"NIE POTRZEBUJE ZNAKU" tekst piosenki

"NIE POTRZEBUJE ZNAKU"

Nie chciałem być pizdą, a wszystko zjebałem
Kto teraz jest pizdą?
Za dużo presji, nie miałem siły na dramy, to się wyjebałem
Cały rok, na tym samym gównie
Każdy z nas na tym samym gównie
Nie wiem co to znaczy przytulnie, chyba nie mam uczuć ogólnie
Ostatnia mówiła, że mnie zostawiła, bo jestem za zimny na związek
Robię co robię, bo dawno odkryłem, że praca równa się pieniądze
I taki był związek, że zrobiłem mądrze, tego nie powiem, ej
Jestem demonem czy kiedyś wybaczą chyba już nigdy się nie dowiem, ej

Muszę robić swoje rzeczy, twój ex do tej pory beczy
Nie jestem jak on, dzwoni telefon, wiesz, że nie robimy skeczy
To nie film, to jest moje życie
W tym samym gównie krążycie
Zrób coś, nie pomoże ci wycie
Zacznij teraz swoje nowe życie
Jeden na milion pajaców (tak)
Dziś idę po swoje i jutro nie latam na kacu (nah)
Bo taki jak ja, bierze co chce, i nie potrzebuje znaku
I nie potrzebuje znaku, tematu

Nie chciałem być pizdą, a wszystko zjebałem
Kto teraz jest pizdą?
Za dużo presji, nie miałem siły na dramy, to się wyjebałem
Cały rok, na tym samym gównie
Każdy z nas na tym samym gównie
Nie wiem co to znaczy przytulnie, chyba nie mam uczuć ogólnie
Ostatnia mówiła, że mnie zostawiła, bo jestem za zimny na związek
Robię co robię, bo dawno odkryłem, że praca równa się pieniądze
I taki był związek, że zrobiłem mądrze, tego nie powiem, ej
Jestem demonem czy kiedyś wybaczą chyba już nigdy się nie dowiem, ej


Writer(s): Egor Vikhrovskii, Yung Adisz Yung Adisz, Alikhan Malikov
You May Also Like
Pazzy & Vkie - "NIE POTRAFIĘ PORADZIĆ SOBIE PO STRACIE" Ha, ej Wjeżdżam znów na miasto Przyszedłem tu po to tylko, by wyjść z twoją laską Trochę masz za grubo i nie radzisz sobie z fazką Ja wcinam żeberka, jak jebany Marilyn Manson Nie potrafię poradzić...
Rusina - "Szminki" Będę tu wszędzie jak Jesus, palę deutsch, a ty kminisz Rolls-Royce to nie zwidy, wiem, że kopci też Ibisz Aquafresh z innej ligi, lemon haze dobrze zbity Dużo zdjęć Mona Lisy, mam już dość tej...
Belmondo - "Miałem Tylko" Z Gdynii Młody G, zGdynii Młody G Z Gdynii Młody G, zGdynii Młody G Miałem tylko złapać bucha Z Gdynii Młody G Miałem tylko... Miałem... Mobbyn (squad) A miałem tylko złapać bucha I poruchać Teraz w...
Olszakumpel, Kuqe 2115 & clearmind - "mapa" Odnalazłem mape życia, już się nie pogubię brachu Przepraszam Was wszystkich, nie chciałem prowokować łez Ale głupi ludzi robią głupstwa ze strachu Przed jutrem, gdy przygniata stres Wstyd mi było za...
Guzior - "JAKI PROBLEM" Mordko jaki problem Pierdolimy się w okrągłe sumy, a nie drobne No nie zachwiało, uchyliłem się pod kontrę Patrzę na zniewolonych ludzi, tak jak Orwell Mam huśtawki nastrojów, jebany border (aha)...