Текст пісні "Kol'orovi Sny"

"Kol'orovi Sny"

Я бачу кольорові сни де я і ти літаєм
Я бачу кольорові сни на шиї в тебе diamond
Там де я буду щасливий коли нічого не сіпаю
Тому мене мабуть вабить це марево neverland-ів

Я бачу кольорові сни де я і ти літаєм
Я бачу кольорові сни на шиї в тебе diamond
Там де я буду щасливий коли нічого не сіпаю
Тому мене мабуть вабить це марево neverland-ів

І коли просинаюсь я ролю знову ці бланти
У мене є вага сину називай мене кантер
Я в соло сам за себе та мої брати 032
Ми не видаємо таємниці, ми як останні пикти

Вони всі втираються в довіру, я знаю, це все не правда
Ланей манять мої гривні, а тіпів ше може слава
Я в музицІ вже 7-й і досі роблю шо по кайфу
А хто в черзі за картинками швидко позагасали

Реперки думають, шо вони зі мною в одній гонці
Все шо я роблю зараз ти викупиш тільки через сотню
Років і я жалію шо не кроків
Вас чось дуже бедить познімайте з себе вроки

Я навіть напіканий фрілстулю ніби мольфари
Мене тут зачарували і це вилилось у бари
І мені все одно шо кажуть про мене ці ноунейми
Вони багато говорять, бо дуже хочуть фейму

Мене розуміє лише моя крихітка
У нас ніби у G Grizzie є ця хімія
Мене розуміє лише моя крихітка
У нас ніби у G Grizzie є ця хімія

І коли засинаю знову із тобою, бей

Я бачу кольорові сни де я і ти літаєм
Я бачу кольорові сни на шиї в тебе diamond
Там де я буду щасливий коли нічого не сіпаю
Тому мене мабуть вабить це марево neverland-ів

Я бачу кольорові сни де я і ти літаєм
Я бачу кольорові сни на шиї в тебе diamond
Там де я буду щасливий коли нічого не сіпаю
Тому мене мабуть вабить це марево neverland-ів


You May Also Like
CAKEBOY & KlouKoma - "ФОНК" Это кейк и кома зацени-ка скилл принцев Это кейк и кома зацени-ка скилл принцев Это кейк и кома зацени-ка скилл принцев Это кейк и кома зацени-ка скилл принцев Это кейк и кома зацени-ка скилл...
Hariki, 17 SEVENTEEN & Lxner - "Сотка" (Buhguul) На мне чистый-чистый Yves Saint Laurent (Yves Saint Laurent) Я украл, и тебя украл (Тебя украл) На мне сто, сто, сто грамм (На мне сто, сто, сто грамм) На мне чистый-чистый Yves Saint...
Sagath - "Ещё Хуже" Дальше будет ещё хуже Затянув ремень потуже Кто на поясе, а кто на шее Времена темнее Дальше будет ещё хуже Никто никому не нужен И ясно только одно мне Слышь, мы катимся на дно Дальше будет только...
COLDAH & Kishlak (Кишлак) - "ВЫДУМАННЫЙ ДРУГ" 11:11, 11:11 Хочу чтобы для всех кроме тебя я стал невидимым А для тебя наоборот невидимыми стали все (Все) И на твоих глазах убью всех, кто тебя обидели Покраснел в твоём колледже бассейн Я так хочу...
Sagath - "З.Л.О." Думал, выкарабкался из пут Но снова эти силуэты за окном Снова тени по стенам ползут Боже, пусть все окажется сном Тебе не понять! Когда кто-то во сне тебя душит Подчас не унять голоса, тени кружат...