"SPOTLIGHT" tekst piosenki
Yung Adisz & Koneser Lyrics
"SPOTLIGHT"
[Yung Adisz:]
Mój set, mój czas
Mój chain, mój blask
Mój beef, mój kwas
Nie widzę was
Mój set, mój czas
Mój chain, mój blask
Mój beef, mój kwas
Nie widzę was
Żółte xany w moim kubku, suko piję lemoniadę
Robi loda w samochodzie, gdy na piątym biegu jadę
Nie mam prawka, nie mam dyplom, nawet nie mam swoją chatę
Lecz nie dawaj się tak łatwo, bo w kieszeni mam wypłatę
W banku stack, stack, stack
Payday, guap, guap, guap
Mordo nie mów, że trapujesz, gdy na koncie kasy brak
W banku stack, stack, stack
Payday, guap, guap, guap
Mordo nie mów, że trapujesz, gdy na koncie kasy brak
Cały blok pełny klientów, każdy dzień jest pełny lęków
Wszędzie małpy albo hieny, miasto pełne konfidentów
Każdy wciska fanom bajkę, palę mainstream tak jak fajkę
Inwestuję - to nasz biznes, muszę wspierać swoją matkę
Mój set, mój czas
Mój chain, mój blask
Mój beef, mój kwas
Nie widzę was
Mój set, mój czas
Mój chain, mój blask
Mój beef, mój kwas
Nie widzę was
[Koneser:]
Po dzielnicy zapierdalam nocą tak jak Ferrari
Ona poznała dobrobyt, a na schody chce z nami
Ciągle jest za mało, zjadam tego stertami
Ona przyjmie moje dzieci z otwartymi rękami
Znów na blacie nocą leży parę pak
Widziałem za wiele, dlatego pierdolę stale świat
Może kiedyś w całym syfie tutaj znajdę szmal
Polewam za tych, co są w piachu tak jak artefakt
Nie byłem na ziomka pogrzebie, bo sam byłem wtedy na dnie
Mam nadzieję, że nie jestem gwiazdą, która spadnie
Nie pasuję teraz tutaj, wszystkie oczy na mnie
Mam nadzieję, że nie przedawkuję kiedyś w nocy w wannie
[Yung Adisz:]
Mój set, mój czas
Mój chain, mój blask
Mój beef, mój kwas
Nie widzę was
Mój set, mój czas
Mój chain, mój blask
Mój beef, mój kwas
Nie widzę was
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
EP:
"NIEWOLNIK ZŁA" (2021)
You May Also Like
Rusina & Vkie - "Whippin'" Łapy kleją się do glocka, łapy kleją się pod kosz
Słyszysz me słowa, bo to money talk
Typy pytają za ile jest zwrota, bo typy nagrzane kiedy swędzi nos
Dupy otwierają wrota, bo dupy nagrzane, jak...
Mata - "SZUKAM MENADŻERA" Jestem największą gwiazdą w tym kraju (oh)
Jestem na haju, raczej nie trafię do raju
Jak już, to po paru latach męki
A chciałbym nazajutrz
W chuja mnie pocałuj
Bo czekam na sygnał by wstawać
Inaczej...
Vkie - "ALEPPO" Jeszcze nie zrobiłem nic
A chcą nosić mnie na rękach
Nagle moja była bitch pisze mi że fajna piosenka
Może czasem mięknę, ale nigdy nie wymiękam
Nie weszłaś mi na głowę dziwko zrobiła to emka
Ja...
olszakumpel, Buffel & vkie - "BBBEFSZTYK" Kiedy wchodzą moje byki no to mordę drę
A czy komuś to przeszkadza, mordo, chuj go wie
Nie obchodzi mnie to wcale tak jak kalorie
Kochaj nas albo nienawidź, albo wydzwoń policję
Nadal nie lubię tych...
Yung Adisz - "Aquafina" Ziomuś, adisz piję caffeine
Jebać syrop, jebać kodeinę
Cały dzień palę nikotynę
Więc zamknij pizdę, pij Aquafine (Aquafine)
Ziomuś, adisz pije caffeine
Jebać syrop, jebać kodeinę
Cały dzień palę...