"Zapisz Jako" tekst piosenki
"Zapisz Jako"
Ja to plany z wczoraj, plany z dziś to przepowiednia
To żadna metafora, czekaj aż się zacznie spełniać
W pierwszoplanowych rolach wbiję się w ten dziwny serial
Co budzi w nas potwora, co dnia nam zdziera materiał
Tylko zmienia maski tym, co się z nimi nie wita
Niech zakładają Ask'i, no bo nikt o nich nie pyta
Pieprzyć ten marny pastisz, sobą tu jestem, oddycham
Nie walczę o oklaski, ale się wbije na VIP'a
Tyle mi styka... nie tyle mi nie styka!
Choć za rok widziały mnie w tych klipach co dzisiaj
Kręcimy z KOOZĄ, no a ziomom w rytm bania się kiwa
Zajawki mnie wiozą, a miały nie mieć paliwa
I co? I nawet jak nas teraz zwolni korek
To się nie martwię, no bo stację mamy co kilometr
Nawet jak nas teraz zwolni korek, to stację mamy co kilometr (typie!)
Zapisz ten numer jako sztos
Mamy dziś niezły argument, aby wziąć co nasze
Przybij pięć, jak jesteś stąd
Nie jak z tych, co już dla nich szkoda rąk - judasze!
A moja piramida potrzeb to nie nowy iPhone
I w kurwę się musiało dotrzeć żebym to ogarnął
Tu gdzie, wiesz, kupują forsę grubo płacą prawdą
Choć też dorwę se to Porsche, chuj w ujemne saldo
Pardon, za długo było "nie za bardzo"
Więc nie idę z tymi co przyszłością gardzą
Bez względu na wynik wciąż z tą samą bandą
Widzę tamtych miny, dla mnie każdy z nich to random
Kojarz to z najwyższą rangą, co dużą cenę ma
Z tymi co śmigają z gardą, choć to nie MMA
Chcę palić scenę, już nawet odmawiam L&M'a
Ślę pozdrowienie jak śmigasz po trudnych terenach
Jak twoje życie to banger (ej!)
Jak nie liczysz go na penge (ej!)
Ale powozisz się Range'em
Zapisz jako sztos, krzycz na całą gębę
Zapisz ten numer jako sztos
Mamy dziś niezły argument, aby wziąć co nasze
Przybij pięć, jak jesteś stąd
Nie jak z tych, co już dla nich szkoda rąk - judasze!
Zapisz ten numer jako sztos
Mamy dziś niezły argument, aby wziąć co nasze
Przybij pięć, jak jesteś stąd
Nie jak z tych, co już dla nich szkoda rąk - judasze!
Writer(s): Wiatr Grzegorz
- AZLyrics
- W
- Wiatr Lyrics
album:
"Mati Wiatr" (2017)
You May Also Like
BLACHA & Chivas - "Jedno Życie" Jedno życie nie dwa
Będziemy pić, pływać, palić, rozpierdalać nasz hajs, bo mamy
Jedno życie nie dwa
Na starość nikt nie zabierze tych przeżytych chwil nam, bo mamy
Jedno życie nie dwa
Będziemy pić,...
QBIK - "Dzień I Noc" Dzień i noc chcę się bawić, bawić, bawić, bawić
Jesteśmy młodzi, piękni no i najebani
Dzień i noc chcę się bawić, bawić, bawić, bawić
Dzisiaj nie ma dla nas granic, młodzi, piękni, najebani
Dzień i...
Taco Hemingway - "Europa" Yeah, yeah, uh
Yeah, yeah, yeah
Chciałbym znowu po Europie chodzić sam
Tęsknię za Paryżem i płaczę za Notre Dame
Berlin i Bruksela, Nijmegen i Rotterdam
2010, w Amsterdamie wziąłem gram
Palę pół na...
Guzior - "SOWA" Coś tam kiedyś brałem, ale nie do kabli
Jeśli coś wykończy mnie, to te podatki
Chciało też te kilka osób, czasem odzywają się
Ale tkwią w innych wiadomościach, zero gadki
Jebać ten melanż, ćpanie,...
Ronnie Ferrari - "ORIGAMI" To jest Ferrari
Nie gadam z pałami
Jedziemy z kurwami
A kurwy jadą z nami, woo
Ej, tacy zabiegani
Robimy z pieniędzy, co?
Origami, yeah
Nie gadam z pałami
Jedziemy z kurwami
A kurwy jadą z nami,...