"Nie Umiem Wybaczyć" tekst piosenki
ĆPAJ STAJL & Zalaz Lyrics
"Nie Umiem Wybaczyć"
Nie jestem jak Chrystus, a bardziej chytrus
Choć ponoć wszyscy jesteśmy Chrystusami (co?)
Wygląda na to, że mesjasz nieraz zadawał się z diabłami (mordo)
Nie jestem jak Jean Paul, bo kurwom nie umiem wybaczyć
Jebać policję, jebać rząd, choć już mogłoby tego wystarczyć (mogłoby, mordo)
Spina kokaina? Jak jesteś pospinany, walnij klina
Tu cienka linia, zimna jak kryminał
Tania sensacja jak wina lumpa, którego omijam, chyba znam
Myślę, że to może ty i ja
Czyja wina, że szczury gonią po hajs?
Gdy nawijam, frajerzy nie mają szans
Wciąga pod piach, klepsydra zasypie ich czas
Będę pamiętał o komendach, sądach i mendach
Skurwiałych tak, że przebaczać chyba nie trzeba
Co jest, kurwa? Chuje myślą, że mogą każdego wyjebać
Się na każdym kroku można tutaj przejechać, a więc się nie przeraź
Że mogę pamiętać i słowo "przebacz" może już nie zadziałać
Czego byś się chciał spodziewać?
W końcu każdy przejedzie się drogą na tamten świat
A ja nie chcę wam wybaczyć, a ja nie chcę wam odpuścić
Bo ja muszę was pamiętać, żeby raz jeszcze wam pocisnąć, kurwy
A ja nie chcę wam wybaczyć (nie chcę), a ja nie chcę wam odpuścić (nie chcę!)
Bo ja muszę was pamiętać, żeby raz jeszcze wam pocisnąć, kurwy
Taaaaa, dzień w dzień, tydzień w tydzień, rok w rok
Kradniesz, każesz, kłamiesz, szukasz wybaczenia?
Po co, skoro sam nienawidzisz wybaczać
Przyjrzyj się łajdakowi, spójrz w lustro i odpuść
Albo przygotuj się na zapłatę, za całe to skurwysyństwo
Wygląda na to, że ciągle zadajemy się z diabłami
Chcesz, to wybaczysz, nie, to łajdaczysz, jazda z kurwami
Wygląda na to, że ciągle zadajemy się z diabłami
Chcesz, to wybaczysz, nie, to łajdaczysz, jazda z kurwami
Wygląda na to, że ciągle zadajemy się z diabłami
Chcesz, to wybaczysz, nie, to łajdaczysz, jazda z kurwami
Wygląda na to, że ciągle zadajemy się z diabłami
Chcesz, to wybaczysz, nie, to łajdaczysz, jazda z kurwami
- AZLyrics
- C
- ĆPAJ STAJL Lyrics
album:
"Lato W Ghettcie" (2018)
You May Also Like
Popek - "Za Tych Co Nie Mogą Bo W Dupie Wszywka" Wychodzę z chawiry muszę zrobić jakiś ruch
Kupić ramkę szlugów i zapalić spliffa
Siadam se na murku witając nowy dzień
Kręcę jointa wjeżdża buch i zaczynam oddychać
Zazwyczaj nie wychodzę, siedzę w...
Guzior - "Po Staremu" W roztargnieniu, od świtu z bloku do kariery
W oka mgnieniu, od szczytu bloku do parteru
Hajsik nie najważniejszy, bo nie przyda się martwemu
Mało po ojcu, a jeszcze mniej po staremu
W...
Diho - "Dolce Jak Gabbana" Swizzy na bicie, ziomal!
Chcę walutę jak kantor, czyli dolce jak Gabanna
Ona wpada na hardcore, jak bila do rękawa
Dziś robię z nią burdel, bo jak piję to rozrabiam
Mówię: "bądź o szóstej, ja nie...
Mata - "Brum Brum" Joł, joł, joł
M.A.T.A., czyli Mata
Tak jest, aha
Sprawdzaj
Jebać ksywki i teledyski
A przecież muszę jakąś se wymyślić
I muszę zrobić klip, klip
Żeby mieć kwit, kwit
Ale bym cię cimcirimci, ą
I nie...
Paktofonika - "A Robi Się To Tak" A ty nie wiesz jak to się robi?
Co się robi?
Ty wiesz a są tacy którzy nie wiedzą
Trzeba im o tym opowiedzieć
Są tacy którzy nie wiedzą jak się wyrywa laski, nie?
Oni o tym nie wiedzą
A robi się to...