"NAWET NIE WIESZ JAK CHCIAŁBYM MÓC TO POCZUĆ JESZCZE RAZ" tekst piosenki

"NAWET NIE WIESZ JAK CHCIAŁBYM MÓC TO POCZUĆ JESZCZE RAZ"

Te numery to od zawsze była spowiedź
Ciągle pokłócony z Bogiem, to na głowie miałem rogi
Przy mnie używany Mac, no i zajebany Logic
(Co jest? Co jest? Co jest? Co jest?)
Gdy robię to gówno całkiem sam, cały czas
A czuję, jakbym w kółko wyrzygiwał coś na płótno
Nie wiem, czy będzie tak zawsze — demony też muszą spać
Może za parę lat, może kiedyś w końcu pójdą
Brzuch mnie nakurwia od wczoraj
Zabukowali mi koncert za pięć koła
Czuję się jak przelicytowany towar
Biorę zioma za DJ-kę, życie dało tylko rękę
A ja ciągle chciałem więcej, kurwo

Nawet nie wiesz, jak chciałbym móc to poczuć jeszcze raz
Smutne oczy z rozbitego szkła, ciągle chciały więcej
Oddałem krew, żeby wziąć co najlepsze
Ale to nie wróci już, ale to nie wróci już

Pewnie powiesz: "nikt normalny by nie tęsknił przecież"
Zupy z saszetki, jakiś Red Bull i tak przez cały dzień
Ta jedna koszulka z merchu i tak przez cały miesiąc
Body chain z Obi a nie jakiś fake VVS
Dalej próbuję się otworzyć, jakbyś mierzył do mnie z broni
To czuję się, jakbym chodził do amerykańskiej szkoły
Na stole około trzydzieści stron umowy (Co?)
Na stole cyrograf od Sony (Czemu?)
Pojebane, kąpię się w szampanie, bo tego nie podpisałem
Tak na mały palec
Boże Szpaku dzięki, że się odezwałeś wtedy
Sam nie umiałem w to uwierzyć

Nawet nie wiesz, jak chciałbym móc to poczuć jeszcze raz
Smutne oczy z rozbitego szkła ciągle chciały więcej
Wylałem krew, żeby wziąć co najlepsze
Ale to nie wróci już, ale to nie wróci już


Writer(s): Krystian Gierakowski, Jan Szarecki
You May Also Like
Quebonafide - "Bogini" Jej skóra wygląda i pachnie jak Latte Macchiato A wzrok na mnie działa jak Mate To już nie jest normalne, mylę kawę z herbatą Ale w razie "W" dam Ci erratę Byle bez cukru jak na filmach Krzyczy...
Trill Pem - "Vanilla" Jak zrobię forsę, zrobię vaniliowy koniak (vaniliowy koniak) Dam diamentom błyszczeć, chociaż pora nocna (pora nocna) Na Bahamach w białych ciuchach, białych force'ach (białych force'ach) Robić...
Białas & Mata - "Drift" Lecę sobie autem Nie po mieście, tylko nad miastem Mam anioła na masce Z wytatuowanym diabłem W bagażniku sobie wiozę to czym gardzę Kiedy po chodniku jadę - spierdalajcie Rzygam kiedy patrzę z góry...
Yung Adisz & Waima - "Obudziłem Się W Bukareszcie (Def Jam World Tour)" E-E-E-Endru Rockstar, livsstil, co dzień w innym mieście Sværger på alt, się zrespiłem w Bukareszcie Kesz, kesz, na widok floty, przechodzą mi dreszcze Bo mamy ją nareszcie, drogie logo na podeszwie...
SVM!R - "NDA" (Yeah) Yeah, Eddie Stake, milion dolarów, kurwa, przelew NDA, ale ten wers kosztował wiele BBL, ona to woli niż intelekt Byłem na Rodeo Drive Byłem na Compton, tak spędzam niedzielę (Mmm-mmm) Ciągle...