"MOWA WĘŻY" tekst piosenki
"MOWA WĘŻY"
Po moich planach zmienię srebro na karat
Pieniądze i sława
Biznes i zajawa
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Jedną klepią mnie po plecach a w drugiej trzymają nóż
Nowe banknoty na stole, ja rzucam traki na ruszt
Jakbyś miał powiedzieć prawdę to byś nie otworzył ust
Nowe papiery w kieszeni nie chodzi o zmianę szkół
W komach plują jadem chuja kładę, co ty powiesz mi
Proponują nowe deale kurwo najpierw pokaż kwit
Bitch please, bitch please, siedzę w studio godzinami aż nastanie świt, świt
Ćwir, ćwir
Ptaszki co ćwierkają, że nadchodzi hit
W kraju każdy chce mnie, ale proponują kit
Wiem, jak chodzić stawiam kroki, polej mi
Biznes talk dziwko najpierw polej mi
Pomysł na brata, przewroty jak Zlatan się dowiem kto jest git
Chciała mnie obracać wokół palca suko nie mów jak mam żyć
Żyje pośród węży twoje powodują spływ
Miłość rodzina i biznes poza tym to nie mam nic
Po moich planach zmienię srebro na karat
Pieniądze i sława biznes i zajawa
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
Wiem, jak z nimi gadać
- AZLyrics
- A
- Asster Lyrics
album:
"MOWA WĘŻY" (2023)
You May Also Like
Rusina & SHEDER - "WIEM DOBRZE" Mmm... Friz
Put this shit, Lister on this bitch...
Ja to wiem dobrze, ja to wiem
Ja to wiem dobrze w chuj że
Gdyby nie ta muza no to nie miał bym sensu
Gdyby nie muzyka nie miał bym tętna w sercu...
Diho - "Denaturat" Brakuje jeszcze trochę, będę walił denaturat
Jak wychodzimy w miasto, będzie jakaś awantura
Dupy już czekają, każdy pengę ma akurat
Kurwa mać, nikt nie będzie tu zamulał
Brakuje jeszcze trochę, będę...
WHITE WIDOW - "Diego" Ze mną parę głów, w kieszeni parę stów i co z tego?
Dopóki będą ze mną oni nie braknie niczego
Dlatego czasem czuję, że życie jest jak niebo
Choć każdy boje co dzień toczy swoje jak Diego
Ze mną parę...
Alberto & Josef Bratan - "Kombinator" Jak się urodziłem biedny to umrzeć chce bogaty
Równowartość chaty przejebałem na szmaty
Zawsze pod prąd to wróżyło tarapaty
Zarobiłem w chuj jeszcze większe miałem starty
Przestań kurwa mazać się...
Fonos - "Tangram" Ostatnio jakoś nie pasuję tu, jakby serce ktoś mi łamał w pół
Jakby grał tu tylko werbel zapisany w loop, wiecznie gubię tu sam siebie, poszukując słów
Ej, chyba tylko dla mnie jest tu plan B
Czego...