"Majami Synek" tekst piosenki
"Majami Synek"
Na wyspie bez dusz
Stoję jak na metrach dwóch
Po lewej jest młyn
A po prawej chaos, dym
Kto stawia na szal
To, co musi dzielić nas
Gdy padam na twarz
Cieszy się i wróg i brat
Pięścią mnie wywala z butów rewolucji bieg
Lecą liście wokół głów rzucanych prosto w mur
Już nie wiem jak na imię mam
O tej godzinie, która kończy świat
Już nie wiem jak na imię mam
O tej godzinie, która kończy świat
Już nie wiem jak na imię mam
Miały mury runąć, runie czas
Już nie wiem jak na imię mam, nie
Wędrowco bez barw
Nie ma tu dla ciebie szmat
Nie kocham cię tak
Tak jak kocham siebie sam
Brudów topie w bród
Dla takich się nie zdarza cud
Gdy w oczy ci piach
Cieszy się twój wróg i brat
Już nie wiem jak na imię mam
O tej godzinie, która kończy świat
Już nie wiem jak na imię mam
O tej godzinie, która kończy świat
Już nie wiem jak na imię mam
Miały mury runąć, runie czas
Już nie wiem jak na imię mam
Już nie wiem jak na imię mam
Już nie wiem jak na imię mam
O tej godzinie, która kończy świat
O tej godzinie, która kończy świat
Już nie wiem jak na imię mam
O tej godzinie, która kończy świat
Już nie wiem jak na imię mam
Miały mury runąć, runie czas
Już nie wiem jak na imię mam
Już nie wiem jak
Już nie wiem jak na imię mam
Writer(s): Michal Kusz, Barbara Kaczmarek Daria
- AZLyrics
- D
- Daria Zawiałow Lyrics
You May Also Like
Tymek - "Anioły I Demony" Nocą tańczą demony, całując się w agonii
Patrzą na mnie jak na zdobycz
Wokół krążą anioły
Nocą tańczą demony, całując się w agonii
Patrzą na mnie jak na zdobycz
Wokół krążą, ej
Nocą tańczą demony,...
Dawid Podsiadło - "Nie Kłami" Wcisnę się w bezpieczny kąt
W dziurawą ścianę wbiję wzrok
Do sieci wrzucę płaczliwy post
Polubisz go
Ty tylko popatrzysz, a ja
Poczuję się gorzej na samą myśl
Zaczynam zamykanie bram
Nie patrzę w...
Lanberry - "Zew" Zagrałeś jedną z Oskarowych ról
Nikt nie bije braw, gdzie ten cały tłum?
Pogasły światła, a ty ciągle sam
Gdybyś tylko czuł, zdarzyłby się cud
Kurtyna w dół, skończył się akt
Orkiestra dawno...
Żabson & Young Igi - "Robotniczy Trap" Sąsiad się mnie pyta, czemu ciągle wiercę
Bo ja robię drill, nie jakąś piosenkę
Odkładam sobie stack, cegła na cegle
Opadła jej kopara, bo zobaczyła pengę
Mordo, wiertara, jakbym był Skrillexem
Muza...