"U MENI SUNCE ŽIVI" tekst pesme
"U MENI SUNCE ŽIVI"
Da imam svemir, to malo mi je
Slobodu kao leptir letim
Sve to malo mi je
To malo, malo mi je
Lažem te da tebe malo mi je
Nek te zazebe, ko te jebe
Tebe malo mi je
Kao, malo mi je
Dok u meni sunce živi
Slobodno me stisni
A kada se primiš
Nismo više bliski
U meni bio si isto, isto, isto
U, da-da-da-da-da
U, da-da-da-da-da
Pa da sve gori svaki dan
Da podiže me kran
Da oliže mi rane
Dosada, dosada
Pa da sve kupuje mi stvari
Gotivni drugari
A sliku nešto kvari
Dosada, dosadan
Dok u meni sunce živi
Slobodno me stisni
A kada se primiš
Nismo više bliski
U meni bio si isto, isto, isto
Da mi daš svemire
Malo je, malo mi je
Nestajem, skidam se
Malo je, malo mi je
Dok u meni sunce živi
Dok u meni sunce živi
Nestajem, skidam se
Malo je, malo mi je
Dok u meni sunce živi
Dok u meni sunce živi
Dok u meni sunce živi
Dok u meni sunce živi
- AZLyrics
- Z
- Zoi Lyrics
album:
"MOJE BOJE" (2024)
You May Also Like
Nikolija - "Nema Limita" Ko-koka
Ko-koka
Ko-koka
Milion bi dali, da čuju šta me pali
Da znaju šta mi radiš, a oni nisu znali
Osećaji nežni, a ostajemo grešni
U sobi punoj dima, moj gram si kokaina
(Moj gram si kokaina)...
Coby & Senidah - "4 Strane Sveta" (Coby, jesi ti radio traku)
Nekad blato, sada zlato
Sijamo
Jebeš zakon, opet jako idemo
(Samo jako)
Momci žestoki k'o viski
(Šta se pije)
Gas stisni
Kidamo
Na sve četri strane sveta
Nema ko nas ne...
Senidah - "Balkanka" Što ti krivo? Nisi više pretnja
Kad već pitaš ne gleda se cena
Košta sreća, skupa etiketa
Seti se reči, kad prođem ti strepiš
Ma jok, ne treba mi sponzor
Ja trošim ko da sam neki doktor
I doći će...
Cvija - "Novcanice" Tu malu lože samo novčanice, novčanice, novčanice
Njene želje su bez granice, bez granice, bez granice
Ona voli samo sebe, troši franke, evre
U garaži BMW, BMW joj je parkiran
Najskuplji hoteli,...
Breskvica - "Lutka" Ja sam tvoja lutka, al' ona sexy
Sa mnom bi do jutra, pa šta se desi
Ma kakva nekultura, kako smo besni
Ti reci bebe gde si, ti reci bebe gde si
Hladno, toplo je konstantno
Da postaje interesantno...