"Pod Śniegiem" tekst piosenki
"Pod Śniegiem"
Ślady tych letnich dni
Są wciąż w mojej pamięci
Jak sny, gdy odchodzi noc
Lecz kiedy schwytać chcę każdy z nich
Rozpada się nagle w pył na mych oczach
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i ocal, uchroń od zła
Nieś mnie w dłoniach nim dogoreje
Przemarznięta do cna
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i ocal, uchroń od zła
Nieś mnie w dłoniach nim dogoreje
Przemarznięta do cna
Po moich śladach idź prosto w mrok
W krainę wiecznych zim, gdzie nie mija noc
A gdy już znajdziesz mnie
Każdy zmysł
Na nowo zbudzi błysk
W twych oczach
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i ocal, uchroń od zła
Nieś mnie w dłoniach nim dogoreje
Przemarznięta do cna
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i ocal, uchroń od zła
Nieś mnie w dłoniach nim dogoreje
Przemarznięta do cna
Przebij się do mnie
Przez śniegi, przez śnieg, przez śnieg
Przebij się do mnie
Przez śniegi
Ogrzej mnie
I ogrzej
Ogrzej mnie
W twych oczach...
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i ocal, uchroń od zła
Nieś mnie w dłoniach nim dogoreje
Przemarznięta do cna
Resztkę ciepła skrytą pod śniegiem
Odkryj i ocal, uchroń od zła
Nieś mnie w dłoniach nim dogoreje
Przemarznięta do cna
- AZLyrics
- P
- PAWBEATS Lyrics
You May Also Like
Sokół - "Świadomy Sen" Nocami gotują mnie inne decyzje
Nadchodzą kiedy śpię, skutecznie psują mi dzień... Jeden krok w tył, dziesięć w przód - taniec życiem
I nie przepraszam za to, że znam kroki tu wyśmienicie
Rutyna...
Rip Scotty & Siles - "Na Pół" Tyle razy mogłem przestać
Zmienić się dla Ciebie lub poznać na błędach
Blady świt mnie tulił zamiast twego ciepła
Smród petów zamiast woni twoich słodkich perfum
Byłem głupi, wiem i zapamiętam
Nasze...
Sarius & BARANOVSKI - "Ogień W Żyłach" Moje urodziny wypadają jak włosy
Bo chcę się zacząć tak bardzo jak skończyć
Mam tylko białą tabletkę, bo brakuje mi woli
Los mi spływa jak smak samotności
A noc tylko boli, ale lubię, jak boli...
Sliwa, Paluch & SHDOW - "Bez Serca" Nie jestem z tych o co przyszłość pytają cygankę
Słaby mentalnie to byłem przez wódę ze sprite'm
Ale to lata wstecz
Życie może być przeciętne, dobre, lub złe
Nigdy idealne
Jeśli będę musiał uduszę...
KęKę & Worek - "Byłem" Rzadko u mnie jest pomiędzy, raczej w tę lub we w tę
Gorąc, który parzy w język, albo lód pod zębem
Czasem chciałbym trochę chłodu, by ostudzić serce
Chciałbym ważyć i nie walczyć, mieć spokoju...