"#MUREMZABONUSEM #hot16challenge2" tekst piosenki
"#MUREMZABONUSEM #hot16challenge2"
Ee, murem za Bonusem do końca
Psy i mafia rządząca odebrali dzieciom ojca
Chłopak odsiaduje wyrok, a dla nich już dawno jest sprawa zamknięta
Choć nie ma żadnych dowodów, są farmazony konfidenta (jebać, jebać, jebać, jebać)
Kurwy zrobiły se #hot60challenge
Rozpierdalają się jakby był wyścig o to, kto zapełni więzienie
Ja nie jestem żadnym gangsterem, po prostu jestem honorowy
I staram się pomóc w problemie, niewinnemu człowiekowi
A ty raperze zamiast tylko na instagramie pisać PDW
Rzuć jakiś numer na kanał Bonusa, zróbmy mu tu jakiś ruch
W ten sposób powstanie płyta, i Ciemna Strefa ją wyda
Całe pieniądze zarobione otrzyma Bonus i jego rodzina
Przypadków takich jest o wiele więcej, tyle że nie są medialne
Jak będziesz na to obojętny, zawsze będziesz żył w pojebanym państwie
Już teraz rozumiem czemu wszyscy mówią do siebie "wariacie"
A jak mają mówić, jeżeli oddali władzę psychopacie?
Jebać system! (jebać system, jebać system)
Siemano, mam dzień opóźnienia dlatego
Że chciałem nagrać dla was pozdrowienia od Bonusa oraz jego nominację
Jednak z uwagi na to gdzie się znajduje, nie udało się
Więc przechodzimy do nominacji:
Więc Pezet, Paluch, Sokół, Czerwin TWM i międzynarodowa nominacja ode mnie: Kronkel Dom
- AZLyrics
- B
- Białas Lyrics
mixtape:
"Murem Za Bonusem" (2021)
You May Also Like
Gedz - "Panamera" BOR, NNJL, FnD, Chory Gedz
U mnie non stop diabelski młyn (non stop)
Moje życie Lunapark, kręcę ciężki film
W końcu wpada dobry plik mi
Robię nim flip i wydaje przez blik blik
Znowu zajebany DM,...
Guzior - "MikMik" Tylko te piski i piski, i szyszki do fifki, i mik mik, jak znikłem
Tylko te piski i piski, i szyszki do fifki, i mik mik, jak znikłem
Tylko te piski i piski, i szyszki do fifki, i mik mik, jak...
Quebonafide - "Znaki Zapytania" Que, mówią, że tutaj miłość to paliwo
A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą
Wkurwione usta głośno krzyczą, oczy ledwo widzą
Wystarczy mi tak, mam więcej tych pytań niż Sido
Que, mówią,...
Jan-Rapowanie, Nocny & Szpaku - "Niech To Usłyszą" Raz, raz, raz
Raz, raz, raz
Raz, raz, raz
Dzieci piszą dramat, lepsze rzeczy na Karwana dajesz
Nie wiem, może, wyjebane
Ja robię co w bani mi siedzi akurat
Coś ci, jestem winny, ej kurwa, co bzdura...
Oki, 2K & The Returners - "Suk" W chuju mam co jutro powie o mnie cała branża
Głośno o słabym się nie mówi, coś jak wasza marża
Chuj ci z tortu jak talerze grupa zjadła każda
Wybiela tylko się winny, łzy moje - czarna farba...