"Hádes" text
Logic x Jimmy Dickson Lyrics
"Hádes"
Pro českou scénu dělám hity jako Pourin Up
Ty to nechápeš, koulíš očima
Vyrábim ultimátní peklo jako Kojima
Beat odpálenej jak Hirošima
Vnímej přítomnost síly jako Obi Wan
Sem Craig Marduk, všechno rozmrdám
Jedu v podzemí a i když nejsem král
Tak stejně pořád jedu supr tight
Bal Tarrafal tak nech mě hrát
V klidu poslouchej, dělej rollin up
Pak odpal to brko a pošli dál
Všem těm kolem, který chcou si dát
Než zkurvý to znalec co napíše pár
Řádků s hrubkama, co by komentář
Na Youtube, kterej mě nezajímá
Že o mě ví daleko víc než vim sám
Že bych přestal to ať nechá si zdát
[?] se vysmívám
Dej si další čáru, vysmahni dál
Seš lajk a já styl On the grind
Další milion zmrdů hodnotí mě
Jestli platim daně, něbo seru na ně
Jestli sem ve vatě nebo na hraně
Případně co nosim u sebe a za kolik to je
Jestli mrdám kundy a nebo prdele
Řikám že pokud je to ženská tak klidně voboje
Nenechám si nikdy nasadit obojek
Sem pes kterej štěká, ale i kouše
Bránim si svoje vydobytý území
Se svejma G's, který za mnou stojí
Nemusim nikomu obhajovat svý rapování
Pokud nemáš tušení kdo byl Pimp C
Jako torrent tě stáhnu do podsvětí
Sem Hádes, tohle je underground
Ani jeden den neni šábeš
Makáme furt, držíme kult
Zatim co ty sedíš na pauze
A máš obě levý ruce v kapse
V tu samou dobu my píšem bars
K dalšímu EP a nový desce
Jako torrent tě stáhnu do podsvětí
Sem Hádes, tohle je underground
Ani jeden den neni šábeš
Makáme furt, držíme kult
Zatim co ty sedíš na pauze
A máš obě levý ruce v kapse
V tu samou dobu my píšem bars
K dalšímu EP a nový desce
Nevidim je, oni nevidí mě
Pořád sledujou mě, ale neznaj mě
Věděj věci který nevim o sobě
Milion čuráků mě zná osobně
Tak mluví o mě, dost špatně
Ale když poznaj mě, tak mluví o mě
Zas dobře, mám v píči more
Nesoudim je oni soudí mě
Ale jedinej kdo může fakt soudit mě
Je moje rodina a ten nahoře
Nechápou mě, tak nenáviděj mě
Je to jednodušší než zamyslet se
A hledat příběh v mejch textech
Poslouchaj to ale neslyšej mě
Když řvu ani když mluvim klidně
Tak radši neposlouchejte mě
Maj jeden tape, staženej
A nevěděj že je můj dvacátej
Vydanej a nedivim se když
Vim že neznaj ani UGK
Co po mě chtěj abych dělal klišé shit
S tim nepočítej, já nemusim bejt
Jak všichni ostatní
Chci bejt jen spokojenej
A vždycky začínej u sebe
To mě učili jako první věc
Říkaj že by se mělo odpouštět
Ale bližního svýho nepodjebeš
Proto můj prostředníček
Míří do nebe ty čučíš na mě
Seš práskač, drž se ode mě
Nechci takový lidi kolem sebe
Jako torrent tě stáhnu do podsvětí
Sem Hádes, tohle je underground
Ani jeden den neni šábeš
Makáme furt, držíme kult
Zatim co ty sedíš na pauze
A máš obě levý ruce v kapse
V tu samou dobu my píšem bars
K dalšímu EP a nový desce
Jako torrent tě stáhnu do podsvětí
Sem Hádes, tohle je underground
Ani jeden den neni šábeš
Makáme furt, držíme kult
Zatim co ty sedíš na pauze
A máš obě levý ruce v kapse
V tu samou dobu my píšem bars
K dalšímu EP a nový desce
- AZLyrics
- Y
- Yzomandias Lyrics
You May Also Like
EGO - "Skús Ma Chápať" Mami!
Milujem hudbu!
Snažím sa prinášať hudbu každý deň!
Lebo ten kto miluje hudbu nemôže byť nikdy úplne nešťastný!
Ale nikdy nehovor nikdy!
A nikdy nehovor určite!
Nikdy nehovor navždy!
Ale choď...
Kontrafakt - "Ja Som Ťa Varoval" Deti som varoval, tak som Ťa varoval
Že keď vyleziem von, tak to tu narovnám
Pravda je lakomá na slová
Akorát klamal a lakoval, sa promenádoval
Ja som Ťa varoval, aby si naporád neskončil
Ako náš...
Nik Tendo - "13. Komnata" Slzy v očích
V hlavě kolotoč
Ptá se co jak kdy a proč
Zlomený srdce
Já nepřál si to
Ani neplánoval jsem to
Věř mi, že já zkoušel jsem to
Ale zlomej sem hluboko uvnitř
13. komnata zamknuto
Hej malá...
Viktor Sheen - "Virtuální Drogy" Vystřelili mi do hlavy čip, teď žiju v pixelech jak Chip a Dale
Jsme v menu hry a klikáme na play, to je god mode, necejtíme pain
Moje věty, to je fire more flame, když displej svítí na můj face...
Calin - "Hannah Montana" Venku v zimě, ah, jezdím městama
Gas za schodama, já a baby mama
Air Forcy na nohách, blokem Formula 1
Mám životy dva, Hannah Montana
Co nosí moje Prada, sto jedna hříchů, možná víc
Tmou jede...