"Ziomki i Przyjaciele" tekst piosenki
"Ziomki i Przyjaciele"
RDI ogarnia Białobrzegi, chłop nigdy mało nie pił
Ale łączy pracę z hobby, z wolnym czasem na kobiety
I niedługo znowu nas odwiedzi, tak to leci
Trzy dni byłem dance malyna, nienawidzą nas sąsiedzi
Matek, jak to Matek, kawał chama, ale serce złote
Za bratem w ogień, nie, że banał, dobrze wiesz, że skoczę
Serce złote, ale nie każ podnieść chłopu pięści
Mam nadzieję, że się w końcu dogram na ten producencki
Melo już na swoim, teraz kredyt wkurwiać będzie
Chociaż jest gdzie moczyć mordę, a nie znów na mieście
Kuba ma już drugie studio, Lewels rozbił furę, trudno
Mówi osiem koła euro, to jak w kurwę splunąć
I wszyscy wódę lubią, południe, północ
W całej Polsce mam kompana, z którym pójdę grubo
I wielu rzeźbi, chociaż czasem niezbyt pewnie
Bo życie nie jest filmem z happy endem
Mamy rodziny, nowe prace, mamy swoje plany
A oni wciąż pytają co jest z nami, pojebani
Jak nie masz szmalu, pościsz, się odkujesz, to się bawisz
Co by nie było, to chłopaki zawsze stoję z wami
Co by nie było, to chłopaki zawsze z dumą
Nieważne jak, ale nasze zawsze górą
Idziemy w bal - to tylko tak, że grubo
I nigdy nie jest żal nam, czego w twarz nie mówią
Gierba teraz tata, becik, olał parapety
Kilka fajnych sztuk za nami, chciałby jeszcze zagrać kiedyś
UKE grubo, mata, trening, klata, plecy
Jeszcze będą bili brawa, kiedy zjedzie pas na Szczecin
Ewelina musi znosić, z dupy fochy
Rozpieszczeni są raperzy, w kurwę litr na dwóch i poszli
Soulpete, jak narzekał, tak narzeka wciąż po czterech latach
Chciałem bit na solo, zobacz kto tu z EP wraca
Jest nas wielu, stopro banda, wiesz co, wielka essa
Moi bracia z Polski zawsze cieszą się jak wjeżdżam
Nie jeden sąsiad przez nas nie spał
Nagrzane towarzystwo, nad ranem nie chce przestać, wiesz jak
Orzeu patrzy na nas z góry, kurwa, strasznie brak mi brata
Zawsze jak przechodzę obok jego klatki, wraca
Dlatego wódkę wylewam na beton i ze łzami w oczach patrzę w niebo, elo
Mamy rodziny, nowe prace, mamy swoje plany
A oni wciąż pytają co jest z nami, pojebani
Jak nie masz szmalu, pościsz, się odkujesz, to się bawisz
Co by nie było, to chłopaki zawsze stoję z wami
Co by nie było, to chłopaki zawsze z dumą
Nieważne jak, ale nasze zawsze górą
Idziemy w bal - to tylko tak, że grubo
I nigdy nie jest żal nam, czego w twarz nie mówią
Przejechałem całą Polskę, nie pamiętam wiele z tego
Chcieli beefu z Gedzem, zamiast tego idę z Gedzem w melo
Jedzie Mielon pewne rzeczy nigdy się nie zmienią
Trójmiasto, WWA, Łódź, zawsze szczere elo
Obowiązki na bok, gdy się znowu chłopcy bawią
Poszli w tango, ona znów zalewa proszki rano
Chłop z gitarą, młodzi, wstrętni, niewyspani
Się nachlałem, taki bal, znowu klip mi nie wypalił
Się nachlałem z Lucky Dice, się nachlałem za czyjś hajs
Lalki mówią jaki cham, a takie ładne tracki ma
Ciągle taki sam i kurwa bekę mam, no przestań
Gdy dziewczynkom świat się wali
Bo nie jestem taki jak w piosenkach
Kurwa, nie jestem smutnym, romantycznym chłopcem, który się zagubił, a chciałyby się poprzytulać, nara ty
Mamy rodziny, nowe prace, mamy swoje plany
A oni wciąż pytają co jest z nami, pojebani
Jak nie masz szmalu, pościsz, się odkujesz, to się bawisz
Co by nie było, to chłopaki zawsze stoję z wami
Co by nie było, to chłopaki zawsze z dumą
Nieważne jak, ale nasze zawsze górą
Idziemy w bal - to tylko tak, że grubo
I nigdy nie jest żal nam, czego w twarz nie mówią
...między nami będzie dobrze...co by się nie działo...są tacy, co pomogą...
...między nami będzie dobrze...tak pozostanie już na zawsze...dla moich ludzi elo...
- AZLyrics
- B
- BonSoul Lyrics
album:
"Lepiej Nie Pytać" (2015)
You May Also Like
Avi & Louis Villain - "Fenix" Pochodzimy z rozbitych rodzin
Stary nic nie mówił jak gdzieś wychodził
Mama chciała żebym wyszedł na ludzi
A stary jak wyszedł, tak już nigdy nie wrócił
W naszym życiu nic nie jest trwałe
Ile razy...
Dwa Sławy, Kuban & Mielzky - "Sie Gra, Sie Ma" Profesor Astek
Mieszkałem koło Murarskiej, Grucha dwa bloki dalej
Dziś mówią na mnie Astek, na niego Polish Hammer
Dziś robię rap, ale do boja w kutas sentymentu
Pierwsza szalona szesnastka to para...
Małpa - "Po Sygnale" Słyszę głosy w dzień i w nocy
Widzę, co się dzieje nawet, gdy zamykam oczy
Tracę równowagę, chociaż mijają mnie ciosy
I nie wiem, czy to przez kawę, trawę czy papierosy
To nie przypadek sprawił, że...
Sokół - "Pomyłka" Nie będzie tak jak było, nie
To świat już nie ten sam Wygasłe korytarze własnych marzeń
Żadna jarzeniówka tu nie miga, nawet już nie marzę
Dla jednych noce są niebieskie, dla innych czarne
My mamy...
SB Maffija - "Jan-Szpakowanie 3" Człowieku, mój ziomal kładzie dychę na tą noc
Siekiera taka, że się skuwa niepalący ziom
Toleruj wrażliwość, nie mów, że to głupota
Kocham tune'a, kocham trap, boy, i kocham swego kota
Mati zwykły,...