"CyberPink" tekst piosenki
"CyberPink"
(feat. Wac Toja)
[Wiatr:]
Powiedz czego nie mam i daj mi to
Wyrzuć złe wspomnienia niech płonie most
Do złych dni, dni, dni, dni, dni, dni
Płonie most
Do złych dni, dni, dni, dni, dni, dni
Bądź jak brakujący puzzel w pięknym widoku na jutro
Smutek jest intruzem, nie pozwolę mu musnąć nas
Niech uśmiech odbija lustro
I niech nam nie odbija, kiedy w okół zwariował świat
Powiedz czego nie mam i daj mi to
Wyrzuć złe wspomnienia niech płonie most
Do złych dni, dni, dni, dni, dni, dni
Płonie most
Do złych dni, dni, dni, dni, dni, dni
[Wac Toja:]
To Wac Toja!
Zapach zimy i jesieni to przeszywa me zmysły
Krążę w krainie cieni pośród twarzy przezroczystych
Odrywa nas od ziemi high, machamy do wszystkich
Chcę tylko poczuć duszę, ubrać Ziemię w melodyjki
Słodkiej chwili smak daj mi jeszcze poczuć
Kilka kropli pij je i nie zdejmuj ze mnie wzroku
Ciągnie mnie do mroku i idę po krawędzi
Anioły i demony ze mną w tańcu bez pamięci
[Wiatr:]
Powiedz czego nie mam i daj mi to
Wyrzuć złe wspomnienia niech płonie most
Do złych dni, dni, dni, dni, dni, dni
Płonie most
Do złych dni, dni, dni, dni, dni, dni
Płonie most
Więc może podzielmy się teraz czymś cennym
Tu piją za sukces tam piją za błędy
I chcą swoje myśli już wyrwać z gehenny a może po prostu się poczuć potrzebnym
- AZLyrics
- W
- Wiatr Lyrics
You May Also Like
Miszel - "Konkretny Chop" Dogadamy się, no bo jestem konkretnym chłopem
Nie masz dla mnie hajsu, to przerzucę Cię na potem
Tryb samoloty, a nie lecę samolotem
Zawsze wyluzowany, robię dobrą robotę
Klasa V biznesowy, mi trzeba...
Fukaj - "Pełnia" Łódka się od fal, głowa się od zmian lekko kołysze
Tyle dzisiaj gwiazd, wszystkich nie zliczę
Każda, która spadnie — sobie życzę
Żeby trwało to przez tysiąc laaa-aaa-aaat
Wiem, że kiedyś przyjdzie...
Kubanczyk - "Nowy, Stary Ja" Już od dzieciaka tu latam tak szybko, jak kula od AK, to chodzi, jak Pasha w CS-ie i jeb
Znalazłem Kilimandżaro, zdobyć było siano, więc dawajcie miano mi Czasem wkurwiony, że spalanie mam większe,...
bambi - "WIDZIAŁAM JUŻ WSZYSTKO" Śpię ciągle za mało, w trumnie
Tańczę całą noc, dwie tabletki rano
Łamie się głos i kameruje mnie ciągle ktoś
Zapominam, że widzą
Miało być tak łatwo, a utrudnia mi ciągle ktoś
Krzyczę na cały głos,...
Beteo - "Sztuczne Ognie" (Dam Ci cały świat jeśli nie zapomnisz o mnie...)
Chcę Ci tyle dać, ale jak?
Chcę Ci tyle dać, ale tylko siebie mam
Tyle razy dałem się nabrać
Obym chociaż raz nie oszukał siebie
Sam już nie wiem...