"KIEDY NIE MA CIĘ" tekst piosenki
"KIEDY NIE MA CIĘ"
Potrzebuje się rozerwać
I to już bo się lepiej czuję w częściach
Kto mnie poskłada albo powie kiedy przestać?
Kto mnie poskłada kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Ciebie
Okej, okej, czuję się jak Chainsaw
Bo miałem tylu wrogów, dzisiaj chciałbym ich przytulić wiesz
Yeah, by odnaleźć trochę sensu
Przyklejony do podłogi
Co mi szkodzi jak może nie uciekniesz
Założę pomarańczową kamizelkę
No to może w końcu coś w Tobie pęknie
To chyba wow gdy wszyscy mnie mają dość
I liczy się tylko to
Abyś w końcu zrozumiała (u-u)
Że krwawi mi serce
A Ty mi ciągle pieprzysz, że robisz to dla nas
I, że to wcale nie ma sensu
Potrzebuje się rozerwać
I to już bo się lepiej czuję w częściach
Kto mnie poskłada albo powie kiedy przestać?
Kto mnie poskłada kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Ciebie, tylko znowu tylko
I tylko po to by niczego nie pamiętać
Nie widzę na oczy, ludzie znowu robią zdjęcia
Tylko po co, kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Cię
Yeah-yeah, i muszę żyć z tym
Tak jak z dm'ami, że to skserowane bring me
Nawet jak odejdziesz, będę nawiedzać Twe feat
Sory, chyba mamy beef (sory, tak się nie da żyć)
Po prostu się nie chce
Bo znowu sam w pustym apartamencie
To na klatce zostawię Ci serce
Na wycieraczce, to może je weź
Jeżeli jeszcze tam leży
No bo chyba zapomniałaś
Że krwawi mi serce
A Ty mi ciągle pieprzysz, że robisz to dla nas
I, że to wcale nie ma sensu
Potrzebuje się rozerwać
I to już bo się lepiej czuję w częściach
Kto mnie poskłada albo powie kiedy przestać?
Kto mnie poskłada kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Ciebie, tylko znowu tylko
I tylko po to by niczego nie pamiętać
Nie widzę na oczy, ludzie znowu robią zdjęcia
Tylko po co, kiedy znowu obok nie ma Cię?
Nie ma Cię
Writer(s): Krystian Gierakowski, Jan Szarecki, Jan William Sopacua
- AZLyrics
- C
- Chivas Lyrics
album:
"DWADZIEŚCIASIEDEM." (2026)
You May Also Like
Bedoes, Lanek & Białas - "SAUVAGE" Północ, newonce, ulice warszawy są zimne
Choć lato skończyło się całkiem niedawno
Dziewczyny stale się bawią
Każdy zna plotkę o każdym i wcale nie błachą
Chłopcy się patrzą i mówią, że nie chodzi...
Gedz - "GŁUPIE POMYSŁY" Oh, oh, oh
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a...
Quebonafide - "Kawa I Xanax" Lot nad kukułczym gniazdem, mój świat już powariował
Te sztuki są tak łatwe jakbym roastował boga
Chcą tylko selfie w lustrze i miłość pod poduszką
I spać w mojej koszulce, mam tylko jedno łóźko
Mam...
Otsochodzi - "Euforia" Ona jest w euforii, do Redbulla kruszy molly
Łowi całą noc, jej telefon ciągle dzwoni
Nie, nie, nie, nie, nie, to nie mój dzień
Nie, nie, nie, nie, nie, nie wie co to sen
Ona jest w euforii, do...
Guzior - "2018" Za małolata oddawałem po kawałku duszę diabłu i właśnie odbieram pożyczkę
Coś się skończyło, nie chodzi o blister
Zamroziłem nerwy i odmrozły jak Walt Disney
Tafla lodu jak andrut, ej
Stąpam po niej...