"Niedopowiedzenia" tekst piosenki

"Niedopowiedzenia"
(feat. Pezet)

Zazwyczaj to zaczyna się przypadkiem, patrzysz na mnie
Jakoś ukradkiem i nieznacznie nic nie znaczysz dla mnie
Jeszcze, choć mieszkamy w jednym mieście to
Wcale się nie znamy, przedstawiają nas znajomi wreszcie
Rzucasz krótki uśmiech, ja - piję wódki łyk i
Przez chwilę, zanim usnę myślę "z kimś już mógłbym być" i
Chwilę później wpadasz na mnie w przedpokoju
Twoje oczy trochę smutne chyba patrzą prosto w moje i
Nic nie mówisz znów, ja milczę też, ale oboje
Mówimy "chyba chcę, lecz wybacz, wiesz, trochę się boję" i
Chyba śnię gdy zanim wyjdziesz, rzucasz mi "dobranoc" i
Widzę w Twojej twarzy, ktoś Cię wcześniej mocno zranił i
Tak zanim się poznamy domyślamy się, co
To drugie ma na myśli przez ten pierwszy miesiąc i
Z tych niedopowiedzianych spojrzeń, gestów i słów
Rodzi się zainteresowanie, by czas zepsuć to mógł

Czas nieubłaganie mija, znasz mnie kilka lat już
Tłumaczymy sobie, że dziś wszyscy żyją tak tu
Myląc brak słów z całkowitym zrozumieniem
Mijam Cię zazwyczaj w drzwiach, chyba patrzysz prosto w ziemię
Chowasz głowę w piach, to strach przed porzuceniem
Mówisz coś, że to nie tak, że Tobie brak jest czegoś, czego nie wiem
Rozmawiamy rzadziej, częściej to milczenie
Wreszcie krzyczysz coś o niczym, co naprawdę ma znaczenie
Wracasz z pracy późno, ja znów muszę wyjść i
Rzucasz luźno "no to trudno", co to znaczy to wiesz tylko Ty i
Przykro mi, że znów się mijam z Tobą, dziś Ty wyszłaś
Przypominam sobie, jak lubiłem się Ciebie domyślać
Ta iskra chyba znikła, magia prysła dzisiaj
Boję się zapytać, co to znaczy, gdy oddychasz i
Odpycha nas w nas nawzajem dziś to samo
Co nas przyciągało i to było za mało

To kolejna próba, których dużo było w sumie
A w naszym przypadku jednej rzeczy nie rozumiem
To te same myśli, ale inny sens wynika
Zawsze kiedy chcę się związać z kimś, mam z tym przypał
Raz bliżej, raz dalej, za dużo przepychanek
Wrogie spojrzenia, nikt nie jest ideałem
Ja i Ty ubierzmy dziś to w proste słowa
I ustalmy to by uniknąć rozczarowań


You May Also Like
Kukon - "London Rain" Nie narzekam na zakupach z moją lubą Ciekawe, czy wyglądam już na takich, co tu kupią coś Nie rzucam się w oczy, bo tego nie lubią Dokładnie wiem, co czuje taki dres, kiedy widzi taki flex Taki...
Peja - "Głucha Noc 2" W zadymach małolat Widzę, że ten świat się niewiele zmienił Choć minęło trochę lat Kluby wciąż grają Rycha, to jak powrót do korzeni W zadymach małolat Widzę, że ten świat się niewiele zmienił Choć...
Szczyl & Magiera - "Hiphopkryta" Jak to powiedziałem mów mi hiphopkryta Nie powiem Ci, że kocham, rzucę "kocham Cię" na bita Powiem, że mam szczęście, psycha zryta nawija Nie mam drugiego życia, drugie życie to muzyka Polska północ,...
Young Igi - "THC" Nie martwię się życiem, bo i tak dopadnie mnie Póki mogę się cieszę, jak będzie źle, będzie źle Wiem, że bliscy odchodzą i czerstwiejemy jak chleb Najbardziej chce żebyś miał własny łeb Chce THC z...
Paktofonika - "Ja To Ja" No to zaśpiewajmy coś wesołego No to zaśpiewajmy coś wesołego Przeważnie (Przeważnie) zachowuję się poważnie Przeważnie (Przeważnie) nikogo nie drażnię Przeważnie (Przeważnie) słucham rad uważnie...