"jakoś będzie" tekst piosenki
"jakoś będzie"
Znowu ten sam dzień, zimna kawa w szkle
Znów za oknem deszcz, rząd świecących szkieł
I gdzie jest sens chyba wciąż go mijam
Odurza smak najtańszego wina
Chyba nie zasnę dziś, nie takie miałam sny
A wszyscy mówią jakoś będzie (będzie)
No ale wierzyć mi się nie chcę (nie chcę)
Bo otwieram znowu obce drzwi
Mówią obco mi wszystkie wizje spędzonych chwil
Jest mi dobrze tylko we śnie (we śnie)
I w sumie nie znam siebie jeszcze (jeszcze)
Może nawet dziś za parę chwil będzie lepiej mi
Tylko odpalę jakiś film
Chcę się zaszyć wiem
Znudził mi się sen
Ściany głuchy dźwięk
Czerwień busa w tle
I gdzie jest sens chyba wciąż go mijam
Odurza smak najtańszego wina, bo to nie tak ma być
Nie takie miałam sny
A wszyscy mówią jakoś będzie (będzie)
No ale wierzyć mi się nie chcę (nie chcę)
Bo otwieram znowu obce drzwi
Mówią obco mi wszystkie wizje spędzonych chwil
Jest mi dobrze tylko we śnie (we śnie)
I w sumie nie znam siebie jeszcze (jeszcze)
Może nawet dziś za parę chwil będzie lepiej mi
Tylko odpalę jakiś film
Wszyscy mówią jakoś będzie
No ale wierzyć mi się nie chcę
Bo otwieram znowu obce drzwi, mówią obco mi, mi
A wszyscy mówią jakoś będzie (będzie)
No ale wierzyć mi się nie chcę (nie chcę)
Bo otwieram znowu obce drzwi
Mówią obco mi wszystkie wizje spędzonych chwil
Jest mi dobrze tylko we śnie (we śnie)
I w sumie nie znam siebie jeszcze (jeszcze)
Może nawet dziś za parę chwil będzie lepiej mi
Tylko odpalę jakiś film
Writer(s): Krzesniak Leon, Zarzecka Julia
- AZLyrics
- Z
- Zalia Lyrics
album:
"kocham i tęsknię" (2022)
You May Also Like
Dawid Kwiatkowski - "Jesteś" Sam już nie wiem czy to prawda
Czy to moja wyobraźnia
Że jestem z Tobą tu
Lecę w górę, lecę w dół
I tak jesteś tego warta
W mojej głowie są miejsca, gdzie lepiej nie zapuszczać się samemu
Wiem, że z...
Bitamina - "Nie Wiem Jak" -Dobra Mateusz, żartowałem, już odobraź się
-Coś Cię, kurde, ukuło Cię coś, czy to prawda? (śmiech)
-Znowu poczucie, że nie jest w centrum uwagi
-Dobrze, to nie wymyślam nic, kurwa
-Ja bym na jego...
Sobel - "PIĘKNI LUDZIE" Nie chcę tego ująć źle
Ale wydawało się, że jesteś zjeb
Choć wcale tak nie jest
Może lekki odklejeniec
Sory za niezbyt piękne wyrażenie
Jebie mnie zakłamane przebarwienie
Piękni ludzie w pozornie...
Dominika Płonka & DZIARMA - "PRZYJEDŹ" Odsuń się bo ja nie kocham
Tylko popadam w obsesję
Mam Cię dość w internetowej formie
Przyjedź do mnie
Odsuń się bo ja nie kocham
Tylko popadam w obsesję
Mam Cię dość w internetowej formie
Przyjedź...
Fukaj & Livka - "Pierwszy Raz" Okej, okej, okej
Przypomnij sobie pierwszy raz, jak grałeś w piłkę z tatą
Pierwsze lato, jak bolało, gdy przeleciało nad bramką
Pierwszy dzień w szkole kiedy nie wiedziałeś, że ten ziomek
Któremu...