"O Mnie Się Nie Martw" tekst piosenki

Bonson & Matek Lyrics

"O Mnie Się Nie Martw"

Nie odzywałem się przez tydzień, w Twoim głosie słyszę niemoc
Nie pytasz dokąd idę, ale wiem, że idziesz ze mną
Tam jutro spotkamy się na chwilę, na pewno
Nie lubię kiedy pytasz czy przyjdę na trzeźwo
O mnie się nie martw, Mama, o mnie się nie martw
Możesz modlić się za mnie, bo o resztę nie dbam znów
Ciężko wiesz jakoś przestać pluć na to całe życie i wyciągnąć z serca nóż
Nie tak miało być wiesz, Mama
Znowu z rana wpadam na kolanach
Zamiast mieć plan, mam kaca i zamiar dziś znów się schlać jak szmata i nawiać stąd
Wczoraj znów szukałem śmierci na ulicach
Ale nie martw się, nie pytaj, chyba śmierć nas unika
Przyjdzie czas, wiary nie trać, oddychaj
Przeproszę Ciebie pierwszą, gdy przegram, oddychaj!

Miałem odezwać się wczoraj, zrobię to jutro
Pewnie znów się spotkamy na schodach gdzieś przed szóstą
I tylko szkoda westchniesz, trudno
Bo dziś Twój syn nie jest sobą, chociaż wczoraj jeszcze czuł coś
I chyba radzę sobie nieźle
Kilka płyt mam w dłoniach, na nich znajdziesz co jest we mnie
Serce zimne, dłonie częściej się trzęsą
Wiesz przez co, ale nic się nie odezwiesz, Mama
Trafię hajs i kupię Ci kwiaty kiedyś
Spijemy toast za te śmieszne plany
I za to co jeszcze przed nami
Ale dziś już nie dzwoń, dziś zapijam pamięć
Ta, i tak dalej, już nie ma mnie jak dawniej, i tak dalej
Mam drzwi otwarte i wiem, że dam radę
Przeproszę Ciebie, obiecuję, jak tylko wpadnę!


You May Also Like
PAWBEATS - "Teraz" Mówią mi jak mam żyć Kogo mam kochać, dla kogo mam grać Jak ma wyglądać kolejna z mych płyt Ile mam czasu poświęcić na rap Tysiąc osób nagle o mnie pragnie Mówić teraz tysiąc zdań We własnym życiu...
Filipek - "List Pożegnalny" In the endless sky we are but one In my dreams wolf and I Wiesz, parę lat temu byłem gotowy do uzewnętrznienia Parę lat temu, ta, jeszcze bym nie miał nic do powiedzenia Żyłem od niechcenia, nie...
Małpa - "Budzę Się" Budzę się i przechodzą mnie dreszcze Chyba wolałbym wiedzieć ile jeszcze Jestem jak jesienny liść na wietrze Czuję, że już dawno za mną jest, to co najlepsze Jestem suchy, więc jestem kruchy, jestem...
@tedef / @sirmichwj - "Dls" Ten, nine, eight, seven, six, five, four, three, two, one Gramy hit za hitem NA MAXXXA Chuj w moją BeeMę, chuj w mojego Range'a Nie mam serca - Tede, chuj w mojego Merca Odjebało mi? (Nie wiem)...
VNM - "Obiecaj Mi" Nie wiem, który to raz siebie tu sam katuję drinkiem znów I kminię tu, jak zmieniłem E:DKT na Dream Came True O, mój śnie! Zależało mi na tobie Ale kiedy dotykam gwiazd, one spadają mi na głowę...