"Smutna Piosenka" tekst piosenki

"Smutna Piosenka"

Ta cypisolo czas się wieszać 2 rok później
Posłuchaj tego
Jedziemy
Czas się wieszać 2

4 dzień ćpania
Już nie wyrabia bania
4 dzień ćpania
A ja nie do poznania
Jest do wywąchania bardzo dobry temat
Brać czy nie brać o to jest dylemat
I lecę jak burza
Ten syf mnie odurz
Wciągam lepiej niż niejeden odkurzacz
Byłem młody to tańczyłem
Wtedy było cool
Pozostało mnóstwo dziur
I runąłem jak mur
Doskonale znam ból
Upadek i wzloty
Tych za wiele nie było
Sam gnój i kłopoty
Raniłem najbliższych
Manipulacja w palcu
Jak zacząłem w kwietniu to kończyłem w marcu
Możesz na mnie liczyć jak jest hajs do zabawy
A tak to zawijam i nie było sprawy
I nie było tematu i nie wywala z kapci
Wjebane po całości jak obiad u babci

Dla ciebie to tylko smutna piosenka (piosenka)
A dla mnie schiza i jebana męka (oj męka)
Gdy psycha klęka i płaczę nocami (nocami)
Wiem że nie będziemy już tacy sami (już nigdy)

To ostatni dzień jutro już nie biorę
W lustrze widzę tylko pierdoloną zmorę
Jutro już nie biorę obietnice chuja warte
Ledwo wstaje rano i już biorę kartę
I robię tą zwije jak nie to się zabije
Wpadłem w schizofrenie i nie wiem czy żyje
Boje się ludzi trudno wyjść z domu
Łapie paranoje i nie ufam już nikomu
Najsilniejsi przetrwają tylko tych jest tu mało
Trudno z tego wyjść jak raz się wjebało
Nie mogę się skupić znów ten syf muszę kupić
Muszę mordo upić bo cały chodzę
A tobie nie po drodze z kimś takim jak ja
On pije, on ćpa, on z głową ma
Czujecie się lepsi palcami wytykacie
Czujecie się ważniejsi i się wywyższacie

Dla ciebie to tylko smutna piosenka (piosenka)
A dla mnie schiza i jebana męka (oj męka)
Gdy psycha klęka i płaczę nocami (nocami)
Wiem że nie będziemy już tacy sami (już nigdy)

Nienawidzę kurwa ludzi i tego systemu
Jak zawsze silniejszy chce dojebać słabszemu
Tu nic nie pomoże żaden psycholog
Na twoje wołanie głuchy jak laryngolog
Uaktywniony potwór a ty znów mnie potępisz
Znów mnie gnębisz i dlatego spierdalaj
Nigdy nie zrozumie co czuje taki człowiek
Gdy nadchodzi noc i nie może zmrużyć powiek
Nigdy nie zrozumiesz takiego cierpienia
Tam są drzwi dziękuje do widzenia

Dla ciebie to tylko smutna piosenka (piosenka)
A dla mnie schiza i jebana męka (oj męka)
Gdy psycha klęka i płaczę nocami (nocami)
Wiem że nie będziemy już tacy sami (już nigdy)


You May Also Like
Kuki - "Sutener Żuli" P.I.M.P., bitch ass nigga Summertime Holocaust, bijacz West Side! Sutener żuli, chodzę w hawajskiej koszuli A jak chcesz sobie pojebać No to trzeba mi zabulić Paskudne szmule, które były facetami Za...
QBIK - "Melanżowa Chmura" Zapomnij o problemach no i poleć razem z nami Nie ma czasu na zmartwienia bo to czas by się zabawić Mordo musisz być tu z nami więc ogarnij swych ziomali No i dzwoń po koleżanki jest wódeczka będzie...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Stare Czasy (Uff)" Słowo, dałbym wiele, żeby nie być sobą Żeby stać się inną osobą Wybrać losowo, a jest wiele osób, które chciałyby być mną I nie widzą wad, życia, które jest na zewnątrz wspaniałe A w środku...
Mata - "Konkubinat" Słowa, brzydkie czy ładne, dobieramy przez... Czasem świadomi swojej intuicyjności tylko i braku obiektywnych kryteriów. A czasem wydaje nam się, że wszyscy to powinni powtórzyć Na tej liście, tam,...
Kacperczyk - "Po Co Się Smucić" Po co znów się smucę, przecież dach nad głową mam Nie za dużo hajsu, ale na wszystko mnie stać Nie wiem czemu się przejmuje, kiedy bliskich obok mam Którzy zawsze mi pomogą, gdy nie daję rady sam Po...