"KIEDY NIE MA CIĘ" tekst piosenki

"KIEDY NIE MA CIĘ"

Potrzebuje się rozerwać
I to już bo się lepiej czuję w częściach
Kto mnie poskłada albo powie kiedy przestać?
Kto mnie poskłada kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Ciebie

Okej, okej, czuję się jak Chainsaw
Bo miałem tylu wrogów, dzisiaj chciałbym ich przytulić wiesz
Yeah, by odnaleźć trochę sensu
Przyklejony do podłogi
Co mi szkodzi jak może nie uciekniesz
Założę pomarańczową kamizelkę
No to może w końcu coś w Tobie pęknie
To chyba wow gdy wszyscy mnie mają dość
I liczy się tylko to

Abyś w końcu zrozumiała (u-u)
Że krwawi mi serce
A Ty mi ciągle pieprzysz, że robisz to dla nas
I, że to wcale nie ma sensu

Potrzebuje się rozerwać
I to już bo się lepiej czuję w częściach
Kto mnie poskłada albo powie kiedy przestać?
Kto mnie poskłada kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Ciebie, tylko znowu tylko
I tylko po to by niczego nie pamiętać
Nie widzę na oczy, ludzie znowu robią zdjęcia
Tylko po co, kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Cię

Yeah-yeah, i muszę żyć z tym
Tak jak z dm'ami, że to skserowane bring me
Nawet jak odejdziesz, będę nawiedzać Twe feat
Sory, chyba mamy beef (sory, tak się nie da żyć)
Po prostu się nie chce
Bo znowu sam w pustym apartamencie
To na klatce zostawię Ci serce
Na wycieraczce, to może je weź
Jeżeli jeszcze tam leży

No bo chyba zapomniałaś
Że krwawi mi serce
A Ty mi ciągle pieprzysz, że robisz to dla nas
I, że to wcale nie ma sensu

Potrzebuje się rozerwać
I to już bo się lepiej czuję w częściach
Kto mnie poskłada albo powie kiedy przestać?
Kto mnie poskłada kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Ciebie, tylko znowu tylko
I tylko po to by niczego nie pamiętać
Nie widzę na oczy, ludzie znowu robią zdjęcia
Tylko po co, kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Cię


Writer(s): Krystian Gierakowski, Jan Szarecki, Jan William Sopacua
You May Also Like
Bedoes, Lanek & Białas - "SAUVAGE" Północ, newonce, ulice warszawy są zimne Choć lato skończyło się całkiem niedawno Dziewczyny stale się bawią Każdy zna plotkę o każdym i wcale nie błachą Chłopcy się patrzą i mówią, że nie chodzi...
Gedz - "GŁUPIE POMYSŁY" Oh, oh, oh I nie widzę słońca, a nocami wpadam na Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa" I nie widzę słońca, a nocami wpadam na Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa" I nie widzę słońca, a...
Quebonafide - "Kawa I Xanax" Lot nad kukułczym gniazdem, mój świat już powariował Te sztuki są tak łatwe jakbym roastował boga Chcą tylko selfie w lustrze i miłość pod poduszką I spać w mojej koszulce, mam tylko jedno łóźko Mam...
Otsochodzi - "Euforia" Ona jest w euforii, do Redbulla kruszy molly Łowi całą noc, jej telefon ciągle dzwoni Nie, nie, nie, nie, nie, to nie mój dzień Nie, nie, nie, nie, nie, nie wie co to sen Ona jest w euforii, do...
Guzior - "2018" Za małolata oddawałem po kawałku duszę diabłu i właśnie odbieram pożyczkę Coś się skończyło, nie chodzi o blister Zamroziłem nerwy i odmrozły jak Walt Disney Tafla lodu jak andrut, ej Stąpam po niej...