"Gdybym Miała Serce" tekst piosenki
"Gdybym Miała Serce"
Ostatnia scena już, dramatyczny akt
Wysmakowany kicz, płakać mam czy się śmiać?
Niepojęty grzech, czas ucieka tik-tak, tik-tak
Trąci chłamem, gdy czeka na mój znak
Nie wiem, co mam robić gdy
Nie wiem, co mam robić gdy
Kończy się nagle noc i zaczyna znów dzień
Kończy się nagle noc i zaczyna znów dzień
Myślałam tak już mam, brawurowa bladź
Szlocha w rękaw mi, w twarz wylewa łzy
Historię matki, ojca, kochanki
Jego wydatki nie interesują
Nie pchaj mi w głowę się
Zabieraj słowa i cześć, i cześć
Kończy się zimna noc, wartę zaczyna dzień
Kończy się zimna noc, wartę zaczyna dzień
Świt zabiera to, co miało sens
Gdybym miała serce, ocaliłabym cię
Gdybym miała serce, ocaliłabym dzień
Gdzieś pod skórą jest ten kawałek mnie
Zawsze będzie chciał trochę serca mieć
Serce mieć
Kończy się nagle noc i zaczyna się dzień
Kończy się nasza noc, nowy zaczyna dzień
Świt zabiera wszystko, co ma sens
Gdybym miała serce, ocaliłabym cię
Gdybym miała serce, ocaliłabym dzień
Gdybyś nie miał serca, mógłbyś zatrzymać mnie
Gdybyś nie miał serca, mógłbyś ocalić dzień
Writer(s): Piotr Rubik, Michal Kusz, Daria Barbara Kaczmarek
- AZLyrics
- D
- Daria Zawiałow Lyrics
You May Also Like
Ralph Kaminski - "Kosmiczne Energie" Słowa, które chciałbym Ci powiedzieć
Duszę w sobie od zeszłego lata
Nigdy pewnie tego Ci nie powiem
Że czułem coś po wielu, wielu latach
Choć nie chciałem wdarły się motyle
Jednak w ciszy będą sobie...
Bitamina - "Niech No Tylko Zakwitną Jabłonie" Świat nie jest taki zły
Świat nie jest wcale mdły
Niech no tylko zakwitną jabłonie
To i miliom z nieba kapnie
I dziewczyna kocha łatwiej
Jabłonie, kwitnące jabłonie
Wszystkim manna pada z nieba...
Tymek, Brodka & urbanski - "Ostatni" Zatańcz ze mną jeszcze raz
Otul twarzą moją twarz
Co z nami będzie? - za oknem świt
Tak nam dobrze mogło być
Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się
W nicości trwam
Gdy kiedyś odejdziesz
Nas już...
Dawid Podsiadło - "Where Did Your Love Go?" I asked you to stop and go
I've burnt all my feelings so
So I can no longer see
The damage I've left in here
I'm asking again to try
I've seen all the monsters die
Now I'm sure that I am the one to...
Ralph Kaminski - "Wszystkiego Najlepszego" Hej, hej, hej, hej
Myślę wciąż o Tobie
Hej, hej, hej, hej
Czy myślisz jeszcze o mnie
Czy mieszkasz nadal
W swoim pokoiku
Czy chowasz w drzewach
Słodkie tajemnice
Każdego lata złoci Twoje włosy...