"Co I Jak" tekst piosenki
"Co I Jak"
Stara ośka, nowy ja, ławka, browar, jointy, rap; gadaj morda co i jak, ej
Ty weź się nie interesuj, pilnuj swoich interesów i uważaj na koleżków, bo wiesz
Wychowałem się na blokach, wydostałem się stamtąd, brat
Choć dalej braci tam mam, niech wam się farci na max, róbcie ten hajsy i w świat wynocha
Nigdy nie mogłem być pewien, że mi się powiedzie, to wszystko oparte na wierze
Nie chciałem tu gonić tematu i jak informatyk skończyć na komendzie
Nieźle, że moi ludzie tu robili tę forsę mając lat piętnaście i mniej
Pisze menago, a o moim hajsie mi info przekaże e-mail
Palę se gandzię i nie mam tych zmartwień, o której już nawijał Quebo
Choć zdarza się czasem, że jak chcę tę gandzię to muszą ją zapisać w kredo
Nie raczę się kreską, nie raczę się piksą, jak co drugi mój ziomal
Bo znam sobą wartość, dla wielu ta wartość to szlugi plus browar
I skupiam się na swoich sprawach, nie badam na Insta z kim moja ex lata
Nie prałem z nią brudów, bo wszystkie wchłaniała, przecież nie obrażam, czy mówię, że szmata?
Po prostu zawiodłem się, na jednej i drugiej, choć nareszcie rozumiem
Że wiele zjebałem sam z siebie i to nie tylko na mieście po wódzie
A te bloki niszczą, bo żyjesz w tej klatce i nie chcesz się czuć jakbyś kurwa żył w klatce
I zdarza się narozrabiać przez to wychowanie, ups, no sorry, przypadkiem
Nigdy nie wyprę się pochodzenia, chociaż wiem, że psy znowu będą wszczynały dochodzenia
Co drugi robi te ruchy, a nóg nie używa tylko do chodzenia, ema!
Stara ośka, nowy ja, ławka, browar, jointy, rap; gadaj morda co i jak, ej
Ty weź się nie interesuj, pilnuj swoich interesów i uważaj na koleżków, bo wiesz
Wychowałem się na blokach, wydostałem się stamtąd, brat
Choć dalej braci tam mam, niech wam się farci na max, róbcie ten hajsy i w świat wynocha
Nie każdy chce się stąd wyrwać, wielu nie widzi już życia
Poza tym, że siądzie na ławce, pogada o tym samym i tak do wypłaty, znowu hajs wydany
W pierwsze trzy dni; a gdzie na opłaty? Co za pojebany kraj
Ja wezmę ludzi w samolot i razem pozwiedzamy świat
I przez to paru gości myśli: jebany gwiazdor; ale to nawet nie dziwi mnie
Bo zaraz dojdzie do tego, że to na mnie będą czekali na Wigilię
I zaraz dojdzie do tego, że będę już zdolny do tego, ty kminisz mnie?
Tagi na blokach, że ktoś się rozjebał, a przecież był taki prawilny, nie?
Nic już nie dziwi mnie, ja i moi ludzie jesteśmy kurwa najbardziej prawdziwi w grze
Wybaczcie mi każdy grzech, nie zawsze byłem w porządku, ale nie latałem po burdelach naćpany jak pies
Serce nie sługa, się nie odstanie to co już się stało
Homies over hoes - dzisiaj już to kumam, nie ma ideałów więc ufam tylko swoim ideałom
I koniec; osiedle psuje łeb i to nie pasuje mi
Między blokami nie gubię się, dobrze znam to pole min
Małomiasteczkowość to state of mind, małe miasto to state within a state
Skażony na miejscu, więc pakuję się i zabieram gdzieś, hola!
Stara ośka, nowy ja, ławka, browar, jointy, rap; gadaj morda co i jak, ej
Ty weź się nie interesuj, pilnuj swoich interesów i uważaj na koleżków, bo wiesz
Wychowałem się na blokach, wydostałem się stamtąd, brat
Choć dalej braci tam mam, niech wam się farci na max, róbcie ten hajs i w świat wynocha
Writer(s): Bartosz Worek, Adrian Polonski
- AZLyrics
- B
- Beteo Lyrics
You May Also Like
PLK - "Polak" Katrina Squad
Jeune Polak dans l'block, raconte pas tes histoires
Impossible d'y croire car j'ai grandi dans l'block
Regarde-toi dans l'miroir, me demande pas d'y croire
Jeune Polak dans l'block...
Bedoes & Kubi Producent - "05:05" Ona patrzy na mnie, szepcze mi, że ją to boli
Mówi mi, że jestem diabłem, ale woła Boga zawsze, jak dochodzi
Wyjątkowo szybkie auto, ale chuj obchodzi mnie to, ile koni (skrrr)
Nocne życie, nocna...
Hodak & 2K - "Bez Zarzutów" To gówno świeże, że aż pachnie koprem
Mój producent zmieni w złoto czego się nie dotknie
Ty coś plujesz w ten mikrofon, żeby brzmiało groźnie
Ale znów wychodzi błoto po kolana grząskie
Ja czasem...
Kuban - "magister sztuki" Ej
Raz, raz
Swieżo upieczony Magister Sztuki, co?
Mama będzie dumna
Ej
Raz
Aj
Cztery lata w rapie na dziekance, no i co?
I na bańce miałem klosz, byłem na dnie, no i pod
A mamuśce po powrocie biorę...
Rusina - "TO NIE MIŁOŚĆ" Teraz jej daje tyle, żeby się czuła moją małą
Ale jest jeszcze głupia, więc się będzie bawić pałą
Znowu dzwoni, ja odpowiadam tylko halo (halo)
Bo jestem pewny, że nie będzie jej tu ze mną za rok
Jak...