"Jedno bez druhýho neni" text

"Jedno bez druhýho neni"

J. Eden E-Gen - mixtape, který tě přenese do nových světů

Ayy, Yzo
Kolik stál chain a kolik ten druhej a kolik jsi dal za svůj outfit? (A proč?)
Odpovídám jim, že nevim, dávno peníze neřešim (Furt se ptá)
Kolik jsi jich už měl a kolikátý číslo budu já?
Říkám jí: "Kotě, já nevim, už dávno to nepočítám" (Švih)
Kolikrát jsem šel už ze dna nahoru a kolikrát tak ještě půjdu (Hore)
Miluju to všechno, miluju ty pády, miluju bejt na vrcholu (One love)
Jedno bez druhýho neni, jde to ruku v ruce a pořád dokola (Jo)
Kolikrát se to musí opakovat, než mě to přestane překvapovat?
Kdybych se měl popsat jednim číslem, je to jeden (One)
Vlk kdyby zvířetem (Awoo), kdyby měsícem, tak leden
Lidi lžou, ale čísla ne-e
Sorry (Promiň), slovo nejde, to my nevedem (Nevedem, boy)
Kolik dáš, kolik dáš, tolik dostáváš zpět (Zas zpět)
Kámoši kolem maj děti, já radši dál plnim účet (Cash)
Jakube, zeptej se Yza že kolik peněz bude dost (Tak kolik, protože)
Já chci zpátky na svojí planetu, tak už mě pusť (Ven)

Kdybych se měl popsat jednim číslem, je to jeden (One)
Vlk kdyby zvířetem (Awoo), kdyby měsícem, tak leden
Lidi lžou, ale čísla ne-e
Sorry (Promiň), slovo nejde, to my nevedem (Nevedem, boy)
Kdybych se měl popsat jednim číslem, je to jeden (One)
Vlk kdyby zvířetem (Awoo), kdyby měsícem, tak leden
Lidi lžou, ale čísla ne-e
Sorry (Promiň), slovo nejde, to my nevedem (Nevedem, boy)


You May Also Like
AstralKid22, Nik Tendo & Skuna - "Amsterdam" Chcem iba stúpať jak dym, ten nezastavíš Letím medzi oblaky, hneď ako to zapálim Zhora to vypadá lepšie (zhora to vypadá líp) Zhora to vypadá lepšie (zhora to vypadá líp) Chcem iba stúpať jak dym,...
Calin - "Hannah Montana" Venku v zimě, ah, jezdím městama Gas za schodama, já a baby mama Air Forcy na nohách, blokem Formula 1 Mám životy dva, Hannah Montana Co nosí moje Prada, sto jedna hříchů, možná víc Tmou jede...
Viktor Sheen - "Virtuální Drogy" Vystřelili mi do hlavy čip, teď žiju v pixelech jak Chip a Dale Jsme v menu hry a klikáme na play, to je god mode, necejtíme pain Moje věty, to je fire more flame, když displej svítí na můj face...
Pil C - "7:30 RÁNO V BRATISLAVE" Môžu byť ozbrojený, príjem Neni ako víno, neni ako káva Neočarí, neprebudí ťa Je po večeroch fádna a zradná, za dňa Je 7:30 ráno v Bratislave Z komínov stúpa dym, vysoký tlak, čakáme čo sa stane...
Rytmus & Viktor Sheen - "Cheers" Já viděl ty chainy na krku, já chtěl to mít taky A nikdo z vás si nepřizná, že jde taky o prachy Já hejbu se do rytmu beatu, jsem na správný trati Já beru sebou ty věci, který nemůžu ztratit Já je...