Текст пісні "Минають Дні, Минають Ночі"
"Минають Дні, Минають Ночі"
(feat. YARMAK)
[Артем Пивоваров:]
Минають дні, минають ночі
Минає літо, шелестить і гаснуть очі
Знов минають
Знов минають
Знов минають
Знов минають ночі
Знов минають ночі
Минають дні, минають ночі
[YARMAK:]
Минають дні, минають ночі
Минає літо, шелестить
Пожовкле листя, гаснуть очі
Заснули думи і серце спить
І все заснуло, і не знаю
Чи я живу, чи доживаю
Чи так по світу все волочусь
Бо вже не плачу й не сміюсь...
Доле, де ти! Доле, де ти?
Нема ніякої
Коли доброї жаль, Боже
То дай злої, злої!
Не дай спати ходячому
Серцем замирати
І гнилою колодою
В цьому світу валятись
А дай жити, серцем жити
І людей щиро любити
А як ні... то проклинать
І світ Божий запалити!
Страшно впасти у кайдани
Умирать в неволі
А ще гірше — спати, спати
Брате, і спати на волі
[Артем Пивоваров:]
І все заснуло, і я не знаю
Чи то живу, чи доживаю
Чи так по світу волочусь
Бо вже не плачу й не сміюсь...
І все заснуло, і я не знаю
Чи то живу, чи доживаю
Чи так по світу волочусь
Бо вже не плачу й не сміюсь...
- AZLyrics
- A
- Artem Pivovarov (Артем Пивоваров) Lyrics
album:
"Твої Вірші, Мої Ноти PT.1" (2023)
You May Also Like
KALUSH - "Маяком" Ти є моїм маяком, маяком, йо
Ти є моїм маяком, тому не тону
Ти є моїм маяком у ночі в шторм
Ти є моїм маяком, маяком, йо (М-м-м-маяком)
(Ти є моїм маяком) (М-м-м-маяком)
(Ти є моїм маяком)...
KOLA - "Перше Кохання" Для кого, дівчино, ти відпускала коси?
Для кого, дівчино, ти берегла красу?
Для кого ти вибігала назустріч босою?
Для кого ти квітла в саду?
Стояла на зупинці під дощами
Чекала годинами його до...
Boombox (Бумбокс) - "Твій На 100%" На небі немає хвиль
І я - не її типаж
В очах Пасадени пляж
За дуже і дуже багато миль
Це все, як короткий метр
Крізь терни і до біса
Їх рейс десь на Ібіца
Впізнала – і ось тепер
Чи ти музикант,...
SKOFKA - "Крузак" Пацан не пропаде, він знає в любій срацi вихід є
Якщо собака хоче бабу - прогризе любий вольєр
Пацику було б де спать по барабану інтер'єр
Хостел то чи комната добре wi-fi на шару є!
За милю халяву...