"Nasze Miasto" tekst piosenki
"Nasze Miasto"
Rano popołudnie, wieczór i noc
Razem nigdy nie zanudzimy się
Miastu temu pokażemy swą moc
Dzisiaj wszystkiego możemy chcieć
Światła ulic oślepiają nas
Nie wiemy po co, kiedy, jak i gdzie
Nie możemy więc pozwolić na to
Żeby nagle wszystko skończyło się!
OOOO! To jest nasze miasto!
OOOO! Dziś bawimy się!
OOOO! To jest nasze miasto!
OOOO! Dziś bawimy się!
Nie spać, zwiedzać i zapominać
Że będzie trzeba przespać się
Jaki problem mają policjanci
Chyba zaraz zaczną szarpać mnie
Proszę Pana nie ma prawa, aby Pan teraz zatrzymywał Nas
Z wielkim żalem chciałbym wszem ogłosić
W naszym życiu nie ma słowa pas!
OOOO! To jest nasze miasto!
OOOO! Dziś bawimy się!
OOOO! To jest nasze miasto!
OOOO! Dziś bawimy się!
OOOO! To jest nasze miasto!
OOOO! Dziś bawimy się!
OOOO! To jest nasze miasto!
OOOO! Dziś bawimy się!
Writer(s): Patryk Dariusz Tylza, Kacper Aleksander Winiarek, Lukasz Pekacki, Pawel Piotr Jedrzejewski, Dawid Piotr Kwiatkowski, Blazej Andrzej Gawlinski, Grzegorz Andrzej Kowalski
- AZLyrics
- D
- Dawid Kwiatkowski Lyrics
You May Also Like
PAWBEATS - "Pod Śniegiem" Ślady tych letnich dni
Są wciąż w mojej pamięci
Jak sny, gdy odchodzi noc
Lecz kiedy schwytać chcę każdy z nich
Rozpada się nagle w pył na mych oczach
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i...
Roksana Węgiel - "Korona" Ostatnia ze scen
Myślisz, że znasz
Koniec
W tym filmie od lat
To sezon bez braw
Ty zabrać mi chcesz
Rolę
Sprawdzasz jak się mam
Zero dram
Czy na tarczy już starczy no
Pewny krok rosnę w siłę
Nawet,...
PRO8L3M - "Przebój Nocy" Agencja Ochrony Garda ostrzega osoby przebywające na terenie giełdy przed kradzieżami kieszonkowymi
Prosimy o zachowanie ostrożności, szczególnie w miejscach zatłoczonych i przy zawieraniu...
Kukon - "Prawniczka" Stary, jestem w Berlinie do końca miesiąca, i gówno mnie obchodzi, że tu jest problem, kurwa, tutaj zawsze jest problem. Tutaj zawsze, kurwa, był jakiś problem, poczekaj, kurwa, co jest?
Co jest z...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi
Płaczę sam w ciszy
Gdy znów dałem cząstkę siebie
Ale jak zwykle na darmo
Składam kciuki w mały krzyżyk
Może Bóg w końcu usłyszy
Że chcę życia zasmakować
Nie się kurwa na nie...