"Wizjoner" tekst piosenki

Aleshen, BAHsick & prasallo Lyrics

"Wizjoner"

Ja to wizjoner, najlepiej kładę to po tym jak tonę
Głęboko w chuju mam ten szary comment
Typ się nadaje gdzieś może na Onet
Mam to w papierze — weź miliony monet
W ogniu jest majk — jak przed w nim stoję
Który to maj już przeze mnie płonie?
Chciał dobrze skoczyć, on nie jak ja koniem

Nazwał mnie fiołem
Na końcu mapy zamienia się w diament ten pionek (na końcu mapy)
Pchałem to dalej nawet jak myślałem, że koniec (pchałem to dalej)
Spływa to po mnie non stop, dajcie ociec (spływa po mnie)
Ten sam typ co ty z szary bloków chłopiec
Na warsztacie gotujemy wielkie budowle
Nic tak nie działa jak dobre melodie
Tysiąc sposobów na haj i tak zrobię podle
Nie ważne jak nisko zejdę zawsze zrobię comeback

Ja to wizjoner, najlepiej kładę to po tym jak tonę
Głęboko w chuju mam ten szary comment
Typ się nadaje gdzieś może na Onet
Mam to w papierze — weź miliony monet
W ogniu jest majk — jak przed w nim stoję
Który to maj już przeze mnie płonie?
Chciał dobrze skoczyć, on nie jak ja koniem
Stoimy na betonie

Już wiem, że nie zmienię przeszłości, stworzę przyszłość
Już jestem w tym czasie gdy bez ciebie ja
Ja, liczę to, liczę to, liczę to, liczę
Najważniejsze są dni, których jeszcze nie znamy
Wiem, że gdzieś tam jesteś mała w końcu się poznamy
Szukamy prawdy, chociaż zdarza się nam kłamać
Wiem, że się boją mój styl robi zamach
Rodzina, ziomki, muzyka to balans
Przyciągamy gwiazdy potrafimy latać
Gdzieś jest tam prawda i ktoś ją zasłania
Nie ma niczego co umie mnie złamać
Gniotę to dalej aż stawy mnie bolą
Dobrze już wiedzą ja poza kontrolą
Dobrze, że pojechałem swoją drogą
Wiem co możemy i czego nie mogą
Czasem najtrudniej być sobą
W chuj spaliłem — shen astronom
Moi ode mnie na ośce mnożą
Wiem że mi zawsze pomogą

Ja to wizjoner, najlepiej kładę to po tym jak tonę
Głęboko w chuju mam ten szary comment
Typ się nadaje gdzieś może na Onet
Mam to w papierze — weź miliony monet
W ogniu jest majk — jak przed w nim stoję
Który to maj już przeze mnie płonie?
Chciał dobrze skoczyć, on nie jak ja koniem Stoimy na betonie
Ja to wizjoner, najlepiej kładę to po tym jak tonę
Głęboko w chuju mam ten szary comment
Typ się nadaje gdzieś może na Onet
Mam to w papierze — weź miliony monet
W ogniu jest majk — jak przed w nim stoję
Który to maj już przeze mnie płonie?
Chciał dobrze skoczyć, on nie jak ja koniem Stoimy na betonie


You May Also Like
Mata - "W GŁOWIE OD PIENIĘDZY SIĘ P*******" Zakładam mój shark Backpack, jest w nim kanapka trolli W głowie od pieniędzy się pierdoli, tak, tak, o to chodzi W głowie od pieniędzy się pierdoli Zakładam mój shark Backpack, jest w nim kanapka...
WHITE WIDOW - "Rip King Von" Ya, R.I.P. King Von Zabieram ją na blok, leję na nią sok Zapodaje go, to mi daje moc Moje żniwa dziwko, zbieram plon R.I.P King Von Mój ziom kozak, a twój to jest pion Nie zaglądaj suko, boli kutas...
SB Maffija - "Mały Król" Co mam Ci poradzić, że dawałem się oszukać (wiesz) Taka cena kiedy sam wysoko fruwasz (wiesz) Jaki byłem, a nie że ty byłaś głupia Miałem za dużego farta albo za dużego fiuta Ten sam kubuś tylko...
Rusina - "wygram albo umrę" Ciągle mam coś do udowodnienia (siema) Presja, działać wciąż trzeba (teraz) Gracze omijają lenia (czas ziewa) Chujowo wrócić gdzie bieda doskwiera Chujowo wbijać z pustymi z łapami Chce mieć co chcę,...
ReTo - "AEZAKMI" Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej... Ktoś tutaj spał, ja tu nie zasnę, bo coś męczy w snach Chociaż ten hotel ma pięć gwiazdek, jak ja w GTA Ktoś mi opowiedział bajkę, którą dobrze znam Przejebałem pewnie...