"Witam W Podziemiach" tekst piosenki
"Witam W Podziemiach"
Ej, ej
24/7, sam bez pomocy
W plecaku kosy, widzimy się w nocy
Jebać policję, jebać zasady
Gdy widzę kurwy, to robię się blady
Piję alkohol, by się najebać
Suka na bombie, bez gumy się jebać
Wbijam do studia i nagrywam nutę
Dzwonie po sukę i rucham ją w dupę
Kosa w plecaku, prosto dla ciebie
My tak żyjemy, ty jebany zjebie
Dwa na jednego, mam wyjebane
Kopne cię w chuja i rzucę o ścianę
Robię muzykę, byś to usłyszał
Co tu się dzieje, tego nie unikał
Jaranie blantów, w weekendy wóda
Podaj mi bit, a pokażę ci cuda
Zamykam oczy, widzę obrazy
Faza na maxa, to są piękne czasy
To nowy styl, jebać tych dziadów
Szkoda, że oni nie mieli tych czadów
Słuchaj co mówię, to jest muzyka
Twoja maniura się do tego bzyka
Ja jestem Adisz, a to jest mój świat
Ty jeździsz Audi, moja mama Fiat
24/7, sam bez pomocy
W plecaku kosy, widzimy się w nocy
Jebać policję, jebać zasady
Gdy widzę kurwy, to robię się blady
Pije alkohol, by się najebać
Suka na bombie, bez gumy się jebać
Wbijam do studia i nagrywam nutę
Dzwonie po sukę i rucham ją w dupę
Kosa w plecaku, prosto dla ciebie
My tak żyjemy, ty jebany zjebie
Dwa na jednego, mam wyjebane
Kopne cię w chuja i rzucę o ścianę
Robię muzykę, byś to usłyszał
Co tu się dzieje, tego nie unikał
Jaranie blantów, w weekendy wóda
Podaj mi bit, a pokażę ci cuda
Writer(s): Adrian Suchocki
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
compilation:
"Skreślone Taśmy" (2020)
You May Also Like
Benito & Aleshen - "GALAKTYCZNE HALO" Willy, kurwa, mamy to!
Miasto traci gwiazdę, jak wyjeżdżam z miasta
Chwilę jest po czwartej, widzę to w jaskrawych barwach
Ze mną energia nie gaśnie, a w sumie to narasta
Raczej tu nie zaśniesz,...
Guzior - "Wifi" Mówiła mi mała "Mati"
Mówiła "jak czujesz, to napisz"
Mówiła mi "nie pij i pierdol te dragi
Inaczej zarobisz, Mateusz, potrafisz"
Mogę jeszcze to naprawić
Poczekaj, mogę to naprawić
Mogę jeszcze...
Otsochodzi - "Tarcho Terror" Ja pierdolę...
Tarcho Terror - polej
Dwie flaszki na głowę
Ja pierdo–
Booker w szoku, poznał chłopaków z bloków
Ja pierdolę
Robię dym w Stodole, robię dym w Progresji
Robimy dym w Palladium, nie...
Sentino - "Wiecznie" Boli mnie tu czasem, że nie jesteś tu ze mną
Wszyscy się pytali co u ciebie tak jest
Przez lata już nie mieliśmy nic razem wspólnego
Czasem myśli mnie doprowadzają do łez
Byłem małolatem co zaczynał...
Kabe - "Słuchaj Bracie" Znowu, znowu nie śpię, nie mam tyle jeszcze
Zarabiamy w noc, w noc, zarabiamy w dzień, w dzień
Tylko jedno wyjście, problemów jest więcej
Jak mam w tym bagnie zachować serce non stop, yeah, zawsze...