
La-la-la-la-la, la
Ale w kwestii stylóweczki ufam tylko mojej...