"jakoś będzie" tekst piosenki

"jakoś będzie"

Znowu ten sam dzień, zimna kawa w szkle
Znów za oknem deszcz, rząd świecących szkieł
I gdzie jest sens chyba wciąż go mijam
Odurza smak najtańszego wina
Chyba nie zasnę dziś, nie takie miałam sny

A wszyscy mówią jakoś będzie (będzie)
No ale wierzyć mi się nie chcę (nie chcę)
Bo otwieram znowu obce drzwi
Mówią obco mi wszystkie wizje spędzonych chwil
Jest mi dobrze tylko we śnie (we śnie)
I w sumie nie znam siebie jeszcze (jeszcze)
Może nawet dziś za parę chwil będzie lepiej mi
Tylko odpalę jakiś film

Chcę się zaszyć wiem
Znudził mi się sen
Ściany głuchy dźwięk
Czerwień busa w tle
I gdzie jest sens chyba wciąż go mijam
Odurza smak najtańszego wina, bo to nie tak ma być
Nie takie miałam sny

A wszyscy mówią jakoś będzie (będzie)
No ale wierzyć mi się nie chcę (nie chcę)
Bo otwieram znowu obce drzwi
Mówią obco mi wszystkie wizje spędzonych chwil
Jest mi dobrze tylko we śnie (we śnie)
I w sumie nie znam siebie jeszcze (jeszcze)
Może nawet dziś za parę chwil będzie lepiej mi
Tylko odpalę jakiś film

Wszyscy mówią jakoś będzie
No ale wierzyć mi się nie chcę
Bo otwieram znowu obce drzwi, mówią obco mi, mi

A wszyscy mówią jakoś będzie (będzie)
No ale wierzyć mi się nie chcę (nie chcę)
Bo otwieram znowu obce drzwi
Mówią obco mi wszystkie wizje spędzonych chwil
Jest mi dobrze tylko we śnie (we śnie)
I w sumie nie znam siebie jeszcze (jeszcze)
Może nawet dziś za parę chwil będzie lepiej mi
Tylko odpalę jakiś film


Writer(s): Krzesniak Leon, Zarzecka Julia
You May Also Like
Dawid Kwiatkowski - "Jesteś" Sam już nie wiem czy to prawda Czy to moja wyobraźnia Że jestem z Tobą tu Lecę w górę, lecę w dół I tak jesteś tego warta W mojej głowie są miejsca, gdzie lepiej nie zapuszczać się samemu Wiem, że z...
Bitamina - "Nie Wiem Jak" -Dobra Mateusz, żartowałem, już odobraź się -Coś Cię, kurde, ukuło Cię coś, czy to prawda? (śmiech) -Znowu poczucie, że nie jest w centrum uwagi -Dobrze, to nie wymyślam nic, kurwa -Ja bym na jego...
Sobel - "PIĘKNI LUDZIE" Nie chcę tego ująć źle Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest Może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie Jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni ludzie w pozornie...
Dominika Płonka & DZIARMA - "PRZYJEDŹ" Odsuń się bo ja nie kocham Tylko popadam w obsesję Mam Cię dość w internetowej formie Przyjedź do mnie Odsuń się bo ja nie kocham Tylko popadam w obsesję Mam Cię dość w internetowej formie Przyjedź...
Fukaj & Livka - "Pierwszy Raz" Okej, okej, okej Przypomnij sobie pierwszy raz, jak grałeś w piłkę z tatą Pierwsze lato, jak bolało, gdy przeleciało nad bramką Pierwszy dzień w szkole kiedy nie wiedziałeś, że ten ziomek Któremu...