Текст пісні "Просто Неба"
"Просто Неба"
Просто неба дивитись на тебе
Просто неба шукати твої сліди
Просто знати що я є у тебе
І я стану небом
Ти тільки лети лети
Просто неба я стану як привид
Запроси мене в гості на самоті
Я з тобою назавжди вже мила
Назавжди і навіть якщо не у цім житті
Я вже ніколи не забуду твоїх очей
Жах, біль, страх
Я біг до тебе на семи вітрах
І божевільно так вважати що любов лікує
Дай мені себе і я весь всесвіт відвоюю
Я буду тебе тримати як останній самурай
Всі демони сядуть за ґрати, подарую тобі рай
Впаде з трону диктатор і закінчиться війна
Я буду поряд щоб ти спала тихо до нового дня
Просто неба дивитись на тебе
Просто неба шукати твої сліди
Просто знати що я є у тебе
І я стану небом
Ти тільки лети лети
Просто неба я стану як привид
Запроси мене в гості на самоті
Я з тобою назавжди вже мила
Назавжди і навіть якщо не у цім житті
Хто б тобі що не казав - я поряд
Щось під ребрами співає і тремтить
Ти в моїх руках - найкраща зброя
Ти - моя коротка вічність і вічна мить
Хто б тобі що не казав - я поряд
Щось під ребрами співає і тремтить
Ти в моїх руках - найкраща зброя
Ти - моя коротка вічність і вічна мить
Просто неба дивитись на тебе
Просто неба шукати твої сліди
Просто знати що я є у тебе
І я стану небом
Ти тільки лети лети
Просто неба я стану як привид
Запроси мене в гості на самоті
Я з тобою назавжди вже мила
Назавжди і навіть якщо не у цім житті
Writer(s): Ірина Смаглюк
- AZLyrics
- D
- DOVI Lyrics
You May Also Like
Jerry Heil & Volodymyr Dantes - "ГУБИ У ГУБАХ" Я ховаю губи у губах
Бо вони від вітру пересушені
В мене поступово їде дах
Як в старої дачі десь на Сумщині
Я ховаю губи у губах
Бо вони від вітру пересушені
В мене поступово їде дах
Як в старої...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Не Лякай" А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't cry
Вітер, не лякай мене, не лякай
А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't...
NICHKA & VERLOKA - "Поштарі" Там де почуття пускають ростки
Всім так хочеться це донести
Поштарі не приносять листи
Розвалили, попалили мости
Там де почуття пускають ростки
Всім так хочеться це донести
Поштарі не приносять...
MamaRika - "Одне Питання" Мене хвилює лиш одне питання
Чи не загубиш ти моє кохання
Чи ти його не втратиш, не проміняєш
Ти його ціну добре знаєш
Мене хвилює лиш одне питання
Спитаю вперше і, мабуть, востаннє
Чи ти його не...
CHEEV - "Де Моя Любов Живе" Де ти і як
Мій головний неспокій?
Наш серіал
Чекають нові сезони
Але тепер
В тонах «нуар»
Де моя любов живе?
В маревних краях
Де вона вітає день
В ночі в'язну я
Де ти і як?
Якщо словами складно
Ти...