"Jeden Powód (Outro)" tekst piosenki

"Jeden Powód (Outro)"
(feat. Samunowak & majtis)

Może w końcu zrobię złoto, może tym jebnę za chwilę
Rzucę coś lewego i skończę, jak Mac Miler
Może Ci w busie sprawdzę bilet
Albo zjem za dużo grzybów i się będę modlił za Chile
Nie wiem, czy będę, czy miałem swój pik
Nie wiem, co przyniesie przyszłość
Wiem, że się w chuj nie da tak żyć
Wiem, że zrobiłem za mało, o 14 płyt
Ale nienawidzę żebrać o feat
Mam poczucie, że coś muszę i mam je, to po chuj wie kim
Jak dusze nie z tej epoki, kocham muzę która niesie przez bloki
Chcę przede wszystkim spokój, czyli trochę też floty
A jak to zrobić ciągle, na pół gwiazdka jak Jokić?
Jak chcesz znać mnie? Ja się nie znam z żadnej strony
Nerwus, nerwicowiec, leń, kurwa, paranoik
Zawsze hip-hop będzie gdzieś, ciągnie mnie do stada gnoi
Zawsze cztery wielkie B, Bober, Bielsko-Biała, Bolid

Daj mi jeden powód, by nie wybrać schodów
Jak zatrzymać w czasie, kiedy zalewa nas powódź?
Pętla ze mną po grób, litr wylanych potów
I kręcę, się kręcę znów, gdy nie powienienem

Trzy lata od solo płyty zwiedzałem sufit i parter
Zaczęło i skończyło w tym czasie się parę karier
Z tyłu są moi gracze, więc odbiorem się nie martwię
Zawsze pół na pół nawet, jak będzie z tego naparstek
Prawie przespałem szanse, też gonimy za hajsem
By kupić auto matce lub zabrać ją na kolację
Więc, nie bądź już taki gangster, nie świeć tym szajsem
I tak wyśpiewasz wszystko, a nie wiem, czy znasz tonację
Czasem płynie henny, czasem jest debet
Chcesz być prawy, życie wali cię z lewej
Czasami czuję, że wnoszę to na next level
Czasem rozjebane ciuchy, resztki szamy gdzieś w zlewie
Nikt nie wie nic tu na stówę, a co drugi jest pewien
Poczuliśmy wolę życia, zrobiliśmy z niej prevę
Ze swoją ekipą siedzę, więc już dawno nie w gniewie
A muza jest wtedy, kiedy zostawiasz w niej część siebie

Daj mi jeden powód, by nie wybrać schodów
Jak zatrzymać w czasie, kiedy zalewa nas powódź?
Pętla ze mną po grób, litr wylanych potów
I kręcę, się kręcę znów, gdy nie powienienem


You May Also Like
Karian - "Chciałbym Być Mały" Wciąż tak zaspany, niedbały - nie czuję się dobrze Chciałbym być mały - zostawić uczucia markotne Wymazałem twarze, które mi paliły styki Jak wykręcę szmatę, w końcu wrzucą mnie na Wiki Połowa gaży...
Miszel - "na dobre i złe" Nie zostaniesz sama w moim śnie Życie lubi kopać leżącego Będę z Tobą na dobre i złe Brzytwa już nie dotknie tonącego Nie odwiedzisz więcej takich miejsc W opuszczonym świecie od małego Życie nam...
SB Maffija - "Zobacz O Co Chodzi" Śledzą każdy ruch jak u Egurroli, ulica to klub a w nim sami swoi Zarywanie dup, tańczą z nami aż po grób Dobre ułożenie stóp - zobacz o co chodzi Jeden krok w przód, dwa do tyłu, jeden krok w...
Kronkel Dom - "ASSANE DIOP" Check-Check-Check-Check Zegarki ze Szwajcarii Gucci z Italy Torba od Louis V jest prosto z Paris Chce tylko stek i scampi, chce cali palić Dom Pérignon w hotelach z butli walić Blo-blo-blok Blok...
Przyłu - "Diabeł" Kiedy weźmie mnie diabeł, na chwilę lub na stałe Kiedy weźmie mnie diabeł... Kiedy weźmie mnie diabeł, na chwilę lub na stałe Bo ma do mnie ważną sprawę, weź przekaż, że mam wiarę I że swoje...