Текст пісні "Люлі-Люлі"
"Люлі-Люлі"
(feat. alyona alyona)
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
Засни, серце, засни
Засни, собі живи
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
Засни, серце, засни
Засни, собі живи
Ходжу-блуджу, навколо шум
У місті велико-велико-великому
Відкрити би серце своє
Та нікому, нікому, нікому
Цвіте воно, як Божий рай
Потай миру і не вмирає
Ні любощам, ні милощам
Віри не йме, бо в ньому діра
Полиці заставлені фото
Забито на диску жорсткому
Заповнені в пам'яті соти
Та кажуть, що краще одному
Ой серденько моє закрите
Ой внутрішній мій тихий раю
Не будеш ти більше розбите
Я тебе закриваю...
А люди навколо блукають самотні
Люди не знають, а що буде потім
Ховають себе у рутині й роботі
Затихли серця, хоча щастя навпроти
А людям заповнити би порожнечу
Зібрати докупи розкидані речі
Бо серце у грудях мов глечик у печі
Давить, і давить, і давить, і давить, і давить на плечі
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
Засни, серце, засни
Засни, собі живи
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
Засни, серце, засни
Засни, собі живи
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
Люлі-люлі, люлі...
- AZLyrics
- A
- Artem Pivovarov (Артем Пивоваров) Lyrics
album:
"Твої Вірші, Мої Ноти PT.1" (2023)
You May Also Like
The Hardkiss - "Як Ти?" Боже, залиш мені трохи сили
Мій холодний розум затоплює люті злива
Я не просила
Не просила «рятувати» мене кулями
Той, хто прийшов, проросте тут травою отруйною
Поміняли мрії на приціл
Я тримаю твою...
YAKTAK & Golubenko - "Не Шукай" Не шукай мене у своїй пам'яті
Дай мені надію і зникай
Як у драмах про любов
Вип'єш мою кров
Вип'єш мою...
Не шукай мене у своїй пам'яті
Дай мені надію і зникай
Як у драмах про любов
Вип'єш мою кров...
DOROFEEVA - "у твоїй душі" Сльози часто краплі в море
Море що впадає в океан
Миті щастя, миті горя
Все собі забрав густий туман
Пошук віри, пошук сенсу
Звідки і куди веде цей шлях
Я принесла своє серце
У руках
У твоїй душі...
KALUSH - "Хвилi" Ми, як хвилі
Які не знають
Свого початку
Свого кінця, обіцяй
Коли накриє
Коли ми зникнем
Не забувати
Риси мого лиця
А мама каже пізно, гуляти буде холодно
А юність, як вода крізь сито протекла
І я...
SKOFKA - "Чути Гімн" В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск, але чути гімн!
В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск,...