"Jest Taki Wstyd" tekst piosenki
"Jest Taki Wstyd"
Coś tam znów zaczyna psuć się, ale chuj tam, bywa różnie
Jeszcze miesiąc, jeszcze dwa, jeszcze będziesz śmigać w futrze
Matka pyta, kiedy oddam, mówię: "Weź nie dygaj, wkrótce"
Teraz już musi, teraz weźmiemy najtłustsze
Dla nich jadę jedną zwrotę przez x lat
Debilu, powiedz to dziewczynce, którą zdjąłem ze stryczka
Powiedz, kurwa, że jak płacze facet, to nie mężczyzna
Powiedz tym po próbie, że z depresją spacerem wygrasz
Jak się pierdoli, to po maksie, u mnie nie ma, że raty
Nie wiem, czy przez głupotę, czy przez to, że nie miałem taty
Jak chciałem znów się napierdolić, no to sprzedałem fanty
Bo wtedy, kurwa, tak nie boli lub się nie martwię tak tym, wiesz
Pytają: "Damian, gdzie płyta?"
Mówię: "Spierdalaj i tak osrasz to, więc przestań się pytać"
Pierdolę granie na festynach typu dzień harcerzyka
Przyjechał cyrk na wichurę, sołtys nie chciał mnie witać
Inny chciał pokazać mnie na rynku głównym jak małpę
"Patrzcie, kochani, to jest Damian, zagra nuty za flaszkę"
Jeden idiota wpadł na pomysł, drugi mówi: "Załatwię"
A ja, pazerny, pojechałem tam się wkurwić, jak zawsze
Jest taki wstyd, który nie da ci żyć
Jest taki szczyt, który chce każdy z nich
Nie patrzy nikt, ile znów stracisz krwi
Nie mamy nic, te kilka słów znaczy nic
Jest taki wstyd, który nie da ci żyć
Jest taki szczyt, który chce każdy z nich
Nie patrzy nikt, ile znów stracisz krwi
Nie mamy nic, te kilka słów znaczy nic
Za jakieś frytki kumpel kumpla wyhuśta
Wasze zasady i wasz kodeks to jest, kurwa, wydmuszka
Przez ten przestrzelony towar ssiecie chuj jak tirówka
Wiesz, ten przestrzelony towar to jest głupia wymówka
A z rapu nie ma floty. Flotę robi kilku, siemanko
Ja nie potrafię pajacować. Zresztą, synku, nie bardzo
Byś się tym jarał, widząc, jak mnie robią w tył tu przez banknot
Więc się uśmiecham, jak słyszę, że jestem zły tu przez zazdrość
Zazdroszczę, kurwa, ale dobrych zwrotek
Więc nie zazdroszczę, bo ich nie słyszałem od nich trochę
Za to słyszałem w kurwę naszych: kto w czym kosi flotę
Kto jest dilerem, kto gangusem, a kto robi content
Pytają: "Damian, gdzie płyta?"
Mówię: "Spierdalaj i tak osrasz to, więc przestań się pytać"
Jak byłem obok, to nie chcieli mnie, więc nie ma mnie dzisiaj
W górę kielony za te nasze nic już niewarte życia
Jest taki wstyd, który nie da ci żyć
Jest taki szczyt, który chce każdy z nich
Nie patrzy nikt, ile znów stracisz krwi
Nie mamy nic, te kilka słów znaczy nic
Jest taki wstyd, który nie da ci żyć
Jest taki szczyt, który chce każdy z nich
Nie patrzy nikt, ile znów stracisz krwi
Nie mamy nic, te kilka słów znaczy nic
- AZLyrics
- B
- Bonson Lyrics
EP:
"Ciąg Dalszy Nastąpił" (2025)
You May Also Like
Sokół & Marysia Starosta - "Kilka Pytań" Czy to ten cały świat blaknie jak stare zdjęcie?
Czy to ja tracę wzrok i ślepnę, masz pojęcie?
Po chuj godzić się i podawać innym rękę?
Rozejrzyj się, przecież jest tak obojętnie
Czy masz szczęście,...
Kubi Producent - "Efekt Motyla" (Kubi-bi-bi) Wszystko ma drugą stronę, każdy ma drugą twarz
Jestem zmęczony relacjami, a bez nich nie chcę wstać
To jest efekt motyla, wszystko dzieje się po coś
Życie ciągle mnie testuje, ale nie...
Dwa Sławy - "Ganz Egal" Yo, mam 7 lat, już od siedmiu wyjebane
Mam takie nastawienie: stawiaj piątkę albo pałę
Rozłąka starych - szczerze - ma znaczenie raczej małe
Mogę z tatą albo z mamą pójść - w sumie to ganz egal jest...
Przyłu - "INCEPCJA" Czasu ciągle nie mam, ale on ma mnie (ale on ma mnie)
Zaczynam od zera, kiedy muszę biec (kiedy muszę biec)
Znowu to posklejam, Ty rozerwij mnie (rozerwij mnie)
Czasu ciągle nie mam, ale on ma mnie...
Bonus RPK - "Hammurabi" Zrobił ci ktoś kiedyś krzywdę?
Rewanż się należy, zemsty nadejdzie czas
Oko za oko, ząb za ząb, Hammurabi
Jeśli moje serce krwawi, twoje będzie krwawić
Oko za oko, ząb za ząb, Hammurabi
Jeśli moje...