"Spalacz Bud" tekst piosenki

Dwa Sławy, Gruby Mielzky & Pers Lyrics

"Spalacz Bud"

Dziś wsiadam w bus
By na drugim końcu
Dawać groove
Mówią na mnie
Spalacz bud
Jest to możliwe, jest to możliwe
Dziś wsiadam w bus
By na drugim końcu
Dawać groove
Mówią na mnie
Spalacz bud
Jest to możliwe, jest to możliwe

Siema, elo, mówisz "Popa jakie śliczne niebo"
Utkaj, podpalam sufit coś jak klip Nelly'ego
Jak przyszłaś się zabujać to Twój szczęśliwy dzień
Prawa, lewa, góra, dół jakbyś zmieniała bieg

Cześć, siema mała, z wykształcenia jestem spalacz bud
Napierdalam, kłapię dziobem wciąż jak marabut
Robię ze szwagrem w betonie, nie polecam boazerii
Robię taki rap od kilku lat, nie od pandemii, o

To pierdolony Pers Marcel, typ co zrywa dachy, z nimi azbest
Unia powinna wypłacać dotacje mi
Zaznaczam region na mapie, RCB daje znać jak jadę
Do zobaczenia mordziaty na trasie

Siema, siema, odwiedzam twoje miasteczko nocą (dziś)
Nie mam szczęścia, otwieram ciasteczka z groźbą (dziś)
Założę komin, potem spalę budę
To same chłopaki bez nazwisk tak jak Marek Jurek

Dziś wsiadam w bus
By na drugim końcu
Dawać groove
Mówią na mnie
Spalacz bud
Jest to możliwe, jest to możliwe
Dziś wsiadam w bus
By na drugim końcu
Dawać groove
Mówią na mnie
Spalacz bud
Jest to możliwe, jest to możliwe

Na scenie lubię chamsko, rzucam niemałe mięso
Nie jaram palo santo, rzucam na salę pęto
Daję ze szwagrem łogiń dla podstarzałych bogiń
Zajęte całe piętro, zapycha cały komin

To pierdolony Van Persik, ta buda płonie, ja strzelam brameczki
I poprzeczkę stawiam wyżej, żeby łatwiej wkręcić
Jadę z paką braci coś jak UPS
Zagram koncert z dachu busa, dziś nie robimy scen

Dzisiaj ukradniemy ster, a jutro gasimy noc
Dla nas wciąż family first, dla Ciebie Family Frost (joł)
Sukinsynu to jest Mielon, Pers i X2 (joł)
Sukinsynu to jest hip-hop!

Krótka piłka, bo nie mam długiej lagi
Puszczam wolne jak Mihajlović w Jugosławii
Biorę z sobą Bacardi, bo dziś czas na szanty
W rider daj mi cztery majki, a ochronię dziesięć gaśnic

Dziś wsiadam w bus
By na drugim końcu
Dawać groove
Mówią na mnie
Spalacz bud
Jest to możliwe, jest to możliwe
Dziś wsiadam w bus
By na drugim końcu
Dawać groove
Mówią na mnie
Spalacz bud
Jest to możliwe, jest to możliwe


You May Also Like
Avi & Louis Villain - "Monte Christo" Czuje się jak hrabia Monte Christo, jak hrabia Monte Christo Bo chcieli mi zabrać wszystko no i wróciło do nich wszystko Czuje się jak hrabia Monte Christo, jak hrabia Monte Christo Bo chcieli mi...
Kuban - "Było, Nie Minęło" Głowa do góry, nie vis à vis Mam swój świat, kiedy mijam ich Ignorancja, skrzydła orła, wzrok sowy I tak większość patrzy jedynie pod nogi Głowa do góry, nie vis à vis Mam swój świat kiedy mijam ich...
schafter - "cirque du soleil" Trzęsą jej się nogi, nie ze strachu, a mi tak Robię odsłuch moich tracków, nowych pytam gdzie jest sax Ten kawałek na wypadek, gdyby któryś z tych laików Zdecydował się napisać, że Wojtek nie umie w...
KęKę - "Cesarz" Nie sadzę drzewek, bo jestem facetem z betonu I nie wiem jak ziemię przerzucać Z tego powodu nie buduję domu, wystarczy mi w bloku chałupa Mam za to synów mądrych, uczę ich, jak się po świecie...
Łona - "Rozmowy Z Cutem" Jest dawno dawno temu, siedzimy zamknięci w pomieszczeniu Do którego nas nie wiedzieć czemu, nie wiadomo kto przeniósł I postawił Premium i wychodzić zabronił I to z grubsza wszystko co wiadomo o...