"Noc Aniołów" tekst piosenki

"Noc Aniołów"

Mam dwanaście prac i jedną na boku
Dwadzieścia sześć lat i żadnego lokum na własność
A w cudzym też nigdy nie było mi ciasno kotku
Mamy parę strat, jeszczę więcej pokus
Lecz jak dzwoni bank, a dzwoni co roku
Nie biorę tych rat, bo po co mi kredyt, szanuje swój spokój

Pierwsza, druga, trzecia, tańcze jak Tyla
Wiosna, lato, wpadaj na kwadrat
Zaraz zima, dojedzie karma
Może na jesień ogarnę bałagan
U mnie wszystko git, odkąd jesteś ty
Na tapecie nie mam innych zdjęć

Pierwsza, druga, trzecia, tańcze jak Tyla
Wiosna, lato, wpadaj na kwadrat
Może na jesień ogarnę bałagan

Za oknami znowu zrobiło się jasno
Księżyc w pełni, moje serce nie chcę zasnąć
Może chcesz się zgubić, rzuć mi tylko hasło
W noc aniołów wszyscy wychodzą na patrol
W noc aniołów wszyscy wychodzą na patrol

W mojej torebce jest parę banknotów
Jedna paczka Orbit i pęknięty iPhone
W mojej pamięci jest parę melanży
Twój szeroki uśmiech, mój różowy custom
W moich słuchawkach stare płyty Riri
Wróć do mnie ASAP, bo nie chcę już chwili
Żadnej osobno, więc przytul mnie mocno
Miałam już różne tytuły, zgarnęłam wszystkie trofea
Ogromne liczby wpadały na konto, a ja w głowie ciągle spadałam do zera
Po co nagrody mi od Pulitzera, życie to więcej niż widzi kamera
Oprócz błękitnego nieba nie chcę nic, mam cię tu i teraz

Ty to Miki, ja to Minnie, rozumiemy się na migi
W noc aniołów, w noc, w noc aniołów

Za oknami znowu zrobiło się jasno
Księżyc w pełni, moje serce nie chcę zasnąć
Może chcesz się zgubić, rzuć mi tylko hasło
W noc aniołów wszyscy wychodzą na patrol
W noc aniołów wszyscy wychodzą na patrol


You May Also Like
Aleshen, Yung Adisz, Rygor & BAHsick - "Legendarne Duo" Oni wiedzą shen i adisz to jest legendarne duo Trzecia w nocy Katowice my latamy bokiem furą Jak wchodzimy dwóch na trackach to już wiesz kto ma ten urok A jak tego nie rozumiesz no to wypierdalaj...
bambi - "VUELO" (Pik, pik, you made it) Wiem, że każda z was — will stay Odleci ze mną Ryanair Daleko tam, gdzie noc się nie kończy Baby, maybe, znajdziemy się po zmroku kiedy wszyscy są już wave'y Złap mnie czule...
sanah - "Miłość jest ślepa" Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mróz, co ci...
Jacuś - "Potwory & Duchy" (Jacuś aleś wyrósł) Pytam się boga o życia sens Biznesy kurwy Mercedes-Benz Prosto to się nie kończy, non stop Tak wysoko że dla ciebie to kosmos Pytam się boga o życia sens Biznesy kurwy...
Kinny Zimmer - "Jazda" Jazda! Jestem Kinny, jest ze mną moja Honey Nie tykam twojej świni, ja-ja-jak muzułmanin Chce-chce-chcesz mi ubliżyć, więc rzucasz kamieniami? Weź wracaj do jaskini Jestem Kinny, a Ty nawet nie...