"Szeregi Zwarte" tekst piosenki

"Szeregi Zwarte"

Nie mieliśmy komputerów, nie mieliśmy kont na fejsie
Internet miał jeden w bloku, ustawiałeś się w kolejce
Nie mieliśmy telefonów, ustawiałeś się konkretnie
Cześć, siema, piątka, ten sam czas i też to miejsce
Dobra, nie było ojców, w końcu radzisz se z tym jednak
Widzenia raz na dwa tygodnie jeśli ten wytrzeźwiał
Czasem było żal przy świętach, bo nie wytrzeźwiał
Im starsi tym bardziej w chuju, wielu wyjeżdża
Niewielu z nas zwycięża, znowu żegnam brata w smutku
Zobaczymy się na miejscu, jeszcze zastawimy stół znów
Muzyka buntu, rap i najebane filmy
I pojebało was czy co, że się tu nagle stanę inny
Zbyt znani na podziemie, na mainstream za agresywni
Jakbyś puścił na salony bydło z brudnych klatek, piwnic
Mam w chuju znane kswyki, złote myśli, pamiętniczki
Brudny rap dla moich braci tak szczeciński, zajebisty!

W szeregu twardo, chociaż los nas ciągle karci
Chłopaki to jest zaszczyt, więc chylę czoła, wznoszę pięść!
Nie jeden raz aż opadały dłonie matki
Gdy żołnierz poszedł walczyć, więc chylę czoła, wznoszę pięść!
Nie mieliśmy nic na starcie, i nikt z nas się nie prosił o nic
Starczy sił, to musi kurwa zażreć
Ile można żyć na farcie, znowu szeregi zwarte
Dobre chłopaki, chylę czoła, wznoszę pięść!

A jeśli obniżyłem loty, to dla żartów
I dam se uciąć rękę
I tak poziom wyżej od tych popaprańców jestem
Kieszenie pełne fantów, puste konta w banku
Kilku kumpli nadal ze mną, mimo to że chcą nas zatruć
Kiedyś się jeżył włos na karku, krzyczałeś weź podgłośnij
Bo akurat ten twój numer ktoś grał w radiu
Osiedlowa wojna gangów
I wtedy zobaczyłem że za rap też można zatłuc
Kilku moich kumpli tak jak wtedy idzie w freestyle
Choć chuja kładą na rap bardziej siedzą w inwestycjach
Czerwone, czarne trzy siódemki i rewizja
Bo jak ci się przyfarci idziesz szybko w pizdę wyrwać
Miałem nóż na gardle, dosłownie kurwa
Bardziej tego nie da się opisać gdy nawet opuszcza twardziel
Dobre chłopaki znów na warcie
Mimo że zdziesiątkowani ciągle razem, zdrówka z fartem!

W szeregu twardo, chociaż los nas ciągle karci
Chłopaki to jest zaszczyt, więc chylę czoła, wznoszę pięść!
Nie jeden raz aż opadały dłonie matki
Gdy żołnierz poszedł walczyć, więc chylę czoła, wznoszę pięść!
Nie mieliśmy nic na starcie, i nikt z nas się nie prosił o nic
Starczy sił, to musi kurwa zażreć
Ile można żyć na farcie, znowu szeregi zwarte
Dobre chłopaki, chylę czoła, wznoszę pięść!

W szeregu twardo, chociaż los nas ciągle karci
Chłopaki to jest zaszczyt, więc chylę czoła, wznoszę pięść!
Nie jeden raz aż opadały dłonie matki
Gdy żołnierz poszedł walczyć, więc chylę czoła, wznoszę pięść!
Nie mieliśmy nic na starcie, i nikt z nas się nie prosił o nic
Starczy sił, to musi kurwa zażreć
Ile można żyć na farcie, znowu szeregi zwarte
Dobre chłopaki, chylę czoła, wznoszę pięść!


You May Also Like
Bonson & Matek - "Módl Się Za Nas" Urodziłem się w roku dziewięćdziesiątym Świat miał być mój ale nie wierzę w plotki Za wcześnie się modlić Bo wiesz pierwszy wers tak jak pierwszy seks Nie jest dobry Osiedle, plotki gonią plotki...
Avi & Louis Villain - "Chateau" Kiedyś zamieszkiwałem trap house Myślałem, że to mój dom, ledwo wydostałem się z tego bagna Kiedyś o mały włos by mi wjechali na kwadrat Jakbym przytoczył tutaj parę ksywek, to co z poniektórych bym...
Małpa - "O Krok" Chyba za długo byłem sam bo nie potrafię gadać z ludźmi Nawet ci, których lubię wydają mi się nudni Jesteśmy równi, każde z nas jak wolna cząstka Cały czas się błąkam po ciemnych zakątkach w próżni...
Solar - "Know-How" To jest know-how To jest know, know-how To jest know-how To jest know, know-how Jedyne co tam zostawiłem po sobie to chandra, mój błąd Jakby ta cała relacja nic była nie warta, mój błąd Mogłem to...
Dwa Sławy - "Ganz Egal" Yo, mam 7 lat, już od siedmiu wyjebane Mam takie nastawienie: stawiaj piątkę albo pałę Rozłąka starych - szczerze - ma znaczenie raczej małe Mogę z tatą albo z mamą pójść - w sumie to ganz egal jest...