"TROCHĘ O TYM I O TAMTYM" tekst piosenki

"TROCHĘ O TYM I O TAMTYM"

I'm thinking it over, about what I should or shouldn't do
I feel my life coming true, maybe just like you

Miałem 20 wiosen, w kielni 20 z groszem
I talent do pisania prosto z serca zwrotek
Pannę co się tam bokiem z kumplem po krechach dotknie
Ją jebać, jebać go też, więcej już nie zaproszę
Wbiłem na melanż z prochem, każdy w gajerach ą ę
A my bajera w złocie, na styl rapera z Oakland
Patrz to Damian i Piotrek, rapować mam im zwrotę
Patrzą jak na idiotę, aż szkoda nas im trochę

I'm thinking it over, about what I should or shouldn't do
I feel my life coming true, maybe just like you

Mam już 21, propsa nam przesłał Pezet
Rzucam robotę teraz jestem wiesz raperem z pierwszej ligi
Klipy dupy kurwa z pierwszej ligi
A ci z tej śmiesznej biby dziś zazdroszczą, że się wybił
Jebnij se zdjęcie Bonson, wierzyłem w ciebie mocno
Debile wszędzie coś chcą, łeb mi się grzeje odtąd
Wiesz szczylem jestem wciąż co, daje ponieść się emocjom
I niszczę wszystko, ranię wszystkich, więc nie podchodź

I'm thinking it over, about what I should or shouldn't do
I feel my life coming true, maybe just like you

Dziś mam 33 i chyba resztki sił
Bo je straciłem na to, żeby być lubiany
I czasem jest mi wstyd, gdy myślę gdzie bym był
Gdybym nie posłuchał wtedy kilku drani
Pierdolą coś o lojalności skurwysyny
I że bez nich jestem nikim, i że muszę już być przy nich
I trochę racji jest w tym, bo byłem głupim szczylem
I uwierzyłem aż ktoś wsadził w brzuch mi sztylet

I'm thinking it over, about what I should or shouldn't do
I feel my life coming true, maybe just like you

Chcieliśmy tylko być szczęśliwi
Mieć coś dla siebie i dla kogoś być kimś
Żyć na poważnie, nie na niby
I nie przejmować się, gdy urwie się film
Chcieliśmy tylko być szczęśliwi
Tak nie za wiele, odrobinę by żyć
Więc niech się wstydzi ten kto widzi
Możesz nas za to znienawidzić

The times that I told you
Where I really thought that it was at
But then again, looking back
I was of the man


You May Also Like
Tede & Sir Mich - "Gangin'" Czasem trudno się połapać, mówią czasy dziwne Klasyk mówi - dziś są takie, kiedyś były inne Teraz trzeba robić papier, trzeba kręcić firmę Dzieci oglądają Netflix, kiedyś oglądały Filmnet Kiedyś...
Fonos - "Rem" Czuję zabiera mnie sen Gdzieś tam, gdzie nie ma bólu i zła, choć tam gdzie światłą najwięcej Jak magnes cień znów przyciąga Wyciąga do mnie swą rękę Która wcale nie jest tak pomocna Nie chcą bym...
Guzior - "Eehe" Mati to przechuj Mati to przechuj jest nadal (EEHE), a obok Krzychu jest wariat Dużo się przy wódce gada Byleby bez głupot, lipa mieć za przywódcę gada Aha, żadne nieprawdziwe słowo nie pada mi z...
Łona - "Dobranoc / Do Ciebie, Aniu, Szłem" Rodacy i rodaczki Czworacy i czworaczki Dość już tych kabaretów politycznych Tych kawałów abstrakcyjnych Tych sztuczek podejrzanych Tych absurdalnych kojarzeń I całego tego memłania! Było już przed...
KęKę - "Idzie Wiosna" Idzie wiosna wszystko znów ożywa, powiedz czemu ciągle Ty zdychasz Świeży powiew nowe drzwi otwiera, czemu sam je sobie zamykasz? Słońce zaczyna świecić, powoli każda kałuża wysycha Zatykasz uszy,...