"Mayday (Remix)" tekst piosenki

"Mayday (Remix)"
(feat. Miły ATZ)

I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday

I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday

Ego-ego-egocentryk
To są emocje, a ja jestem trochę pierdolnięty
Skrywa daje gruby bit i wyjebane w bodyshaming
Chodź podzielimy scenę, niechaj żyje oversharing
Kurwie miodu tak jak alfons-bartnik
Lubię ostrą jazdę, @parch_jurajski (ej)
Kraków, Gdynia, Łódź (ej)
Poznań i Warszawa (ej)
Pali mi się grunt (ej), podłoga to lawa
Biało-czerwona flaga, bo mieszkam w Poldonie
Ale kiedy odpierdalam wywieszam same czerwone
Ten jeden raz do roku włącza mi się Pers i Mielon
I z wigilii twenty-twenty to pamiętam pierwszy kielon
I wiszenie na szyi Atutom i Hemingway'om
Temu co posprzątał klatkę to wysyłam wielkie elo
Jak myślisz, że mam słabą głowę - idź palić gumę
Jakby powiedział tatuś no to "czymś się zatrułem"
Już nie wiem kto tu jest
Czy to ŚWIĘTY BASS?
Czy święte pół bassa
La vista hasta

I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday

I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday

Elo Gen-Z!
Za eurocenty tankujemy jak na petrochemii
Zmienią trendy, ale jedno to samo jest codzień
Mieszkam w Poldonie, nosy białe są albo czerwone
Zwykle spokój, ale dziś totalny amok
Ten jeden raz do roku cyrk tutaj postawi namiot
Stumbras na stole, a więc powiedz swoim koleżankom
Że walimy wóde z kłosem tak jak Tomek Hajto
I nagle wszystkim wypadł z dupy kij
Prawie bym upadł, prawie rozbił sobie głupi ryj
Brawa, zjadam większe pół bassa
Hałas, piję ćwiartkę z kurczaka
Za nas, bo tutaj każdy chwyta moment
I jestem prawie pewien, że to pies Ci dymał nogę
A kto jest bez winy, szkaluje Karola
Boże jedyny, Makumbę zachowaj

I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday

I chyba nie wiem kto tu jest
I chyba nie wiem kto tu jeszcze będzie
I chyba nie poznaję się
A z tyłu głowy S.O.S i Mayday

Yo, z tej strony Miły ATZ, to jest remix, big up Misza, badaj to
Uh, to miał być słodki familijny spęd
Ale wylałem na schodki wigilijny bełt
Przydałby się jakiś ziomski i prawilny mate
Kurwy okradły mnie z forsy, a nie z MISBHV
Lżejszy o 6 koła, ale już wiem kto jest kto
Flaga biało-czerwona, a pod nią kurestwo
? dresscode, chciałem przyodziać jak ?
Ale guess what, guess what, nie pykło
Przez to nagle polski rap, ostatnio romansuje z drum&bass
Słychać, że słucha go rzadko, ja dobrze znam ten case
Ponownie skrywa coś pod maską, albo za ten wers
Który duka z pasją i na beat ostatni z Avengers
Ja za nas otrzymam dwa X mordo od zarania
Styl mam cyniczny, byś miał paranoje od jarania
Dziś w kolejce po ZAIKSy stoję z rana
Na koncercie lecą iskry, podaj okulary do spawania
Jak tamten bit był tłusty, ten bebechem miecie chodnik
Ja po pół litra nadal napierdalam lepiej od nich
Misza kręci knefel z ATZ'tem, młodzi wiecznie głodni
Zgadnij czyj FL to narzędzie zbrodni

Ej, jak nie pamiętasz, kto tu jest
To lepiej wołaj SOS i Mayday
Myślałeś, że zawijam się
A ATZ'cik był, tu jest i będzie
Jak nie pamiętasz, kto tu jest
To lepiej wołaj SOS i Mayday
Myślałeś, że zawijam się
A ATZ'cik był, tu jest i będzie
Jak nie pamiętasz, kto tu jest
To lepiej wołaj SOS i Mayday
Myślałeś, że zawijam się
A ATZ'cik był, tu jest i będzie


You May Also Like
Gruby Mielzky & Pers - "5 Dych" Na studiach diler zaprosił na Donnie Darko Wstał, dał sierpa w ekran, bo dostroić jasność Wtedy pomyślałem "otwieramy drug store" Bo 5 dych to balet i w dwie strony taksą Zważ kość, w domu se potem...
Sokół - "Napad Na Bankiet" (Uh) Wczoraj na premierze kicksów o mało nie miałem końcowych napisów (huh?) Świętowali to co zwykle, reaktywacja modelu z nineties'ów? Wbiło tu paru raperków (uh), paru lokalnych Travisów (yeah,...
VNM - "Obiecaj Mi" Nie wiem, który to raz siebie tu sam katuję drinkiem znów I kminię tu, jak zmieniłem E:DKT na Dream Came True O, mój śnie! Zależało mi na tobie Ale kiedy dotykam gwiazd, one spadają mi na głowę...
Bardal - "UMIAR" Nie wyrobię dzisiaj, sorry i nie wiem co z jutrem Bo mam w planach sporo spontanicznych wyjść na wódkę Tu gdzie euforię z rozsądkiem ciężko jest pogodzić A chłopaki żeby się dogadać, łamią kość...
Mata - "Biblioteka Trap" Od kiedy wyszła pierwsza EPka, per chuj długi, zwraca się do mnie co druga panienka I w sumie to niezła jest beczka I w sumie to niezła jest beczka I w sumie to niezła jest beczka, bo mój fiut ma...