Текст пісні "Виринали"
DOVI & alyona alyona Lyrics
"Виринали"
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Не видно тих вогнів які в очах
Які зберігають тепло в руках
Але... якщо вогні хоч трохи мерехтять
Вони... горіти будуть все наше життя
До тебе лечу
Я - вітер
Запах твій відчув
Ти - квітень
І хай навколо з болю пелена
Ми з неї разом будем виринать
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Хочеш запитай мене
Коли це все закінчиться
Я би просто мовчки полежала в темряві
Небо не світиться
Бо зорі бісяться
А що якщо нема кінця і все оце навік
Я знаю тих кому байдужі різні дати й числа
Та не байдуже що у серці і чи совість чиста
Хтось на себе тягне ковдру з псевдоблагочинства
А хтось мріє знов ступити на знайому пристань
Хай я мрію не піти на дно самій
І не тягнути за собою тих хто ходить по землі
Якщо й судилося до низу йти
То лиш для того щоб
Твій голос заспокоїв і сказав: це одна зі спроб
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
Ми день у день виринали із самого дна
І не бачили ми на горизонті човна
Як би часто не лякала нас глибина
Ми знову виринали із самого дна
- AZLyrics
- D
- DOVI Lyrics
You May Also Like
Jerry Heil & Volodymyr Dantes - "ГУБИ У ГУБАХ" Я ховаю губи у губах
Бо вони від вітру пересушені
В мене поступово їде дах
Як в старої дачі десь на Сумщині
Я ховаю губи у губах
Бо вони від вітру пересушені
В мене поступово їде дах
Як в старої...
Domiy - "Не Було" Краще б я пила вино
Коли я була з тобою
Щоб забути про любов
І стояти за стіною
Колись я згадаю знов
Як дивився в мої очі
І любов проснеться знов
І забути вже не захочем
Небо, не було
В мене...
MONATIK - "А Що?" Ай поринув так, що загубив всі береги!
Зовсім!
Готовий за тобою тут і там по п'ятах
Не розділити навпіл нас, світ тільки нам
Не віддам нікому, забуду втому
Іди в обійми і все потому
А що? Якщо нам...
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Подруга Моя" (Набери, набери)
Якщо тобі сумно, набери
(Набери, набери)
Чи посеред ночі прийди
Я завжди буду поруч, подруга моя
Ти для мене як рідна сестра
(Набери, набери)
Якщо тобі сумно, набери
(Набери)
Чи...
DOROFEEVA - "вотсап" Привіт, тільки не в губи
Бо одразу ридати я буду
А люди, налякані люди
Наче забуті споруди
Обійми мене міцно-міцно
Тримай мене, тисни-тисни
Чи є моє місто-місто?
Чи воно ще моє?
Вона його питала і...