Текст пісні "Сонце"
"Сонце"
Руки в кишені, йду вулицями
Щойно включили в місті ліхтарі
Стер всі проблеми, для чого драми?
Щовечора кажу тобі: «Глянь»
Як я дивлюсь на світ
В якому поряд ти
Десь о сьомій
Будить перший промінь
І ми ідем на зліт
Хмарам кричу: «Привіт»
В невагомість
Там де зорі
Сонце, я буваю винуватим
Забуваю про всі дати
Та моє життя на два ти
Взяла й розділила
Сонце, я буваю винуватим
Забуваю про всі дати
Та моє життя на два ти
Взяла й розділила
Ти буваєш не така як всі
Я буваю теж іноді дивним
Серед ночі викликав таксі
Дзвоню в домофон: бо без тебе щось зимно
Взагалі без тебе все не те
І до тебе все наче темна печера
Я виходжу у прямий етер
Щоби щось тобі нагадати іще раз
Як я дивлюсь на світ
В якому поряд ти
Десь о сьомій
Будить перший промінь
І ми ідем на зліт
Хмарам кричу: «Привіт»
В невагомість
Там де зорі
Сонце, я буваю винуватим
Забуваю про всі дати
Та моє життя на два ти
Взяла й розділила
Сонце, я буваю винуватим
Забуваю про всі дати
Та моє життя на два ти
Взяла й розділила
Writer(s): Anton Chilibi, андрій вдовиченко, стас чорний, ярослав карпук
- AZLyrics
- Y
- YAKTAK Lyrics
album:
"Буду Собою" (2025)
You May Also Like
Voloshyn - "Зусилля 2.0" «Я скажу дещо, і це не новина для тебе:
Світ не такий вже сонячний і привітний
Це небезпечне і жорстоке місце
І якщо ти прогавишь мить
Він вдарить тебе з такою силою
Що ти уже ніколи не підведешся з...
MONATIK - "А Що?" Ай поринув так, що загубив всі береги!
Зовсім!
Готовий за тобою тут і там по п'ятах
Не розділити навпіл нас, світ тільки нам
Не віддам нікому, забуду втому
Іди в обійми і все потому
А що? Якщо нам...
DOVI & NICHKA - "До Зими" До зими
Не розрахували дози ми
І зникли як морози ми
Бо стали надто ми дорослими
Крайнього зі ста
Напишу тобі листа
Розкажу як сам
Де літав і ким я став там
Будував моста
Вгору вище щоб дістать
Але...
KOLA - "Бути Простим" Ми такі молоді
По коліно в воді
Ти несеш на руках
Я кажу, не впади
Нас шукали батьки
В кармані дірки
Було так безтурботно
Хоч робили помилки
Час між пальців вода
Але я не віддам
Ті спогади я навіть...