"Po Godzinach" tekst piosenki
Wiatr & Qry Lyrics
"Po Godzinach"
[Wiatr:]
Dolewajmy gin za nasze lepsze dni
Chcę przesiadywać w nich
Zostaję tu po godzinach
Lipcowe noce, ciepły asfalt
Wtedy pomocy szukam w gwiazdach
Patrzy się na mnie tak jak na nią
Mmmm, anioł
Nie pytaj o plany, które nie wyszły
Każdego czasem zawiedzie instynkt
Pozwól mi tylko dawkować spokój
Jaa, gotów do lotu
Dolewajmy gin
Za nasze lepsze dni
Chcę przesiadywać w nich
Zostaję tu po godzinach
Dolewajmy gin, dolewajmy gin, dolewajmy gin
Zostaję tu po godzinach
[Qry:]
Zostaję tu po godzinach
Wystarczy dziś jedna chwila
Żeby zetrzeć te łzy z twojej twarzy
I żebyś się w końcu cieszyła
Wylejmy ten gin na bruk
Za tych których dzisiaj nie ma tu
Wylejmy ten gin na bruk
Za tych których dzisiaj nie ma tu
M-M-W-S
Znów przytłacza mnie to miasto
I znów stąd uciec chcę
Znasz moje podejście
I to znów zabija mnie tutaj jak rtęć
Ja chcę bawić się jak szef
Ciągle zmieniać miejsce, ciągle czuć to szczęście
Stale iść po więcej, nie martwić szelestem się
Ile mamy dni przed sobą, które były marzeniem
[Wiatr:]
Dolewajmy gin za nasze lepsze dni
Chcę przesiadywać w nich
Zostaję tu po godzinach
Dolewajmy gin, dolewajmy gin, dolewajmy gin
Zostaję tu po godzinach
Dolewajmy gin, dolewajmy gin, dolewajmy gin
Zostaję tu po godzinach
Dolewajmy gin, dolewajmy gin, dolewajmy gin
Zostaję tu po godzinach
- AZLyrics
- W
- Wiatr Lyrics
album:
"Koktajl Mixtape" (2021)
You May Also Like
Trill Pem - "NICKI" Dupą kręć tak jak Nicki, Nicki, wieczorem fiku miki
Białe dupsko - czarne figi, niegrzeczna bądź
Dupą kręć tak jak Nicki, Nicki, wieczorem fiku miki
Białe dupsko - czarne figi, niegrzeczna bądź
Dupą...
Tuzza Globale - "Grande Cuvée" Otwieram szampan Grande Cuvée
Jej szyja pachnie chyba chanel
Słoneczny dzień i chmury gęste
W złotym cabrio byle gdzie po mieście
To mieszanka Grande Cuvée
Krewetki szafran na kolacje
Długa noc z...
Szpaku & Kubi Producent - "Kochaj Mnie" Kubi, bi, bi
Duchy
Dziewczyna w pierwszym rzędzie głośno cytowała Biblię
Była demonem, czy naćpała się syfem?
Jestem zgubiony, szukam wyjścia z tego piekła wciąż
Zjadł nas ten jebany smok
Morąg nie...
Kabe - "Mowgli" Twój świat się różni my chcemy wyjść z dżungli
A wy chcecie do niej wejść
Ładni i smutni, a po środku mowgli complètement pé pé pété
Chciałem to mam, ouais on est bien sapé, ouais on est calibré
Je...
Sobel - "Chcę Żyć" Siedzę i próbuję zadbać o siebie
I zadbać o spokój
Trudno mi było przeżywać to życie
I normalnie stawiać ten kroczek po kroku
Mogę się uczyć jak wychodzić z mroku
Mogę nauczyć się patrzeć co w okół...