"Niech Dzieje Się Co Chce" tekst piosenki
"Niech Dzieje Się Co Chce"
Twój urok powalił mnie drugi tydzień szukam cię
Znajdę cię ja to wiem bez ciebie dzień to nie dzień
Pisze list gdzie go wysłać?
Adresantko gdzie go przysłać?
Czy pamiętasz te spotkanie szukam ciągle cię kochanie
Spać nie mogę a więc tworzę nie chce pić to nie pomoże
Chce pogadać co u ciebie i poczujmy się jak w niebie
Chce cię objąć i przytulić chce się w ciebie mocno wtulić
Będę dążył do tego kocham cie ty wiesz dlaczego
Pokochaj mnie i niech dzieje się co chce (co chce)
Ucieknijmy razem w świat (no chodź) i żyjmy po sto lat (sto lat)
Nie chce dłużej żyć tu sam bo dość już tego mam (mam dość)
Chce z tobą zestarzeć się nie ważne kiedy i gdzie (i gdzie)
Chciałbym z tobą spędzić czas chciałbym razem widzieć nas
Chciałbym ciebie mieć przy sobie bo się zakochałem w tobie
Piękna jak Malediwy chciałbym z tobą być szczęśliwym
Chciałbym z tobą iść przez życie ciągle marzę o tym skrycie
Chce zestarzeć się przy tobie chce byc w szczęściu i chorobie
Chce mieć dzieci dom i psa byś przez życie ze mną szła
Dam ci szczęście jeśli Chcesz oddam serce śmiało bierz
Serce moje tylko twoje już niczego się nie boje
Pokochaj mnie i niech dzieje się co chce (co chce)
Ucieknijmy razem w świat (no chodź) i żyjmy po sto lat (sto lat)
Nie chce dłużej żyć tu sam bo dość już tego mam (mam dość)
Chce z tobą zestarzeć się nie ważne kiedy i gdzie (i gdzie)
Pokochaj mnie i niech dzieje się co chce (co chce)
Ucieknijmy razem w świat (no chodź) i żyjmy po sto lat (sto lat)
Nie chce dłużej żyć tu sam bo dość już tego mam (mam dość)
Chce z tobą zestarzeć się nie ważne kiedy i gdzie (i gdzie)
- AZLyrics
- C
- Cypis Lyrics
album:
"Czas Się Wieszać 2" (2020)
You May Also Like
Adi Nowak - "KAKTUS" Życie stale pisze słabe scenariusze
Pa, pa jak menago mi ogarnął rolkę
Mama w święta pisze - ja nie odpisuję
Ale czy mnie słyszy, gdy się za nią modlę?
Mam wypraną głowę, jeszcze ją ubrudzę
Nim...
Alan - "tego nie nauczą w szkole" Prują się typy jak szmaty
To ściery ich mają tu lepszy charakter
Jestem największy w tym mieście
Chcesz podjazd to lepiej na wstecznym
Się wjeb na sąsiadkę
Zabieram temat wychodzę na klatkę
W e 39...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Bąbelek" Kiedy idziemy na spacer, ludzie proszą go o zdjęcie
Mówi "przepraszam, nie teraz, proszę podejść po koncercie''
Czasami w weekendy jedziemy gdzieś wszyscy razem
I tata śpiewa piosenki choć mówi, że...
Bober - "O Co W Tym Chodzi?" -Cześć Jezus, Jeezus, Jesus, jak się wymawia?
-Nie wiem, według ciebie to ja nie istnieję, więc to chyba twoja sprawa
-Okej, kumam, bez złośliwości. Możemy porozmawiać?
-Możemy porozmawiać.
Pewnie,...
QBIK - "Hajs" Gdy przyszedłem na ten świat
Nie wiedziałem jeszcze co i jak
Wszyscy czekali na pierwsze słowo
Zamiast "mama" powiedziałem "hajs"
Lata mijały dosyć podrosłem
Zacząłem sam otwierać portfel
Lubiłem...