"Nie Igraj Z Ogniem" tekst piosenki
"Nie Igraj Z Ogniem"
(feat. IzabelKa)
Unosi, się unosi dym (uuu)
Spłonę tu żywcem jak pozwolisz mi
Zrób to i spójrz w oczy mi (uuu)
Zostanie po mnie samotność i pył (uuu)
Zostanie po mnie samotność i pył
[IzabelKa:]
Wczoraj pomieszałam dni
Syf straszny na bani nie sprzątnął go byś
W słowach przebieram pustych
Co z ogniami grali pechowcy przez łzy
Zerkam gdy płonę nie widzę przez dym
Smród dawnych wspomnień aż dusi od win
Piekła się boję, choć idę gdzie ty
Diabeł nas kusi przeskoczmy więc wstyd
Nikt się nie dowie a grzech jest dla ludzi
Przegrać z nałogiem to z nim się polubić
Smutne melodie, uwielbiam je nucić (Uuu, uuu)
Mam trochę się gorzej nastroje barowe
A kołdra to kevlar na zło
Spać idę z demonem przygląda się pojeb, błahostka, daj ognia, daj dłoń
Unosi, się unosi dym (uuu)
Spłonę tu żywcem jak pozwolisz mi
Zrób to i spójrz w oczy mi (uuu)
Zostanie po mnie samotność i pył (uuu)
Zostanie po mnie samotność i pył
[Bonson:]
Każdy kij ma dwa końce
Każda róża ma kolce
Czasem w chuj wam zazdroszczę szczęśliwych zakończeń
Palę most tu za mostem, nie pchaj rączek w gorące
Ojciec odszedł jak rosłem, tęsknie troszkę za ojcem
Dziwne miejsca jak Roswell, kocham chociaż mam dość jej
Co chcę? Spalić ją chcę na wiosnę, albo utopić w Odrze
Płonie wszystko co kocham i dobrze
Jak nie ja, kurwa nikt Cię nie dotknie
Tańczę sam a i owszem mam problem, i to jest troszkę żałosne
Unosi, się unosi dym (uuu)
Spłonę tu żywcem jak pozwolisz mi
Zrób to i spójrz w oczy mi (uuu)
Zostanie po mnie samotność i pył (uuu)
Zostanie po mnie samotność i pył
- AZLyrics
- B
- Bonson Lyrics
album:
"Baletmistrz" (2024)
You May Also Like
Dwa Sławy - "Piotr Pan" Życie, ponoć mam jakieś do wygrania
Moje kropki nad "i", stają stale pod znakiem zapytania
Posadź drzewo, zbuduj chatę, zrób syna, skarbie okej?
Masz chwilę? Może być tak że poczekasz sobie całe...
PlanBe - "Na Tylnych Siedzeniach" Na tylnych siedzeniach
W moim BMW
Tylko z nią... Całą noc
Na tylnych siedzeniach
W moim BMW
Tylko z nią... Całą noc
Na tylnych siedzeniach
W moim BMW
Tylko z nią... Całą noc
Na tylnych...
Otsochodzi - "Lobby" Ona, ja i hotelowe lobby
W życiu chodzi o to, żeby o nic się nie prosić
Dzięki bogu za obranie takiej drogi
Chłopaki żeby zarobić na skoki, robią skoki
Ona, ja i hotelow... all black
I na sobie same...
Szpaku - "R.I.P. Krawczyk" I żeby Chrystus nowonarodzony Wam błogosławił zawsze
Na pamiątkę narodzenia swojego w każdym Waszym domu
Szczęść Boże!
Cała ta płyta to spowiedź
Jebać te marki, mam szmaty na sobie
Sam robię płytę...
Deys - "Świetlik" Nie łączę kropek jak Włodek Markowicz
Wolałbym do Tokio wyjebać jak Krzysiu
Patrzę po ludziach, co znam ich od dziecka
I razem złożyliśmy już kilka przysłów
Mój znajomy mówi mi, że on mnie nie...